Opinie

  1. anciur ★☆☆☆☆

    Dramat!! Zamiast wrapa dostałam kolejne frytki! Zamówienie złożone przez Glovo. To już któryś raz nie dostaje podstawowego składnika. Ale najgorsza jest z tego Pani, która odebrała telefon i jej odpowiedź: ‚ zdarza się i jak chce Pani to może przyjechać po wrapa’. Chyba potrzebne jest szkolenie z rozmowy z klientem.

  2. Klaudia Celej ★★★★☆

    Zamówienie zgadzało się w pełni, ale dostawca to jakiś żart! Może i była pod blokiem o 22:43, jak planowano, ale jeździła 20 MINUT wokół osiedla, bo „nie było parkingu”. Pod blokiem jest przystanek i mnóstwo chodnika, na którym można stanąć nawet czterema kołami i WSZYSCY dostawcy jedzenia zostawiają tam auto na awaryjnych i dostarczają zamówienia. Jak jej napisałam o przystanku, odpowiedziała bezczelnie, że już będzie płacić za złe parkowanie i JEŹDZIŁA DALEJ. Jedzenie przyszło zimne. Ja wiem, że to nie jest wymagająca praca, ale myśleć chyba trzeba w każdej, szczególnie, w takiej, gdzie bezmózgowie naraża klienta na jedzenie zimnego posiłku, za który nie płaci 5zł, tylko, jak w tym wypadku prawie 80. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, to wsiadłabym w auto i podjechała po jedzenie sama. Mam wpisane, żeby pukać zamiast używać dzwonka. To też ją przerosło i stała pod drzwiami dłuższa chwilę, zamiast zapukać. Dostawca Chikondi w toyocie WF5622X - opinii na Uber Eats najlepszych nie ma, wcale nie dziwię się czemu.

  3. Tymon Bobrowski ★☆☆☆☆

    Japiernicze daje jedną gwiazdkę bo to jest nienormalne kolega dostał zamówienie bez burgera no okej można się pomylić ale pod naszym stołem jest przyklejona podpaska jak ktoś nie wierzy to daje zdjęcie

  1. Maja Wójtowicz ★☆☆☆☆

    Żenada, jak można nie umieć złożyć poprawnie burgera, dostałam część burgera w środku opakowania a resztę (ser i bułkę) przyklejoną od dołu. Obsługa przed wydaniem jeszcze mieszała w torbie i chyba udawała że tego nie widzi. Nie polecam

  2. Ada ★☆☆☆☆

    To już 4 raz, jak dostaje niepełne zamówienie zamawiając przez Uber Eats. Pora wyszkolić pracowników, żeby nie zapominali o kompletnych zamówieniach. Pewnie nie jestem jedyna, która spotkała się z taka sytuacja..

  3. Filip Skuza ★☆☆☆☆

    Najgorszy mcdonald w Krakowie, czas oczekiwania na mcdrive przy braku ruchu i innych klientów to okolo 30 min. Pracownicy zamiast obsługiwać to maja pogaduszki

  1. Ja Ja ★★☆☆☆

    Obsługa okey, miejsce czyste i bez większych zastrzeżeń, ale niestety kurierzy z Glovo plujący obok ludzi jedzących na zewnątrz, skutecznie zniechęcają do powrotu do tego punktu MCD w Krakowie. Stoją obok swoich rowerów przed drzwiami paląc i blokując swobodne wchodzenie oraz opuszczanie lokalu.

  2. hugo hanusa ★★★★★

    Uważam że akurat ten MacDonald był naprawdę świetny. Miła obsługa, jedzenie świetne. Jedyny minusem jest jednak wielkość samej restauracji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Opolska 9, Prądnik Biały, 31-275 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 668 862 708

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements