Przegląd katalogu
- 179 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 179 wyników
Przeglądaj fast food w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 179 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 186,763 opinii i ocen.
“Szybka, raczej nie blokuja sie tu kolejki. Dostępnych jest sporo kas samoobsługowych, co dodatkowo przypiesza serwis. Miła obsługa. Jedli fastfood w Bonarce, to zdecydowanie tu.”
“Świetne miejsce i przepyszne jedzenie w naprawdę fajnej cenie!”
“Doskonała obsługa, pyszne jedzenie w bardzo rozsądnej cenie, sympatyczne miejsce. Chciałbym wrócić w każdej chwili!”
“Pub jakich mało, kolejny z niepowtarzalnym klimatem lat 90-tych. Przemiłą obsługą i naprawdę dobrą zapiekanką! Burger jak z dawnych lat, czasem warto wrócić do tych smaków. Za patio wejście do małego "Baru". Bywam, polecam”
“Świetne produkty świetna obsługa . Mega polecam”
“To nie pierwsza moja wizyta w bobby burger I na pewno nie ostatnia. Duży wybór burgerów, zarówno mięsnych jak i tych weganskich czy wegetariańskich. Miła obsługa I szybka realizacja zamówienia. Vege burger Cheese Bacon oraz Hot Bacon z wołowina były przepyszne, z odpowiednią ilością dodatków. Frytki również spoko, duża porcja. Nie mam do czego się doczepić, polecam każdemu.”
“Świetne miejsce na unikatowy w skali kraju fastfood rodem z Francji. Mega połączenie egzotycznych przypraw i sosów z przepysznym mięsem i dodatkami zamknięty w tortilli. Ja wziąłem rozmiar L z shawerma i jagnięcina. Na chłopa 100 kg to wystarczyło i ledwo się dotoczyłem. Obsługa mega pozytywna z dobrym nastawieniem a to wszystko na ukrokliwym Kazimierzu. Mega polecam od lat i dalej będę tu przychodził na pyszne jedzonko ♥️”
“Według statystyk sobota jest dniem w którym najczęściej zamawiamy pizze nie inaczej było u mnie, znam i lubię pizze z Orange. Problemem w tym dniu było dostarczenie pizzy zimnej, zgłosiłem przez telefon problem, następnego dnia zostało mi to zrekompensowane gorąca pizza. Polecam, nie jest to typowy zapychacz tylko świetna pizza na cienkim cieście z dobrymi składnikami. Jeśli transport nie zawiedzie to będziecie najlepsi na prądniku białym! Bardzo miła obsługa przez telefon. Pozdrawiam.”
“Zamówiłyśmy posiłek korzystając z samoobsługowej kasy. Czas oczekiwania (dzień powszedni, wczesne popołudnie) to raptem pare minut. Było sporo wolnych stolików by usiąść i zjeść. W weekend ciężko o wolne miejsce.”
“Bardzo jestem zadowolony z szybkiego kebsa w tym miejscu. Obsługa sama zapytała czy nie chcemy czegoś najpierw dla dziecka by nie czekalo, porcje fajne, jedzenie świeże, smaczne, cena ok. Ja wrócę i polecam :)”
“Zawsze dostaje dobra pizze. Zamawiam od czasu do czasu i nigdy nie przytrafiło sie nic złego. Dostawa zawsze na czas, pyszna pizza w starym stylu”
“Dobry burgerów, dobra bułeczka, wszystko świeże, miła obsługa”
“Bardzo smaczne, różne kuchnie, można spróbować wielu rzeczy, nie drogo”
“Bardzo smaczne jedzenie i super obsługa, chętnie zamówię ponownie!”
“Bardzo pyszne burgery. Mięso dobrze wysmażone, dobrze doprawione. Burger odpowiedniej wielkości, dodatki dobrane w odpowiedni sposób. Dzisiaj wybór padł na burger TPB. Polecam, na pewno wrócę sparować kolejnych burgerów z tego food trucka.”
“Bardzo smaczne burgery: pyszna, lekko chrupiące bułka (zupełnie inna niż słodko-miękki gniot z fastfoodów), super świeże warzywa myte i przygotowywane na bieżąco, bardzo smaczne mięso: w mojej ocenie antrykot. Ciekawe kombinacje smaków. Do tego burger naprawdę duży, można sobie pojeść. Polecam też pyszne, naturalne i grube frytki. Do tego bardzo miła i naturalna obsługa: pozdrowienia dla Tereski i Marcina ;-)”
“Tak podanego Burgera w Krakowie jeszcze nie jadłem, zapach i smak wędzonego palonym drewnem burgera - coś wspaniałego. Kawał pysznego dobrze wysmażonego mięcha w bułce, polecam!”
“Bardzo dobre frytki. Grube, dobrze posolone. Stripsy też pożywne. Cena akceptowalna. Sosy oba dobre.”
“Najsmaczniejsze zapiekanka w Krakowie, miła Pani, bardzo polecam, kiedy przyjeżdżam do Krakowa, zawsze do Pani żeby zjeść coś smacznego”
“Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie w niepozornym miejscu. Dania proste i nieprzekombinowane, a wielkość porcji w sam raz.”
“Wizyta w Gringos podczas tegorocznej edycji restaurant week była naprawdę udana. Dania wysokiej jakości, świetny dobór składników, aromatyczne i pięknie podane. Jako fanka meksykańskiej i amerykańskiej kuchni odnalazłam się tutaj zdecydowanie. Chętnie odwiedzę restauracje jeszcze raz, aby zakosztować codziennego menu. Serdecznie polecam wszystkim”
“Super miejsce, bardzo dobry kebab z idelaną ilością sosu, dobrym mięsem oraz dobrymi i świeżymi surówkami. Super obsługa, bardzo miła. Jedyne co to trzeba uważać na wielkie porcje, gdzie ja uwielbiam duże ale tą było trudno zjeść (szczególnie za tą cenę, która była bardzo niska jak za tą wielkość). Serdecznie polecam ^^ Edit: Po dłuższym czasie przewny znów poszedłem i muszę przyznać, że kebab dalej pyszny, chrupiące frytki, a obsługa jeszcze milsza ^^ Z Panem przygotowującym kebaby można fajnie porozmawiać jak jest mniejszy ruch i można powiedzieć, że atmosfera jest prawie rodzinna ^^ Nadal z przyjemnością polecam ^^ Edit 2: Poziom dalej trzymany - tym razem kebab w bułce z super sosem serowym! Polecam!!!”
“Mała perełka z burgerami palce lizać! To miejsce to prawdziwa mała perełka z burgerami, przy których można lizać palce! Zamówiłem burgera azteckiego i dirty fries – oba były dobrych rozmiarów i w świetnej cenie. Restauracja oferuje ogromny wybór burgerów na każdy gust. Jedyny “minus” to to, że lokal jest niewielki, więc trzeba mieć trochę szczęścia, żeby znaleźć wolne miejsce. Ale szczerze mówiąc, czekanie absolutnie się opłaca, biorąc pod uwagę to, co można tu zjeść! Zdecydowanie polecam!”
“Opinia zdecydowanie spóźniona, bo wpadam sporadycznie od paru lat, a jakość w ogóle nie spada. Fantastyczny pomysł na miejsce, a jedzenie jeszcze lepsze. Obsługa to już w ogóle najmilsza na całym Kazimierzu. Mam nadzieję, że nigdy się nie zamknięcie, bo wielokrotnie ratowaliścienie tanią i ciepłą przekąską jak mieszkałem po sąsiedzku, a teraz jesteście powodem do wydłuzenia drogi powrotnej!”
“Wow ! Zamówiłem specjał lokalu - Telo Kebab. Jedzonko pyszne. Połączenie i wykonanie zestawu wraz z ciastem to istna petarda. Sos lekko ostry na prawdę świetny. Szczerze polecam !”
“Dobra cena, słuszna wielkość i wysoką jakość. Do tego miła obsługa. Oto przepis na satysfakcjonujący posiłek. I to wszystko tu jest. Będę wracał.”