Opinie

  1. M K ★★☆☆☆

    Sklep jest OK. Ale bani ekspedientka o bląd włosach mogła by się nauczyć kultury.. wystarczy odpowiedzieć dzień dobry, do widzenia...

  2. lenikpenik lenikpenik ★★★★★

    Fajny sklep, nir wiem co powiedziec jak na ten moment ale to z tego powodu ze dawno mnie tam nie było ale polecam

  3. Mateusz Mateusz ★★★★★

    Bardzo fajny sklep dużo towaru miła obsługa

  1. Natasza 87 ★★★★★

    Bardzo fajny sklep. Sklep może nie jakiś wielkich rozmiarów ale naprawdę dobrze zaopatrzony . Ekspedientki sympatyczne i pomocne . Wlasciciel powinien doscenic , że ma taką obsługę na sklepie ... bo to teraz mało spotykane. Polecam

  2. Chcesz ★★☆☆☆

    Drogie panie, weźcie sie do pracy, stałem dzisiaj na dziale mięsnym 3 minuty i nikt łaskawie się mną nie zainteresował a nieopodal trwała w najlepsze pogawędka "co by tu zamówić do jedzenia". Na szczęście obok jest "Delfin" w którym obsługa wie po co przychodzi do pracy i jest taki porządek że butelki nie wypadają z lodówek i nie trzeba płacić za zaniedbania personelu sklepu.

  3. kropek_ ★☆☆☆☆

    Jeżeli dało by się dać minusowe gwiazdki to bym się nie zawahał. Bułki twarde jak kamienie ceny normalnie jak z kosmosu, bardzo nie miła obsługa - wolna i nie miła. NIE POLECAM!!!!

  1. Grzegorz Baran ★★★★★

    Duży asortyment zarówno produkty spożywcze jak i chemia gospodarcza. Na plusy zasługują: - lada ze świeżym mięsem i wędlinami - fakt, że sklep jest otwarty również w niedzielę Chwali się również przedsiębiorczość właścicieli ponieważ w sklepie wynająć można również sprzęt sportowy jak kije do nording walkingu, piłki i rakiety do gier

  2. Karolina Jedrzejewska ★★★☆☆

    Jedyny taki"market"na tym osiedlu,dlatego chyba ceny wygórowane.Panie na dziale z mięsem bardzo uprzejme i pomocne

  3. Asuramaru ★☆☆☆☆

    kasjer jest dziwne zachowuje i pani nie jest mądra (nie ma info promocja)

  1. Mariusz Strychalski ★☆☆☆☆

    Sklep sam w sobie ok. Jednak jednym z największych minusów obsługa... Kolejki do kasy ogromne, Pani kasjerka nie spieszy się w obsłudze wygląda jakby pracowała tam za kare i bez wynagrodzenia. Brak jakiejkolwiek interakcji z klientem. Ogólnie nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lewiatan?

Lewiatan znajduje się przy 11 Listopada 3a, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Lewiatan?

Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements