Sklep jest OK. Ale bani ekspedientka o bląd włosach mogła by się nauczyć kultury.. wystarczy odpowiedzieć dzień dobry, do widzenia...
Zdjęcia
Opinie
-
M K ★★☆☆☆
-
lenikpenik lenikpenik ★★★★★
Fajny sklep, nir wiem co powiedziec jak na ten moment ale to z tego powodu ze dawno mnie tam nie było ale polecam
-
Mateusz Mateusz ★★★★★
Bardzo fajny sklep dużo towaru miła obsługa
-
Natasza 87 ★★★★★
Bardzo fajny sklep. Sklep może nie jakiś wielkich rozmiarów ale naprawdę dobrze zaopatrzony . Ekspedientki sympatyczne i pomocne . Wlasciciel powinien doscenic , że ma taką obsługę na sklepie ... bo to teraz mało spotykane. Polecam
-
Chcesz ★★☆☆☆
Drogie panie, weźcie sie do pracy, stałem dzisiaj na dziale mięsnym 3 minuty i nikt łaskawie się mną nie zainteresował a nieopodal trwała w najlepsze pogawędka "co by tu zamówić do jedzenia". Na szczęście obok jest "Delfin" w którym obsługa wie po co przychodzi do pracy i jest taki porządek że butelki nie wypadają z lodówek i nie trzeba płacić za zaniedbania personelu sklepu.
-
kropek_ ★☆☆☆☆
Jeżeli dało by się dać minusowe gwiazdki to bym się nie zawahał. Bułki twarde jak kamienie ceny normalnie jak z kosmosu, bardzo nie miła obsługa - wolna i nie miła. NIE POLECAM!!!!
-
Grzegorz Baran ★★★★★
Duży asortyment zarówno produkty spożywcze jak i chemia gospodarcza. Na plusy zasługują: - lada ze świeżym mięsem i wędlinami - fakt, że sklep jest otwarty również w niedzielę Chwali się również przedsiębiorczość właścicieli ponieważ w sklepie wynająć można również sprzęt sportowy jak kije do nording walkingu, piłki i rakiety do gier
-
Karolina Jedrzejewska ★★★☆☆
Jedyny taki"market"na tym osiedlu,dlatego chyba ceny wygórowane.Panie na dziale z mięsem bardzo uprzejme i pomocne
-
Asuramaru ★☆☆☆☆
kasjer jest dziwne zachowuje i pani nie jest mądra (nie ma info promocja)
-
Mariusz Strychalski ★☆☆☆☆
Sklep sam w sobie ok. Jednak jednym z największych minusów obsługa... Kolejki do kasy ogromne, Pani kasjerka nie spieszy się w obsłudze wygląda jakby pracowała tam za kare i bez wynagrodzenia. Brak jakiejkolwiek interakcji z klientem. Ogólnie nie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy 11 Listopada 3a, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku