Przegląd katalogu
- 104 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 89% Ze zdjęciami
Znaleziono 104 wyników
Przeglądaj grill pub w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 104 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 96,955 opinii i ocen.
“Pyszny żurek i kwaśnica, duże porcje – 5/5. Pierożki z mięsem ręcznie lepione, jednak mięso zawierało zbyt dużo polepszaczy smaku i byli przesolone – 4/5.”
“Można powiedzieć, że jesteśmy stałymi klientami, jedliśmy już chyba wszystkie pozycje po kilka razy, nigdy nic nas nie zawiodło, wszystko pyszne, świeżutkie i porcje ogromne. Czy przejazdem, czy z okolicy polecam. Super miejsce dla motocyklistów zgłodniałych przejażdżką :)”
“Bardzo dobre jedzenie, jak u babci:) jak u mamy:) pierwszy raz byliśmy nad zalewem Kryspinów, i cieszymy się, że trafiliśmy właśnie tu:) najpierw na śniadanie koło 12, potem obiado-kolacja. Duże porcje i tanio:) bardzo miła Pani :) polecamy”
“Mega zadowolony, pyszne jedzonko brak zastrzeżeń. Bardzo duży plus za zafoliowanie zupy. Filet to filet nie sama panierka jak się zdarza. Gulaszo super dużo dodatków. Pojadłem ze smakiem. Odwiedzę was jeszcze. Szkoda, że nieda się zjeść na miejscu.”
“Zamówiłem zupę foe za 30 zł – była to spora porcja, 800 ml – i naprawdę mi smakowała. Jak na bar orientalny w Nowej Hucie cena jest całkiem rozsądna. Za prawie litr zupy zapłaciłem 30 zł i moim zdaniem to danie, które warto zamówić, bo trudno się nim rozczarować. Zupa była smaczna i podana bardzo szybko – dostaliśmy ją w ciągu 10 minut. Jeśli jesteś głodny, nie chcesz wydawać dużo pieniędzy i szukasz czegoś smacznego, ten bar będzie świetnym wyborem.”
“Zamówiłem zupę foe za 30 zł – była to spora porcja, 800 ml – i naprawdę mi smakowała. Jak na bar orientalny w Nowej Hucie cena jest całkiem rozsądna. Za prawie litr zupy zapłaciłem 30 zł i moim zdaniem to danie, które warto zamówić, bo trudno się nim rozczarować. Zupa była smaczna i podana bardzo szybko – dostaliśmy ją w ciągu 10 minut. Jeśli jesteś głodny, nie chcesz wydawać dużo pieniędzy i szukasz czegoś smacznego, ten bar będzie świetnym wyborem.”
“Kebab smaczny, mięso dobre, sos zajebisty, za 30 dychy myślałem że będzie nie dosyt ale da się najeść, frytki belgijskie też wporzo”
“Miejsce w centrum Kazimierza więc ceny adekwatne. Obsługa uprzejma. W lokalu czysto. Menu duże więc można smacznie wybrać. Piwo i różne drinki dostępne.”
“Jedzenie bardzo dobre i duże porcję. Zamówiłem na wynos z odbiorem osobistym. Polecam”
“Bardzo miłe miejsce na mały przystanek i drinka. Balkanlove Spritz bardzo orzeźwiający i przyjemny. Fajna obsługa. Parking w pobliżu.”
“Mój pierwszy kebab tutaj i uważam, że był dobry. Minus za obsługę - łamana polszczyzna plus hałas od ulicy utrudniały złożenie zamówienia. Poza tym ok.”
“Jedzenie przepyszne, klimat jak w chińczyku, obsługują prawdziwi Azjaci. Ceny niewygórowane.”
“Bardzo przyjemne miejsce, idealne do wyjścia z partnerem, drinki mocniejsze niż w innych miejscach, bardzo smaczne, byliśmy we wtorek, miejsce zaciszne, obsługa uśmiechnięta, grzeczna. Ceny drinków na normalnym poziomie. Polecam i będąc w Krakowie napewno chętnie wstąpię.”
“Polecam bar, mila obsluga, przystepne ceny, jedzenie i piwo bardzo dobre.”
“Zazwyczaj nie piszę recenzji, jednak miejsce to zasługuje na to. Bardzo smaczny obiad, za naprawdę niską cenę, porównywalną do zrobienia samemu sobie obiadu. Wybór sałatek, sosów,mięsa, napojów. Serwują kawę zwykłą i rozpuszczalną. Bardzo miłe panie z obsługi, płatność kartą i gotówka. Przyjemna atmosfera i stylowy wystrój miejsca. Szczerze polecam!!”
“Odnowiona Jubilatka zachęca do spędzenia tam czasu. Szybki czas realizacji zamówienia. Duży wybór posiłków z menu. Kotlet schabowy na pół talerza. Porcje spore. Smacznie I w przystępnej cenie. Miła I pomocna obsługa. Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Miejsce parkingowe dla Inwalidy przed Restauracja. Wjazd do lokalu bez progów. Toaleta na tym samym poziomie. Najwyższa moja ocena. Na pewno jeszcze tam zagoszczę. Polecam wszystkim . Dobra lokalizacja w centrum Bochni.”
“Miejsce może i niepozorne, ale jedzenie pyszne, świeże i ogromna porcja w bardzo dobrej cenie. Przemiła obsługa. Na pewno przejeżdżając będziemy tam wracać.”
“Mały kebab 20zl duży 25. Drogo, można śmialo w tych czasach zjeść jeszcze małego dobrego kebaba za 12-18 zł w innych miejscach. Ale to jedyny minus, kebaby mają tu rewelacyjne , więc warto dopłacić - mięso bardzo smaczne, super sos , bułka i świeże warzywa - jeden z lepszych kebabów jakie jadłem , a jadłem pewnie w 100-200 lokalach . W dodatku jest gdzie siąść , zaparkować . Czas oczekiwania około 5 minut . Polecam”
“Byliśmy na daniu dnia. Było pysznie troszkę zalatwywało olejem z kilku dni, ale ogólnie było super.”
“Często mijam ich samochód i od razu pojawia się uśmiech na twarzy i wracają miłe wspomnienia z tego miejsca ;)”
“Naprawdę miła obsługa, mimo niewielkiej pomyłki, która zawsze może się zdarzyć, to wszystko zostało bardzo dobrze rozwiązane! A pizza super!!”
“Bardzo dobra atmosfera i jedzenie. Pan właściciel praojciec akurat jutro się żenił czwarty raz. Umówiłem się na zrobienie tu swojego wesela.”
“To prawdziwa perełka Małopolski – miejsce, które zachwyca spokojem, przestrzenią i niepowtarzalnymi widokami. Tafla wody lśni tu w słońcu jak lustro, otoczona zielonymi wzgórzami i pachnącymi lasami. To idealne miejsce na odpoczynek z dala od zgiełku codzienności – czy to spacerując brzegiem jeziora, pływając łódką, czy po prostu siedząc na kocu i chłonąc ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków. Jest coś magicznego w zachodzie słońca nad tym jeziorem – niebo nabiera wtedy ciepłych barw, a wszystko wokół zdaje się zwalniać. Każdy, kto szuka ukojenia, kontaktu z naturą i pięknych widoków, zakocha się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia.”
“Najpyszniejszy burger jakiego miałam okazję jeść. Mięsko wspaniałe, sosy i dodatki super ze soba współgrają. Wielkość odpowiednia, wręcz ciężko przejeść. Polecam”
“Kebsy wielkie jak dla zbója. Ledwo daliśmy radę zjeść w całości. Mięsko świeżutkie robione na miejscu fantastyczne. Ładne toalety koło toalet w podziemiach jest potężna akwarium. Zapaszek jak z wilgotnej piwnicy...ale smak kebaba to mistrzostwo świata. Gdybym wiedziała, że porcje są tak wielkie, to wzięłabym juniorów kebsy..”
“Niezły pub do oglądania rozgrywek sportowych. Nie ma tłumów, spora liczba dużych ekranów. Z każdego miejsca na sali dobrze widoczny któryś z ekranów.”
“Byliśmy pierwszy raz. + Jedzenie smaczne , + miła obsługa , - za brak szyldu , z ulicy tego miejsca nie widać, Danie dnia w cenie 36 zł , w tej cenie mógłby być np kompot tak jak w innych jadłodajniach .”
“Jedyny kebab w tej częściej Krakowa, który jest dobry, treściwy i dostaniemy go bardzo szybko w miłej atmosferze. Chętnie wracam.”