Gorąco polecam pyszna pizza. Bezproblemowy kontakt. Największym atutem jest też to, że często zamawiamy pizzę na szkolne imprezy, które odbywają się w godzinach porannych gdzie pracownicy oraz szefostwo zawsze są do dyspozycji i wychodzą na przeciw i dostarczają nam pizzę jeszcze przed godzinami otwarcia pizzerii :)
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Buczek ★★★★★
-
Krecik Żabeczka ★★★★★
Pizza bardzo smaczna, pachnąca, pyszne świeże składniki na jeszcze pyszniejszym chrupiącym cieście. Przyjechała do nas w ekspresowym tempie. Polecamy i na pewno wrócimy!
-
Patryk Śledź ★★★☆☆
Testowałem już kilka pozycji i za każdym razem dość mocno przebija się słony smak, niewiem od czego to zależy ale zwróćcie na to uwagę, naprawdę dziwne że te pizze są takie słone. Jakby nie ten słony posmak to dałbym 4.
-
Tomasz Kukuła ★☆☆☆☆
Zamawialem kilka razy w ciągu ostatnich 12 miesięcy, pizza była zawsze bardzo dobra, fajnie wypieczona itd. Niestety tym razem się zawiodłem - Margarita pokryta grubą warstwą wyrobu seropodobnego, była niezjadliwa, bardzo tłusta, ciasto przeciętne. Powinienem dostać zwrot kasy za coś takiego.
-
Piotr Fularski ★★★★★
W życiu lepszej pizzy nie jadłem smak obłędny wszystkie składniki starannie poukładane ciasto wyśmienite kultura kultura i jeszcze raz kultura widać ze Pizzer dokłada dużo serducha do stworzenia tego artystycznego dzieła kulinarnego zawsze powtarzam „ po takiej pizzy mam kulinarny orgazm” polecam każdemu spróbować bo Warto!!!!!!!
-
Kamil Koleśniak ★☆☆☆☆
Dużo o składników i to jedyny plus... Smak nijaki, mdły. Najgorsza pizza jaką jadłem. Pizza tylko na dowoz lub odbiór osobisty brak możliwości zjedzenia na miejscu uważam za duży minus. Ponadto dwaj panowie, którzy prowadza live na toktoku to antyreklama przeklenstwa i zebranie o Universy. Chyba im za małą placi pracodawca ze tak wyludzic cchca od ludzi pieniądze poprzez tik toka
-
Magda M ★☆☆☆☆
Serdecznie nie polecam. Nie smaczna, ciasto fatalne, składniki pozostawiają wiele do życzenia. Generalnie dużo do poprawy. Jadałam lepsze "mrożonki". Za pokrojenie jednego ząbka czosnku zażyczyli sobie 6 zł- jako składnik warzywny. Cena 77 zł
-
Grzegorz Dubaniowski ★★★★★
Najważniejsze, że wysoki poziom utrzymujecie tak długi czas. Non stop na szczycie smaku i jakości! Pizzerinki dla dzieciaków strzał w 10!
-
Julia Wilczyńska ★★☆☆☆
Generalnie pewnie dałabym więcej gwiazdek gdyby nie to, że zapłaciliśmy za sosy których nie dostaliśmy więc duży minus bo pizza była trochę sucha a w domu niestety nie było nawet ketchupu. Prawda jest taka, że to pizza typowo amerykańska a taką najczęściej je się z sosami. Chłopak zjadł, ja odpuszczę.Trochę słabo, pamiętajcie o takich szczegółach na przyszłość.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Don Roberto?
Pizzeria Don Roberto znajduje się przy Szybka 27, Bieńczyce, 31-831 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Don Roberto?
Można skontaktować się z Pizzeria Don Roberto pod numerem +48 539 224 466
Jak można dotrzeć do Pizzeria Don Roberto?
Do Pizzeria Don Roberto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku