Tragedia , chcieliśmy kupić hotdoga, usłyszeliśmy że nie bo zimne. A nie były. To widać , 14:20 więc Pan już pewnie kończył zmianę , ogólny dramat
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Niemiec ★☆☆☆☆
-
ivan ★☆☆☆☆
w sklepie więcej łuk towarowych niż towaru a półki wyglądają tragicznie
-
lenikpenik lenikpenik ★★★★☆
Żadko tam byewm ale fajna
-
Joanna Suszyńska ★☆☆☆☆
Obsługa masakra pani wyszła przed sklep gdy przed nim staliśmy i powiedziała wynocha. Jakaś masakra kompletny brak kultury. Koleżanka chciała coś jeszcze kupić ale niestety pani nas wywaliła i nie kupiła.
-
Leonson ★☆☆☆☆
Ceny inne niż podają zapiekanka wcale nie kosztowała 9.99 tylko 10.99 już nigdy tu nie wrócę
-
Szymon YT ★☆☆☆☆
Nie polecam . Chciałem opłacić rachunek co jest w ich ofercie to otrzymałem odpowiedź że nie , a jak spytałem dlaczego nie , to uzyskałem odpowiedź - no bo nie . Żadnego klienta nie było w tym momencie na sklepie . Jeżeli się nie chcę wywiązywać z obowiązków to niech się zwolni .
-
Eryk Laniak ★☆☆☆☆
Kupiłem z kolegą hot doga nie dość że mój był bardzo spalony a kolegi hot dog poproślił tylko z kaczupem i dostał sos czonskowy i złamany bułka od hotdoga nie polecam tej żabki
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Stanisława Wyspiańskiego 19, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku