O co chodzi 18:50 zamknięte. OK rozumiem że info jest na wizytówce tylko tam że otwarte 11:00-21:00 w środę a dziś jest środa.
Zdjęcia
Opinie
-
Jerzy Turo ★☆☆☆☆
-
Rafał Kowalczyk ★★★☆☆
W rozmiarze standard kebab bardzo dużej wielkości. Na plus smaczna pita, duża ilość mięsa i pyszny ogórek. Na minus mała ilość sosu (kebab miejscami zasusza, w smaku dobry), czerwona kapusta( w cenie 32 zł spodziewałbym się lepszego doboru warzyw) i brak serwetek.
-
Olaf “Oli” ★★☆☆☆
Kula mocy z tych „lepszych” ale jakości nie było tak super czuć, Kebab bardzo suchy w środku praktycznie samo mięso bo sos był tylko u góry, surówki bardzo słabe w smaku a same sosy jak już je trafiłem to psuły tylko smak bo są one bardzo sztuczne, do tego brak prażonej cebulki za która dodatkowo zapłaciłem albo było jej tak mało. Nie polecam
-
Tomasz Zych ★★☆☆☆
Niestety ale takie coś nie powinno mieć miejsca. Jadłem tam 3x świeżo po otwarciu naprawdę dobry solidny kebab w tym raz w dostawie wszystko ok. Dziś niestety wybrałem opcję danie kebab mieszany z dodatkowymi papryczkami i sosem, mięso praktycznie 90% baraniny spalonej na wiór suchej brak dodatkowych papryczek oraz sosu (dodatkowo płatne) sałatka to jedynie salata lodowa głównie te białe części i ani grama warzywa. Jedynie frytki ok ale niestety zjedzone trochę co nadawało się reszta niestety poszła w kosz. Uważam że jeżeli kończy wam się mięso i lub już długo leży lepiej zamknąć lokal niż próbować na siłę to wydawać...
-
spoko_juzik ★★★★★
Kebaby dojechały ciepłe. Wypchane, nadziane, wypełnione smacznym mięsem. Sosu Kebab-majster polał zamaszyście, mimo, że średni - nawet coś zapiekło. Duży plus. Surówkom (ładnie drobno posiekanym) towarzyszył kiszoniec i pomidor. Ciasto cienkie i smaczne, lekko przypieczone i chrupiące. Dawno, jeśli w ogóle, nie jadłem lepszego kebaba!
-
Grzegorz Nowak ★★★☆☆
Niestety naciągane 3 gwiazdki po kilku wizytach. Na plus obsługa i dobre frytki. Wszelkie modyfikacje do zamówienia realizowane bardzo dobrze co w kebabach często się nie zdarza. Z minusów. Słabe sosy ale to pewnie kwestia gustu. Mnie nie smakują i są strasznie wodniste przez co przy standardowej ilości wszystko nasiąka. Lubię ostre sosy ale ten mi wybitnie nie smakuje. Bliżej mu do tabasco niż harissy. Na minus brak niektórych warzyw - tylko kapusta, cebula i ogórek kiszony. Pewnie kwestia kosztów. Ocenę zdecydowanie obniża jednak jakość mięsa, a dokładniej sprzedawanie mięsa z dnia poprzedniego - musi tak być skoro bardzo często o godzinie 12 pieką się resztki na kiju. Raz miałem niestrawność z tego powodu i od tego czasu kupuję tylko jeżeli widać, że mięsa jest dużo. Reasumując ocena może zależeć od godziny zakupu i czy trafi się na świeże mięso.
-
Carl KrK ★★★★★
Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Kebab w cieście duży, smaczny. Warto. Lokal niepozorny ale możliwości duże. W tym rejonie brakowało takiego jedzenia. Polecam.
-
Mateusz Podsadniuk ★★★★★
Od otwarcia zdążyłem zamówić już dwukrotnie w tym miejscu kebsy dla dwóch osób, i w bułce i w placku. Jak na razie jest bardzo, bardzo dobrze :) Uprzejmie i miłe Panie z obsługi, krótki czas oczekiwania oraz napakowany po brzegi wielki kebab, w którym jest tyle mięcha i świeżych dodatków, że stał się od razu jednym z bardziej lubianych przez mnie kebsów, a w tej okolicy na pewno ulubionym.
-
Mariusz Matyjas ★★★★★
Bardzo dobry servets, swietne sosy, ceny ok. Wroce na pewno sprawdzic kolejne pozycje. Powodzenia w dniu otwarcia :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab u Buły Grzegórzki?
Kebab u Buły Grzegórzki znajduje się przy Pułkownika Francesco Nullo 33, Grzegórzki, 31-543 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab u Buły Grzegórzki?
Można skontaktować się z Kebab u Buły Grzegórzki pod numerem +48 510 892 799
Jak można dotrzeć do Kebab u Buły Grzegórzki?
Do Kebab u Buły Grzegórzki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku