Opinie

  1. Mateusz ★★★★☆

    Sama tortilla nie najgorsza, ale jadłem lepsze. Na szybką kolecje jest ok. Według mnie rozmiar trochę mały jak na "średni". ;)

  2. Jerzy Szczurek ★★★★★

    Zamawiam kebaba w tym miejscu już któryś raz i do tej pory się nie zawiodłem. Kebab jest duży i smaczny. Stosunek warzyw do mięsa jest jak dla mnie idealny. Na szczególną uwagę zasługują tu sosy, które raz, że są bardzo smaczne to dwa: ich ilość w kebabie jest w sam raz.

  3. Igor Kaliciński ★☆☆☆☆

    Osoba odpowiadająca na opinie to jak widać cham i prostak bez szacunku do klientów. Z takim podejściem nie zjadłbym tam nawet za darmo. A ten tekst o "cenach jak w barze mlecznym sprzed 10 lat" to już bardzo popłynął i widać stopień oderwania od rzeczywistości. Nie polecam stołowania się o osób, które nie potrafią podejść do klientów z minimum szacunku.

  1. Jakub Kalbarczyk ★★★☆☆

    Moja dziewczyna uważa, że powinienem dac 4, ale moim zdaniem trochę za mało sosu. Jeśli chodzi o opcje wege to falafel serowy soczysty i nie za suchy

  2. Konrad Konrad ★☆☆☆☆

    Zamówiłem kebab. Dostałem okropnie suche mięso, które po 1. nie miało smaku, po 2. wyglądało jak suchy chleb… zwróciłem uwagę pani sprzedawczyni, która zaproponowała dodatkowy sos… na moją odpowiedź, że sos tu nie pomoże i proszę o nowe mięso, odwróciła się bez słowa i zignorowała… Wyrzuciłem mięso, bo było niejadalne. Bułka mocno przypieczona i sama w sobie niedobra. od kiedy w bułce na kebab jest sezam??? Sos najgorszej jakości… Odradzam.

  3. Damian ★★★★★

    Widząc negatywne komentarze, jako naczelny zjadacz kebabów muszę się wypowiedzieć. Kebaby są po prostu dobre w tym miejscu. Natomiast stosunek ceny do jakości i ilości jest najlepszy jaki można spotkać obecnie w Krakowie. Zwłaszcza w przypadku małej tortilli. Do obsługi też nie mam zastrzeżeń.

  1. Michał M ★★★★★

    Bardzo dobra tortilla za 17zl. Stosunek mięso dodatki 90:10. Jestem miło zaskoczony, chociaż są tańsze kebaby niedaleko, ten naprawdę smakuje bardzo dobrze.

  2. Francis ★★★★☆

    Wcześniej próbowałem kebaba u szwagra w innych lokalizacjach i mi kompletnie nie smakował. Tutaj miłe zaskoczenie. Tortilla studencka za 10zl - porcja ok, mięso spoko, sos serowy też dobry. Fajnie że można zjeść na miejscu w lokalu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres COŚ Nowego U Szwagra?

COŚ Nowego U Szwagra znajduje się przy Karmelicka 23, Stare Miasto, 31-131 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do COŚ Nowego U Szwagra?

Do COŚ Nowego U Szwagra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements