Opinie

  1. Nina 13DM ★★★★★

    Dobry, świeży kebab przy stadionie Wisły. Raczej popularny nawet jak nie ma imprez. Dobra oferta, przystępne ceny.

  2. BENTIX ★★★★☆

    Poza mięsem, które jest przeciętnej jakości jak w większości kebabów, reszta składników na poziomie, bardzo dobry kebab, tak naprawdę jedyne do czego można się przyczepić poza właśnie mięsem z hurtowni, to rozmiar porcji. Ostatnio kupiłem średniego, rozmiarem bardziej jak mały kebab w większości innych lokali, dzisiaj wziąłem rozmiar "mega" i tym razem rozmiar całkiem przyzwoity

  3. Erebus ★★★☆☆

    Ten sam lokal na Azorach jest dużo lepszy. Lepsze mięso lepsza obsługa. Kebsik to sama mąka. Obsługa zmęczona. Jak na najdroższy kebab mega slabo.

  1. Marcin ZET ★★☆☆☆

    Dawno nie jadłem tak suchego mięsa z małą ilością sosów, owiniętego tyloma warstwami tortilli. "Mega rollo kebab samo" mięso jak dla mnie = zwykły kebab odjąć surówki tylko droższy. Coś tu nie zagrało. Sama cena ok. Ale w tej samej cenie znam onwiele lepsze kebaby w Krakowie. Tu zrobiłem eksperyment przejazdem - nie wrócę. Kończyło się mięso, po prawej rozmrażali kurczaka - może tu jest przyczyna, choć to nie powinno mieć wpływu bo albo jest materiał na kebab albo nie sprzedaję.

  2. Darek Kruk ★★★☆☆

    Ciężko było stwierdzić czy ten kebab był dobry. Zamówiliśmy mega rollo z wołowiną i sosem mieszanym i dostaliśmy półmetrowe bydle dopchane mięsem, kapustą i niestety słodkimi sosami. Kebab był złożony z kilku strasznie suchych placków. Nie można dać półgwiazdkowej oceny ale napiszemy tutaj, że zasługuje na 3-. Rozmiar zrobił wrażenie ale zawartość dość standardowa.

  3. Saiko ★★★★★

    super jedzenie, ceny sprawiedliwe jak na aktualne czasy :) polecam

  1. Grzegorz ★☆☆☆☆

    Moim zdaniem aktualne ceny to jest jakieś szaleństwo. Wcześniej czy później ludzie przestaną korzystać z takich usług. Jakie jest ekonomiczne uzasadnienie dla bułki, kiełbaski leszczyńskiej i musztardy w cenie 10 zł??? Bardzo proszę o odpowiedź pana prowadzącego budkę.

  2. Kamil Borkowski ★★☆☆☆

    Na plus jest na pewno bardzo dobra lemoniada. Obsługa również była świetna - bardzo miły i sympatyczny Pan. Natomiast dużym minusem jest zapiekanka. Co prawda sama jej "góra" czyli ser i pieczarki jak i sos były okej, ale jej podstawa, bagietka, była tragiczna. Smakowała jak stary karton. Nie wiem czy zapiekanka była stara i długo już leżała w zamrażarce, czy to wina jakości składników, ale smak był tak zły, że musiałem połowę wyrzucić. Nie wiem jak reszta dań, ale po doświadczeniu z zapiekanką nie zaryzykuję ich próby. Natomiast jak wspomniałem. lemoniadę polecam i chętnie wpadnę na nią jak będę w okolicy.

  3. Michał ★☆☆☆☆

    Kiełbasa w hot dogu zimna :( Spytałem się czy jest możliwość bez musztardy i jeszcze jednego składnika, zostałem poinformowany,że uda się to zrobić, lecz niestety suma sumarum nie udało się im to zrobić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smoke Grill?

Smoke Grill znajduje się przy Władysława Reymonta 22, Krowodrza, 30-059 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smoke Grill?

Można skontaktować się z Smoke Grill pod numerem +48 535 221 122

Jak można dotrzeć do Smoke Grill?

Do Smoke Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements