Opinie

  1. Sylwana Śmiłek ★★★★★

    Ogólnie mamy różne przeboje z każdym zamówieniem z dostawą, natomiast bardzo szanuje to jak restauracja podchodzi do takich spraw, wszystko zawsze wyjaśnione i rozwiązane. Poza tym pyszna pizza! Więc za całkosztalt daje 5 z plusem, napewno zamówię znowu:)

  2. Łukasz Podolski ★☆☆☆☆

    Pizza przyszła zimna, ciasto było spalone i cieńszego w życiu nie widziałem (przy spalonym placku nie jest to atutem), na dużej pizzy 12 plasterkow salami. Pizza łącząca ludzi - wszyscy zgodnie stwierdzili, że gorszej w życiu nie jedli. Ostatnio gdy zamawialem stąd pizzę, czekałem godzine dłużej, niż godzina na którą zamówiłem. Żałuję dania restaruacji drugiej szansy. Zamówiłem drugi raz tylko ze względu na otrzymaną promocję za zbyt długie oczekiwanie na dostawę - nigdy więcej.

  3. Pablo Eskobar ★★★★★

    Pizza bardzo mi smakowała. Dobry ostry sos pomidorowy i fajne sosy jako dodatek. Napewno zjadłbym ponownie. Pizza byłaby dostawa do domu więc nie oceniam obsługi ani wystroju restauracji tylko samą pizzę!

  1. Natalia Cwanek ★★☆☆☆

    Pizza bardzo średnia, nazwałbym to raczej podpłomykiem. Składniki także średnie. Smak pizzy nijaki, bez charakteru. Na zewnątrz solniczka i pieprzniczka zawilgocona. Nie warta swojej ceny, w okolicy można znaleźć lepsze. Obsługa miła, choć też chwilę czekaliśmy.

  2. Katarzyna Szybalska ★★★★☆

    Jedyna chyba na ten moment dostępna w hucie pizza wegańska. Plus za to, że za ciasto razowe nie jest naliczana dodatkowa opłata. Dostawa trochę trwa, ale przy niedzieli i porze obiadowej jest to zrozumiałe. Ciasto było nieco suche i twarde, ale warzywa i ser bardzo w porządku. Ceny mogłyby być trochę niższe.

  3. Dominik Wawrzonek ★★★★★

    Konkretny lokal. Jedzenie bardzo dobre, świeże składniki, szybko podane, porcje spore, przemiła i profesjonalna obsługa. Ceny umiarkowane. Zdecydowanie polecam

  1. Margo S ★★★★★

    Jeśliśmy kilka razy na wynos i tak też ocenie. W sumie to nie rozumiem, dlaczego realizują zawsze nam zamówienie stamtąd gdzie mam pod domem Fabrykę Pizzy, bo to niestety wydłuża bardzo czas dostawy nawet do niestety 2h. Jedynie jedzenie się broni, bo naprawdę uwielbiam ich jedzenie. Jest pyszne, świeże i dobrze zapakowane. Porcje adekwatne do ceny, mimo, że tanio nie jest. Uwielbiamy ich pizze i makarony. Osobiście polecam jeśli ktoś chce dobrze zjeść mimo, że poczeka.

  2. Ewelina ★★★☆☆

    Jedzenie było nawet okej, tylko że było bardzo mało pomidorów w tym makaronie i czegokolwiek innego oprócz szpinaku. Szpinaku był nadmiar, pod spodem sama zielenina. Także drugi raz na pewno nie zamówię tutaj niczego z zieleniną, bo widać, że chcą na tym zaoszczędzić. Ceny są raczej w porządku, podobne jak w innych restauracjach. Czas oczekiwania dość długi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fabryka Pizzy Avia?

Fabryka Pizzy Avia znajduje się przy Bolesława Orlińskiego 5, Czyżyny, 31-878 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fabryka Pizzy Avia?

Można skontaktować się z Fabryka Pizzy Avia pod numerem +48 123 417 887

Jak można dotrzeć do Fabryka Pizzy Avia?

Do Fabryka Pizzy Avia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements