Przegląd katalogu
- 104 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 104 wyników
Przeglądaj grill pub w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 104 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 96,955 opinii i ocen.
“Rewelacyjna nowość w menu! Prawdziwa perełka! Muszę napisać kilka słów o tej nowej zapiekance kebabowej – to prawdziwa perełka, która od razu podbiła moje podniebienie! Odkrycie jej to była czysta przyjemność. Serwowana na świeżej, chrupiącej bagietce, kryje w sobie doskonale doprawione, soczyste kawałki kurczaka. Mięso jest naprawdę wyjątkowe, a jego smak wspaniale komponuje się z chrupiącymi warzywami: ogórkiem, pomidorem i sałatą pekińską, które dodają całości świeżości. Prawdziwym dopełnieniem są sosy. Aksamitny sos czosnkowy i domowy, lekko ostry tworzą idealny, aromatyczny duet, który podbija smak bez dominowania nad pozostałymi składnikami. Całe doświadczenie dopełnia niezwykle miła i uśmiechnięta obsługa, która zawsze chętnie służy pomocą. To właśnie takie detale sprawiają, że chce się tu wracać. Z czystym sumieniem polecam każdemu! Ta nowość to strzał w dziesiątkę i moim zdaniem absolutny must-have menu.”
“Miejsce ma niesamowity klimat. Burgery są naprawdę smaczne. Do tego sympatyczna obsługa sprawia, że chce się tu wracać.”
“Przepyszne jedzenie - żeberka, burger z frytkami, kukurydza… ziemniaki obłędne. Nie udało nam się skorzystać z Paleniska w zeszłym roku, dlatego super, że przy okazji tegorocznego pobytu wpadliśmy aż dwa razy bo jest naprawdę smacznie. Dodatkowym atutem miejsca jest przesympatyczna obsługa :)!”
“byłem tam wczoraj ze znajomymi i jedzenie bylo naprawde bardzo dobre zamowilismy karkowke i dwie biale kielbaski z pieczonym ziemniakiem czas oczekiwania byl dobry jak na to ze bylo to jedzenie grillowane na naszych oczach na swiezo wiec naprawde bardzo polecam kazdemy atmosfera byla bardzo przyjemna fajnie usiasc przy zachodzie slonca”
“Klimatyczne miejsce z zacnym jedzonkiem. Burger prawie najostrzejszy był dla mnie niemal za ostry, sosik KAPUTT istotnie ostry. Ogarnieta ludzka obsługa. Na pewno zajade nastepnym razem na trasie, bo warto!”
“Świetne miejsce na smaczne dania z grilla. Wszystko przygotowywane jest na świeżo, z wyczuwalnie dobrych i świeżych składników. Porcje są naprawdę duże, a ceny bardzo przystępne. Można usiąść zarówno wewnątrz lokalu, jak i na świeżym powietrzu. Zdecydowanie polecam”
“Urokliwe miejsce idealne na randkę. Klimatyczne patio z roślinnością światło naturalne natomiast przestrzeń pod zadaszeniem trochę za ciemne. Przyjechaliśmy na steka i był dobry. Miałam nadzieję że uniesie mnie smakiem lecz mogę powiedzieć tylko "był dobry". Obsługa pełna kulturka, pomieszczenie czyste zadbane. Toaleta łączona damski męska co jest lekko na -. Brakuje miejsca do przewinięcie małych bobasów, jeśli była by taka potrzeba.”
“Jedzenie jak od mamy pyszne i tanie bardzo polecam.”
“Super dobre jedzenie i do tego w bardzo dobrej cenie. Brakuje tylko sumaku, świeżej kolendry i cytryny aby domknąć ideał. Bardzo polecam”
“Świetne miejsce. Bardzo klimatyczne. Moją uwagę zwróciły witraże. Bardzo miła obsługa. Oprócz dużego wyboru piwa mozna także także zamówić duży zestaw do jedzenia. Bardzo Polecam.”
“Super miejscówka. Ceny jak z ubiegłych lat .piwo po 10 zł gdzie w innych lokalach 18 -22 zł polecam Zestaw karkówka 35 zł bardzo dobre smakuje .”
“Smacznie i niedrogo. Można płacić kartą. Jest ogródek w prawdzie blisko ulicy więc jest głośno, ale jest. Polecam.”
“Bardzo fajne miejsce!! Dobre piwko, miła obsługa, posiadają nawet narzędzia do odkręcenia deski:)”
“Lokal zachwyca świetną atmosferą, pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą. Każde danie jest świeże i doskonale przyprawione, a kelnerzy uprzejmi i pomocni. Ogromny plus za wege pozycje :) Idealne miejsce na pyszny posiłek i miły wieczór!”
“Pyszne jedzonko, wspaniała i profesjonalna obsługa. Miłe, klimatyczne miejsce. Polecam!!!”
“Dobry, świeży kebab przy stadionie Wisły. Raczej popularny nawet jak nie ma imprez. Dobra oferta, przystępne ceny.”
“Świetna biała kiełbasa, pyszna kapusta no i Żurek koniecznie trzeba spróbować! Najlepszy grill w Kryspinowie jak dotąd, polecam!”
“Weszliśmy trochę przypadkowo ale się nie zawiedliśmy. Kuchnia zdecydowanie orientalna ale fajnie spróbować czegoś nowego. Szaszłyk z kurczaka z sałatką, kiszonki i adżyką bardzo przyjemny. Zupa merci i pilaw z cielęciny też dobry. Warto tu zajrzeć w drodze na Rynek.”
“Najlepsze jedzenie przy stokach w Bukowinie! Naleśniki wg oceny dzieci 10/10”
“Lazania pierwsza klasa. Burgery syte, bardzo dobre bułki. Całość oryginalna w smaku.”
“Bardzo dobre jedzenie z grila . Można Zażyczyc sobie kiełbe , mięcho albo inne przysmaki . Polecam zwłaszcza kaszankę ale uwaga: nie dawno się dowiedziałem z czego się robi kaszankę i nie uwierzycie. JEDNYM Z GŁOWNYCH SKLADNIKOW KASZANKI JEST KASZA! obrzydlistwo ale i tak zamierzam się tym napchać pod korek No bo czemu nie.”
“Zamówiliśmy szaszłyka wieprzowego oraz Cheese Burgera(bez pomidora). Szybka obsługa, wręcz na medal, dopilnowane aby odpowiednie zamówienie trafiło do klienta, chyba nie byliśmy jeszcze w restauracji z tak miła i przyjemną obsługą. Jedzenie ? Przepyszne, dobrze doprawione, pięknie podane. Porcje ogromne!! Warte w 100% swojej ceny! Jeżeli ktokolwiek chce dobrze zjeść, spędzić miło czas jak polecamy całym sercem.”
“Szaszlyk i burger pyszne warto wpaść w weekend”
“Bardzo polecam. Świetne miejsce, pyszne jedzenie. Dobra obsługa, szczególnie pani Agnieszka, która wykazuje się chęcią do pracy oraz zaangażowaniem.”
“Fantastyczne kulinarne miejsce; sprawdzone od lat, wyśmienite ciepłe posiłki i wspaniała obsługa. Czapki nie idzie zgubić.”
“Z zewnątrz niepozorne, ale w środku ma swój klimat. Fajne miejsce można pograć w darta i napić się piwka Polecam”
“Super miejsce. Zdecydowanie polecam. Bardzo sympatyczny Właściciel. Bardzo smaczna kiełbasa, widać że produkt przemyślany i odpowiednio dobrany. Grill opalany dewnem robi klimat i dodaje smaku (jak z ogniska). Chlebuś, sosiki i oranżadka na miejscu. Płatność gotówką, ale dla mnie to nie problem :) Zdecydowanie polecam!!! Nie wiem czy znajdziemy równie urokliwe miejsce w Krakowie.”
“Gdyby można było dać więcej gwiazdek, to bym dała. Świetne jedzenie. Począwszy od bułek do burgerów ( które chyba sami pieką) które są bardzo delikatne, ale zarazem na zewnątrz chrupiące i chyba dzięki tej delikatności nie przyćmiewają całego hamburgera ( nie ma się poczucia "zabułczenia"). Hamburgery wypełnione świeżymi produktami, świetnie zbalansowane połączenie smaków i tekstur. A frytki - najlepsze jakie w życiu jadłam. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce!”
“Szanowny Panie Hetmanie, Spieszę donieść, że równo wedle Wisły, żem wczoraj objazd ku wschodowi czynił. Na równo setnem kilometrów naszej rzeki tuż przy wale karczmę zoczyłem. Jakąż zapytacie. Karczma Zwał jak zwał i ogromnie urokliwą lokacją swoją i wedle oraz na łąki rzecznej widoku umieszczona. Najbardziej jednak uroku pełna jest jej właścicielka, Pani Estera, co mię uśmiechem pięknym, słowem szczerym oraz lodami zimnemi obdarzyła. Miłe to i piękne miejsce atmospherum ujmujące, gdzie chce się posiedzieć, kawę, ciasto lubo jaki smaczny posiłek spożyć, karmiąc oczy Wisły widokiem, a duszę wędrowną spokojem. Zwał jak zwał rekomenduję wielce Panu Hetmanowi oraz Panom Braciom! Hajda na koń!”
“Lokal pod nową nazwą, odmieniony wewnątrz i nowe menu. Jak dla mnie to na plus. Polecam kurczaka supreme i sałatkę z kurczaka w towarzystwie grzanego piwa na zimowe wieczory.”