Opinie

  1. Marcin Trzciński ★★★☆☆

    W Stodole postanowiłem z córką zjeść obiadokolację. Pierwszego dnia naszego pobytu nie zawiedliśmy się zamawiając świeżo przygotowane makarony: carbonara i curry. Bardzo smaczne a porcje super, na wielki apetyt. Drugiego dnia postawiliśmy na burgery, dokładnie cheeseburger. Cenowo wyszło drożej ale jakościowo bardzo słabo. Z 3 elementów na talerzu tylko frytki były ok. Surówka coleslaw pokrojona jak dla zwierząt i bez smaku, mięso mielone za mało doprawione i źle zmielone, smakowało jakby było przygotowane z II wołowej, dało się wyczuć chrząstki, sos remulada to nie mój klimat. Do końca dnia odbijało mi się mięso wołowe. Do burgera za 58 zł to bardzo daleka droga a za tego bym szczerze podziękował i wybrałbym ponownie pastę. Miejsce spoko i tylko dlatego że makaron jest robiony na świeżo daje solidne 3 gwiazdki. Pozdrawiam

  2. Dariusz Jot ★★★☆☆

    Byliśmy w „Stodole” na Krupówkach, bo miejsce wyglądało klimatycznie i liczyliśmy na porządną, góralską kuchnię. Smalec był OK, do tego wódeczka też w porządku — tutaj bez zastrzeżeń. Niestety golonka mocno rozczarowała: w środku była zimna. Zgłaszałem wcześniej, żeby była przygotowana dłużej, bo wolę dobrze dopieczone/dograne mięso, a mimo to wyszło jak wyszło. Szkoda, bo potencjał jest, klimat fajny, ale przy takim daniu temperatura i dopracowanie to podstawa. Może trafiłem na gorszy moment, ale warto to poprawić.

  3. Kasia Basek ★★★★☆

    Miejsce ,które można odwiedzić na obiad. Porcje dość duże. Zestaw dla dzieci w porcjach również dość dużych, zupa , frytki , kotleciki z piersi kurczaka , surówka za 40 zł . Zamówiliśmy pieczeń w sosie śmietanowym z grzybami plus ziemniaki pieczonymi. Osobiście nie dałam rady zjeść całej porcji. Grillowana polędwiczka wieprzowa z ziemniakami pieczonymi. Fajna propozycja ,bo jest stoliczek z różnymi rodzajami surówek i klient może nałożyć sobie tyle ile chce. . Obsługa bardzo miła , klimat przyjazdu ,gra muzyka. Ceny adekwatne do dzisiejszych czasów.

  1. Daria ★☆☆☆☆

    Zamówiłam z koleżanką Polski Żurek, cytując „Staropolski żurek z jajkiem i kiełbasą”. A dostałam czysty żurek z połową jajka, plasterkiem kiełbaski i połową dużego ziemniaka… mogli chociaż tego ziemniaka pokroić …. Zawołałyśmy kelnera i spytałyśmy co to jest, dlaczego tego jest tak mało i czy może nam dołożyć po kiełbasie i jajku. W menu jest żurek z kiełbasą i jakiem a mamy pół jajka i jeden mały plasterek kiełbasy. Kelner na to „to kuchnia wydała, on tylko podaje, klienci zjedli wszystko rano” i przyniósł 5 plasterków kiełbasy w półmisku ….. Przepraszam bardzo, to kelner przy zamówieniu mógł poinformować, że nie ma już żurku, że dostanę wodę a nie żurek. Za to, że się opiłam woda z żurku zapłaciłam 19zł.

  2. Adrianna Lewkowska ★★★★★

    Zamówiliśmy szaszłyka wieprzowego oraz Cheese Burgera(bez pomidora). Szybka obsługa, wręcz na medal, dopilnowane aby odpowiednie zamówienie trafiło do klienta, chyba nie byliśmy jeszcze w restauracji z tak miła i przyjemną obsługą. Jedzenie ? Przepyszne, dobrze doprawione, pięknie podane. Porcje ogromne!! Warte w 100% swojej ceny! Jeżeli ktokolwiek chce dobrze zjeść, spędzić miło czas jak polecamy całym sercem.

  3. Piotr Chmielewski ★★☆☆☆

    Bardzo duze porcje - wiekszosc ludzi, szczegolnie kobiet, wolalaby na pewno mniejsze i taniej niz zostawiac pol dania. "Wlasny" makaron nie rozni sie specjalnie od markowego ze sklepow. Bigos mocno kwasny ale ta kwasnosc pochodzi niestety z duzej ilosci pomidorow natomiast miesa jest w porcji doslownie kilkanascie gramow. Prozno szukac w nim grzybow czy sliwek. Pepsi podana ciepla, z cieniutka slomka, jak dla malych dzieci. Calosci doznan dopelnily zaschniete resztki podane na widelcu. Nie polecam, podobnie jak pozostalych 7 knajp tego wlasciciela.

  1. Katarzyna Fortuniak ★★★★★

    Nigdzie się nie najedliśmy tak jak tutaj. Każdy był zadowolony. W środku wystrój jak w każdej regionalnej knajpie. Od wejścia miła atmosfera, cieplutko a byliśmy bardzo zmarznięci i głodni po wędrówce. Szybka i miła obsługa, nie czekaliśmy długo ani na kartę, ani na przyjęcie zamówienia ani na nasze dania a trafiliśmy na porę obiadową. Szaszłyk super, nie przesuszony. Kiełbaski z opiekanymi ziemniakami i kapustą zasmażaną również. Rosół z kluseczkami zamiast ze zwykłym makaronem. Ceny może nie są niskie, ale dawno nie byliśmy całą rodziną tak zadowoleni i najedzeni. Zdecydowanie dajemy 5 gwiazdek.

  2. Marina Filatova ★★★★☆

    Restauracja w góralskim stylu , bardzo przyjemnie tu przebywać . Bardzo duże porcje Zamówiliśmy Burger kotlet są kruchy i soczysty i makaron Karbonara , makaron dostałam w dużej patelnie i cała patelnia z pół kilo makaronu napewno będziecie mieć na patelni z wędzonym boczkiem Spodobało mi się nietypowe menu Obsługa bardzo miła

  3. Tomasz ★★★★★

    Restauracja jak każda na krupówkach tzn klimatyczna nawiązująca do regionu w którym przebywamy ale... Jedzenie nie jest już takie samo jak w innych restauracjach. Nareszcie znalazłem kwaśnicę która jest kwaśnicą, mięso wołowe w hamburgerze kruche delikatne, cherbata z maliną podana wyśmienicie... Polecam tę restauracje i naprawdę spróbujcie kwaśnicę, bo jest bardzo dobra, prawie jak w Bieszczadach " Paweł nie całkiem święty ".

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stodoła Grill Steak?

Stodoła Grill Steak znajduje się przy Krupówki 22, 34-500 Zakopane, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stodoła Grill Steak?

Można skontaktować się z Stodoła Grill Steak pod numerem +48 506 291 397

Jak można dotrzeć do Stodoła Grill Steak?

Do Stodoła Grill Steak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements