Bardzo uprzejmy i pomocny personel,tej Żabki zdecydowanie deklasuje większość znanych mi placówek tej sieciówki.Człowiek życzył by sobie takiej obsługi na codzień jaką oferują pani Sylwia i Aurela akurat z tej Żabki,pozdrawiam serdecznie przy okazji obie panie.
Zdjęcia
Opinie
-
DJ Lyson PDR mobile ★★★★★
-
Robert Balicki ★☆☆☆☆
Zachowanie pani Sylwi to jedno wielkie chamstwo nie potrafi normalnie odpowiedzieć ,,dzień dobry" że nie wspomnę już o zachowaniu przy kasie i wiem że można mieć gorszy dzień ale zanim weszliśmy do sklepu to pani Sylwia była uchachana z koleżankami przed sklepem
-
Karolcia Klarcia ★★★★★
Uwielbiam ta żabkę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam bardzo
-
Jakub ★☆☆☆☆
Brak kompetencji obsługi przez nie posiadanie umiejętności kontaktów społecznych oraz opryskliwość i bez podstawne pretensje do całego świata.
-
jakibas VVV ★☆☆☆☆
Błędne oznakowanie cen artykułów i nie zgodne z promocjami w aplikacji co jednak nie jest największym problemem dla osób, które używają aplikacji. Największym problemem było dopytanie się obsługi w sprawie tych rozbieżności i ktora cena jest prawidłowa. Pani z dzisiejszej wieczornej zmiany nie dość że opryskliwa, nie kulturalna i pomimo prowadzenia rozmowy w miłym tonie nie potrafiąca utrzymać pozytywnych kontaktów społecznych. Chamstwo w samym zachowaniu a po rozmowie wrażenie tylko gorsze. Szczyt bezczelności i brak kompetencji do pracy w kontakcie z człowiekiem. Jeśli jest ona właścicielką to nie wróże dobrej przyszłości sklepowi bez zmiany zachowania. Jeśli jednak nie to pracodawca powinien brać pod uwagę jej zachowanie i to jaką złą opinie tworzy dla jego lokalu. Podsumowując osoba nie nadająca się do tej pracy i wymagająca jak najszybszej zmiany jeśli nie chcecie stracić klientów. Najgorsze wrażenie z żabek w Oświęcimiu.
-
Mateusz Wojciechowski ★★★★★
Ceny jak w każdej Żabce, całkiem OK. Bardzo czysto. W przeciwieństwie do innych Żabek w Oświęcimiu nie było problemu dostępności papierowych torebek na pieczywo. Miła obsługa. Na plus miejsca parkingowe przed sklepem.
-
Ghost Diamond ★★★★☆
Ceny bo przeważnie tego typu sklepy opierają się opiniami. Także tu podobnie jak u innych ceny mogą szokować. Po za tym można zaparkować i spokojnie pójść na szybkie zakupy jak już tam wejdziemy możemy się z orientować w terenie szybko i sprawnie. Za zakupy płacimy prawie wszystkimi metodami dostępnymi na rynku. Uprzejma pani sprzedawczyni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Andrzeja Nideckiego 9, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku