Opinie

  1. Magda Sałęga ★★★★★

    Opinia lekko po czasie, ale miejsce świetne, obsługa bardzo profesjonalna, dostałam bardzo miłe słowa o kwiatach oraz wazon na ich przechowanie. Jedzenie absolutnie warte ceny, burger był pyszny i miał ciekawe dodatki w postaci awokado oraz karmelizowanego buraka… coś pięknego! Polecam każdemu! (Cena na osobę oczywiście za pozycję zamówione przez nas).

  2. Edyta H ★★★★★

    Urokliwe miejsce idealne na randkę. Klimatyczne patio z roślinnością światło naturalne natomiast przestrzeń pod zadaszeniem trochę za ciemne. Przyjechaliśmy na steka i był dobry. Miałam nadzieję że uniesie mnie smakiem lecz mogę powiedzieć tylko "był dobry". Obsługa pełna kulturka, pomieszczenie czyste zadbane. Toaleta łączona damski męska co jest lekko na -. Brakuje miejsca do przewinięcie małych bobasów, jeśli była by taka potrzeba.

  3. B J ★★★★★

    Pimiento Stolarska – bezkonkurencyjne miejsce w Krakowie To bez dwóch zdań najpiękniejszy ogródek w całym Krakowie – magiczne miejsce, gdzie każdy detal dopracowany jest z niesamowitym wyczuciem smaku i estetyki. Idealne na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi czy po prostu celebrację życia. Obsługa? Klasa światowa. Profesjonalni, uśmiechnięci i doskonale zorientowani w menu kelnerzy potrafią sprawić, że czujesz się jak wyjątkowy gość za każdym razem. Jedzenie to absolutna ekstraklasa. Każde danie, od przystawek po desery, to dzieło sztuki. Steki perfekcyjnie przygotowane, dodatki przemyślane i pełne smaku, a wszystko podane w przepięknej oprawie. Tak, jest drogo – ale dokładnie wiesz za co płacisz. Jeśli stać Cię na kolację w przedziale 250–500 zł od osoby + alkohole, to gwarantuję: lepszego miejsca w Krakowie nie znajdziesz. To nie tylko posiłek – to doświadczenie. Byliśmy tam już ponad 20 razy i ani razu się nie zawiedliśmy. Pimiento Stolarska to miejsce, do którego chce się wracać – bo każde odwiedziny są wyjątkowe.

  1. Przemek_K_ premo18 ★★★★★

    W lokalu byliśmy jeszcze w maju br. Jedliśmy z synem steki wypadły bardzo dobrze - najlepiej ze wszystkich lokali gdzie jedliśmy steki na przełomie kwietnia i maja będąc w Krakowie (byliśmy w czterech różnych lokalach). Jadłem też tutaj tatara też wypadł bardzo dobrze, był smaczny z bardzo dobrym chlebem jako dodatek. Bardzo dobrze też wypadły warzywa do steka, były dobrze przygotowane na grillu. Lemoniada, którą tu piliśmy też ok, jedynie trochę dziwne dla nas że nie sprzedawana jest w litrowych dzbankach, a serwowana na sztuki dla każdej z osób. Jeżeli chodzi o lokal bardzo ładny, klimatyczny, gustowny. W łazience materiałowe ręczniki do rąk - to też tu się wyróżnia na tle innych lokali w których byliśmy będąc w Krakowie. Jeżeli chodzi o ceny to naprawdę wysokie (najdroższy lokal z których byliśmy), pewnie za lokalizację i sąsiedztwo. Jeżeli chodzi o obsługę to miła, ale lekko "sztywna", obsługiwał nas wysoki chłopak. No i trochę cicho mówił, tak pod nosem nie wszystko słyszałem, a mam dobry słuch. Za całokształt pięć gwiazdek z lekkim minusem. Na pewno warto tu być i spróbować ich steków, tatara, dodatków. Natomiast ceny lekko odstraszają do kolejnych wizyt, no i fakt że w Krakowie jest wiele dobrych lokali serwujących steki.

  2. Bartek Serwismen ★★★★★

    Absolutnie jedno z najlepszych miejsc, gdzie jadłem steki a jadłem w różnych miejscach. Wszystko od A do Z jest super. Wołowina świeża, smaczna i za każdym razem przygotowana w punkt. Jak tylko jestem w Krakowie zawsze tu zaglądam i z czystym sumieniem gorąco polecam każdemu - nie tylko koneserów steków. Inne dania i przystawki dorównują poziomem reszcie. Najlepszy jest sos z zielonego pieprzu - poezja.

  3. zuzanna ★★★★★

    Jak zawsze jedzenie, jak i obsługa na najwyższym poziomie :) Przepyszny stek, idealnie usmażony, do tego polecam wziąć frytki z parmezanem- nigdy nie sądziłam, że frytki mogą być tak smaczne ;) Aperol Spritz duży, przepyszny :) Obsługa bardzo miła, pani kelnerka sympatyczna z bardzo przyjaznym nastawieniem do klienta. Ogródek przepiękny, szczególnie wieczorem, wszystko wykonane z dbałością o każdy najmniejszy detal, a najważniejsze- dużo naturalnych roślin, przez co jest bardzo przytulnie☺️

  1. Kasia Kapitol ★★★★★

    Dobre stetki. Dosc klasyczna kuchania jesli chodzi o kompozycje smakow. Warta odwiedzenia, gdy ma sie ochote na dobre mieso. Atmosfera i obsluga raczej powazna.

  2. Gregor ★★★★★

    Fantastyczne miejsce dla miłośnikow steków. Wysokiej jakości produkty dla wymagających klientów. Duży wybór dobrych win i innych alkoholi. Steki dosmażone perfekcyjnie, wspaniałe w smaku. Dodatki również idealnie dobrane. Na pewno wrócimy. Dziękujemy za niezwykle udaną kolację.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pimiento Argentino Grill?

Pimiento Argentino Grill znajduje się przy Stolarska 13, Stare Miasto, 31-043 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pimiento Argentino Grill?

Można skontaktować się z Pimiento Argentino Grill pod numerem +48 124 226 672

Jak można dotrzeć do Pimiento Argentino Grill?

Do Pimiento Argentino Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements