Przegląd katalogu
- 179 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 179 wyników
Przeglądaj fast food w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 179 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 186,763 opinii i ocen.
“Jeżeli mam iść do sklepu na szybkie zakupy, wybór zawsze pada na żabkę. Picie zawsze w różnych i licznych smakach, których w innych sklepach ciężko znaleźć. Hot-dog albo jakaś inna przekonska, którą miła ekspedientka zawsze podgrzeje, jest idealna na szybką przerwę po drodze. Zbieranie zapowiada i możliwość kupowania za nie niektórych produktów tym bardziej zachęca do robienia zakupów w tym sklepie.”
“Wygrałem pizze z konkursu jaki zorganizowała pizzeria przed meczem Polska - San Marino. Skusiłem się na wariacje "kebab pizza". Była bardzo smaczna, ale największe wrażenie zrobiło na mnie ciasto. Zdecydowanie najlepsze na Kurdwanowie. Miękkie i chrupiące, aż chciało się już dojść do rantów i je schrupać. Czuć, że składniki były świeże. Na pewno będę wracac, jednak do bardziej klasycznych wersji pizzy! Chociaz kebab pizza bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Super, polecam :)”
“Pani Monika robi pyszne suby. Polecam, nigdzie nie dostałem tak dobrze zrobionej kanapki!”
“Lokal czysty i dobrze zorganizowany, a zamówienia realizowane szybko – nawet przy dużym ruchu. Szczególne podziękowania dla Marcina z obsługi – uprzejmy i pomocny :)”
“Kebaby dojechały ciepłe. Wypchane, nadziane, wypełnione smacznym mięsem. Sosu Kebab-majster polał zamaszyście, mimo, że średni - nawet coś zapiekło. Duży plus. Surówkom (ładnie drobno posiekanym) towarzyszył kiszoniec i pomidor. Ciasto cienkie i smaczne, lekko przypieczone i chrupiące. Dawno, jeśli w ogóle, nie jadłem lepszego kebaba!”
“Bardzo dobry Gowry, oryginalny belgijski wafel. Najlepszy, jaki mieliśmy tutaj w Krakowie. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na bardzo dobrego belgijskiego gofra?”
“Super zapiekanki, nie było takich jeszcze w centrum huty”
“⸻ Zapiekanka Pani Oli > reszta świata ✨ Ser ciągnie się jak drama w rodzinie, pieczarki robią stand-up w bułce, a ja po jednym kęsie mam ochotę oświadczyć się kuchence. Nie jem – ja przeżywam. #OlaMasterChef #ZapiekankowyBoss Ps należy się premia dla pani Oli”
“Szybko, dobrze, czysto, te trzy słowa mogą opisać cały lokal. Często bywam i polecam. Stoły i cały budynek są czyste i schludne. Przyjazny i rodzinny klimat wewnątrz. Znajdują się również ławeczki na zewnątrz budynku co bardzo sprzydaje się w cieplejsze dni. Jedzenie jak jedzenie z fastfooda, szybko wykonane, dobre i tanie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Napenwo wstąpię jeszcze nie jeden raz na co nieco :> Z ręką na sercu mogę polecić”
“Bardzo dobra tortilla za 17zl. Stosunek mięso dodatki 90:10. Jestem miło zaskoczony, chociaż są tańsze kebaby niedaleko, ten naprawdę smakuje bardzo dobrze.”
“Jedna z fajniejszych restauracji Mc Donalds w tej części Krakowa. Wielka sala z dużą ilością stolików i krzeseł, wiele automatów do zamawiania. W okresie wiosna lato jesień duża ilość stolików na zewnątrz. Ekipa ogarnia szybko zamówienia, czysto. Dla mnie wszystko ok.”
“Polecam gorąco ! Pyszne, domowe , świeże jedzenie. Danie dnia smakuje jak u mamy, duże porcje, super ceny. Do tego miła atmosfera miejsca! Wszystko na duży plus! Na pewno wrócimy :)”
“Frytki za mocno posypane solą. Reszta ok . Byliśmy miło zaskoczeni że Pani zaproponowała nam kolorowankę z ołówkami dla dziecka . Jest to pierwsza restauracja McDonald's w której nam zaproponowałi kolorowankę . Jeździmy często po McDonald's i nigdy nie było proponowano kolorowanki .”
“Uważam że akurat ten MacDonald był naprawdę świetny. Miła obsługa, jedzenie świetne. Jedyny minusem jest jednak wielkość samej restauracji.”
“To nie jest jakiś tam burger king, tylko to jest super burger king, super ekspresowy, super lokalizacja. To jest najlepszy burger king na dworcu, najlepszy jakiego mamy. Przeszedł mój niesamowicie trudny test na najlepszego dworcowego burger kinga.”
“Jeden z najlepszych kebabów w Krakowie! Idealne mięso, pita również idealnie przypieczona, chrupiąca, nie surowa. Polecam gorąco! Raz miałem zgrzyt, niedogadałem się z pracownikiem i otrzymałem sos ostry zamiast mieszanego. Podkreślam jednak że był to tylko wynik problemów komunikacyjnych.”
“Moje ulubione miejsce na kebaba! Obsługa mówi trochę po polsku, trochę po angielsku, ale da się radę porozumieć. Obsługa jest bardzo miła. Na miejscu jest darmowa herbata. Zazwyczaj zamawiam kebab amerykański. Konsystencja mięsa (wołowina) jest bardzo dobra (jestem bardzo wrażliwa na konsystencje jedzenia), nie jest ani gumowe, ani zbyt miękkie. Podoba mi się, jak jest doprawione. Frytki w kebabie mają podobny smak jak w McDonaldzie, więc nie będzie marudzenia, że jest nie takie jak trzeba. Warzywa są świeże, wszystko jest robione przed twoimi oczami. Miejsce jest trochę ukryte jeśli chodzi o dojście, ale realizują dowóz. Naprawdę polecam.”
“Spoko pizza, szybka dostawa, przemiła obsługa ☺️”
“Przepyszny, idealnie upieczony kurczak, mięso jest soczyste, nie wysuszone, a skórka rumiana i doskonale przyprawiona. Do zamówień z dostawą często otrzymamy dodatek gratis od serca (raz były to dwa jabłka, raz ogóry kiszone) oraz darmowy, spory kubeczek ketchupu, co obecnie jest rzadkością. Obsługa zamówień telefonicznych jest miła i uprzejma a dostawa sprawna i szybka, kurczak dojeżdża cieplutki.”
“Co mogę powiedzieć, zrobił na mnie pozytywne wrażenie sam kebab. Jak na godzinę i cenę spodziewałem się lipy, ale mile się zaskoczyłem, jak na 16 zł kebab kupiony po 1 godzinie w nocy.. REWELACJA. Sosik ostry jak chciałem, mięso to nie najtańsza pozycja jakie są dostępne. Bomba, zdecydowanie polecam.”
“Bardzo lubię McDonalda w Galerii Krakowskiej na poziomie -1. Pomimo dużego ruchu obsługa jest bardzo miła i sprawna. Wspominam szczególnie bardzo miłego Pana z Ukrainy, który z miesiąc temu wydawał mi posiłek. Kultura na wysokim poziomie. Dzisiaj też tam zjem i zamówię córce posiłek na wynos. Dziękuję za dobrą atmosferę, szybką i miłą obsługę.”
“Doskonała restauracja, miła obsługa, nawet gdy nie wiedzieliśmy od razu, co wybrać, bez problemu zmieniała dania trzy razy. Ośmiornica była świetna, spaghetti z krewetkami było boskie, a pizza z burratą i prosciutto była wyśmienita. Dziękuję.”
“Mega czysto, super zachowany reżim sanitarny, dużo powyżej polskiej średniej.”
“Bardzo pyszna i soczysta pizza. Duży wybór, na pewno każdy znajdzie coś dla ciebie. Ponadto trzy różne rozmiary + darmowa dostawa i super ceny. Gorąco polecam!!!”
“Bardzo miła obsługa, jedzenie staranie przygotowane i można zjeść posiłek wewnątrz galerii”
“Lokal bardzo nowoczesny i przyjemny. Posiłki kompletne i ciepłe - w innych lakalach brakowało składników. Dużo miejsc do siedzenia. Wszystko ok.”
“Krótki czas oczekiwania plus czyste oraz schludne pomieszczenie na pewno zasługuje na wysoką notę. Będąc przejazdem w dalekiej podróży byliśmy pozytywnie zaskoczeni jakością obsługi, miejscami do dezynfekcji oraz jak najbardziej samym jedzeniem. Ogromny wybór posiłków skierowanych również dla wegetarian jak i miłośników dobrych porcji mięsa. Adekwatna ilość do ceny również zrobiła na nas wrażenie, jak najbardziej budżetowo można najeść się do syta.”
“Burgery przepyszne, świeże składniki i robione od serca. Obsługa przemiła i uśmiechnięta. Zawsze wracam. Polecam!!”