Opinie

  1. DJ Lyson PDR mobile ★★★★★

    Bardzo uprzejmy i pomocny personel,tej Żabki zdecydowanie deklasuje większość znanych mi placówek tej sieciówki.Człowiek życzył by sobie takiej obsługi na codzień jaką oferują pani Sylwia i Aurela akurat z tej Żabki,pozdrawiam serdecznie przy okazji obie panie.

  2. Robert Balicki ★☆☆☆☆

    Zachowanie pani Sylwi to jedno wielkie chamstwo nie potrafi normalnie odpowiedzieć ,,dzień dobry" że nie wspomnę już o zachowaniu przy kasie i wiem że można mieć gorszy dzień ale zanim weszliśmy do sklepu to pani Sylwia była uchachana z koleżankami przed sklepem

  3. Karolcia Klarcia ★★★★★

    Uwielbiam ta żabkę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam bardzo

  1. Jakub ★☆☆☆☆

    Brak kompetencji obsługi przez nie posiadanie umiejętności kontaktów społecznych oraz opryskliwość i bez podstawne pretensje do całego świata.

  2. jakibas VVV ★☆☆☆☆

    Błędne oznakowanie cen artykułów i nie zgodne z promocjami w aplikacji co jednak nie jest największym problemem dla osób, które używają aplikacji. Największym problemem było dopytanie się obsługi w sprawie tych rozbieżności i ktora cena jest prawidłowa. Pani z dzisiejszej wieczornej zmiany nie dość że opryskliwa, nie kulturalna i pomimo prowadzenia rozmowy w miłym tonie nie potrafiąca utrzymać pozytywnych kontaktów społecznych. Chamstwo w samym zachowaniu a po rozmowie wrażenie tylko gorsze. Szczyt bezczelności i brak kompetencji do pracy w kontakcie z człowiekiem. Jeśli jest ona właścicielką to nie wróże dobrej przyszłości sklepowi bez zmiany zachowania. Jeśli jednak nie to pracodawca powinien brać pod uwagę jej zachowanie i to jaką złą opinie tworzy dla jego lokalu. Podsumowując osoba nie nadająca się do tej pracy i wymagająca jak najszybszej zmiany jeśli nie chcecie stracić klientów. Najgorsze wrażenie z żabek w Oświęcimiu.

  3. Mateusz Wojciechowski ★★★★★

    Ceny jak w każdej Żabce, całkiem OK. Bardzo czysto. W przeciwieństwie do innych Żabek w Oświęcimiu nie było problemu dostępności papierowych torebek na pieczywo. Miła obsługa. Na plus miejsca parkingowe przed sklepem.

  1. Ghost Diamond ★★★★☆

    Ceny bo przeważnie tego typu sklepy opierają się opiniami. Także tu podobnie jak u innych ceny mogą szokować. Po za tym można zaparkować i spokojnie pójść na szybkie zakupy jak już tam wejdziemy możemy się z orientować w terenie szybko i sprawnie. Za zakupy płacimy prawie wszystkimi metodami dostępnymi na rynku. Uprzejma pani sprzedawczyni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Andrzeja Nideckiego 9, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements