Opinie

  1. Milan ★★★★★

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Obsługa na najwyższym poziomie! Pani w blond włosach, zawsze uśmiechnięta, uprzejma i pomocna. Potrafi doradzić, szybko obsłużyć nawet przy dużej kolejce, a przy tym tworzy bardzo miłą atmosferę. Widać, że lubi swoją pracę i dba o klientów. Dzięki niej zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność – aż chce się wracać!

  2. Bruno Komendera ★★★☆☆

    Ta stara baba ledwo co Kapła mi sosu do hot doga a koledze do frytek nawet się nie spytała o sos i mówi cały czas taka nabulwersowana

  3. Patrycja ★☆☆☆☆

    Obsługa zachowuje się jakby pracowała tam za karę...(szczególnie jedna z Pań nie potrafi nawet "Dzień dobry " odpowiedzieć nie mówiąc o odpowiedzi na pytanie ,ponadto non stop coś grzebie w telefonie Może warto wymienić personel lub porozmawiać z nimi...I ZAMONTOWAC skrzynkę skarg do której klucz będzie miało tylko szefostwo .

  1. Ana K ★☆☆☆☆

    Chciałam zamówić zapiekankę na ciepło o godzinie 21:20, usłyszałam,że o tej porze ta Pani już nie podgrzewa jedzenia. Innym razem syn chciał zamówić jedzenie,jedna z Pań kazała mu poczekać po 20 minutach usłyszał, żeby poszedł sobie do innej żabki. Kolejna sytuacja partner wpłacał pieniądze na konto, które nie dotarły ani nie otrzymał wcześniej potwierdzenia, po kolejnej wizycie w celu wyjaśnienia sytuacji udało odzyskać się pieniądze. Trzy szansę i każda spalona, polecam inne Żabki na Osiedlu Chemików,w nich nigdy nie ma żadnych problemów.

  2. Michał Gradzik ★★★★★

    Żabka zadbana, na półkach porządek, Pani w czerwonych włosach bardzo pomocna i miła

  3. Son Jone ★★★★★

    03.05 pozdrawiam panią w czerwonych włosach najlepsza sprzedawczyni

  1. snzsn snen ★★★★★

    bardzo miła obsługa, kasjerki pomocne, sklep zadbany polecam

  2. Grzegorz D ★☆☆☆☆

    Tak żabka zdecydowanie porażka...byłem dzisiaj pani z telefonem przy uchu sprzedaje i udaje że wie co się dzieje....obsługa fatalna. Może się kiedyś wyrobi....

  3. Armagedon R. ★☆☆☆☆

    Ocena 5.0 a jeszcze sklepu nie ma !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?

Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Zygmunta Wróblewskiego 1, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?

Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?

Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements