Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj dostawa pizzy w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 249,483 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa pizzy z miast takich jak Kraków, Skawina, Wieliczka, Kęty, Oświęcim i innych.
“Przepyszna pizza, ciekawe, niespotykane gdzie indziej smaki. Przemiła, starająca się obsługa, cały czas w dyskretnym kontakcie z klientem. Zdecydowanie polecam i zdecydowanie tu wrócę, żeby zakosztować innych pizz.”
“Zamówiłam dwie pizze - Margherite Di Bufalla i Capricciose. Obie były zaskakująco dobre! Miały cienkie, dobrze wypieczone ciasto i świeże składniki. Margherita to totalny sztos! Szczerze: nie spowodziewałam się, że aż tak mi posmakują! Zdecydowanie polecam!”
“prawdziwa, szczera kuchnia włoska. dobrej jakości składniki . krem z pomidorów wspaniały.pizze świetnie skomponowane na idealnym cieście. krewetki w sosie o którym nie da się zapomnieć. jedyna knajpa gdzie serwują lasagne:)przemiła obsługa ! POLECAM !!!”
“Obiekt ten oferuje świetną włoską pizzę.Również zachęcam do odwiedzin sklepiku. W ofercie wiele naprawdę fajnych produktów. Bardzo miła obsługa. POLECAM wpadać tam regularnie!!!!”
“klimatyczny, przytulny lokal z bardzo miłą i uprzejmą ekipą pracującą na kuchni. polecam serdecznie zawsze odwiedzam będąc w okolicy. pizza bardzo smaczna!”
“Z największą przyjemnością zostawiam najwyższą ocenę jaką jest ocena 5. Jestem waszym stałym klientem od 10 lat i idąc do was zawsze wiedziałem, że czeka mnie smaczna pizza z jakościowymi składnikami. Dziś postanowiłem przyjść do was dwukrotnie. Chciałem też spróbować opcji śniadaniowej oraz zwykłego obiadu. Tak jak w przypadku pizzy, jestem również zachwycony porannym śniadaniem oraz obiadokolacją. Pizzeria Paolo to moje TOP1 jeśli chodzi o restauracje. Świetna atmosfera, zaangażowany i uprzejmy personel. Po prostu chce się tu wracać i każdemu polecam to miejsce z całego serca. PS: dziś rano na paragonie dostaliśmy narysowane długopisem serduszko więc my w zamian odwdzięczamy się takim o to serduszkiem zrobionym na butelce”
“Pizza smaczna . Miał być szczypiorek i zabrakło . Uznajmy ze będzie poprawa . :)”
“Fantastyczne miejsce, fantastyczna obsługa! W szczególności pozdrawiam Panią Karolinę i Sarę,nie dość, że świetnie mnie doradziły przy wyborze pizzy, to jeszcze przygotowały rewelacyjne aperolki. Polecam gorąco!”
“Tutaj można przyjść i zjeść pizze jaką się chce, co dusza zapragnie, do wyboru do koloru. Można zamówić na miejscu lub na wynos i zjeść w plenerze na kocyku czy ławce czy na murku, wszędzie smakuje tak samo a jeszcze przyjemniej z widokiem na wawel❤️ Tym razem nie okrągła a niestandardowa, podłużna, oprócz tego ciekawe, konkretne Menu. Na zamówienie nie musimy długo czekać, z reguły przy większym ruchu to 5-10 minut, wszystko jest na wyciągnięcie ręki więc widzimy cały proces powstawania pizzy od lepienia ciasta po wypiekanie już kompletnego dania w piecyku. Szewska w ogniu to jest kozak ! Pizze Planty, Na polu wcale niczym nie ustępują w swojej smakowitości, polecam zwłaszcza osobą które nigdy w Pizzatopia nie zagościli. PS. w weekendy potrafi być bardzo dużo klientów co z pewnością pomimo zaangażowania kadry nie pomaga w składaniu zamówienia zwłaszcza jeśli zamawiamy własną kompozycje ale i tak na duży plus.”
“Pizzatopia w Krakowie to strzał w dziesiątkę, jeśli ma się ochotę na coś smacznego i świeżego. Pizza jest naprawdę świetna – cienkie, dobrze wypieczone ciasto, bogate dodatki i fajne połączenia smaków. Bardzo doceniam też tempo – zamówienie zrealizowane błyskawicznie, a obsługa przemiła i pomocna. Duży plus za luźny klimat miejsca, idealne zarówno na szybki lunch, jak i wieczorne spotkanie ze znajomymi. Polecam każdemu, kto lubi pizzę na wysokim poziomie”
“Przesympatyczny wlasciciel obsłużył nas pomimo, że juz w zasadzie skonczył pracę. Zjadlem trancini.. cos czego nie jadlem wczesniej i było bardzo smaczne. Polecam i pozdrawiam wlascicela.”
“Pyszna pizza, komponujesz według uznania, kameralna miejscówka z miłą i szybką obsłuą. Polecam.”
“Szybka dostawa, bardzo dobra cena biorąc pod uwagę jakość i ilość wykorzystanych składników. Pizza naprawdę smaczna, dobrze wypieczona. Jedynie ciasto mogło by być minimalnie cieńsze ale to już kwestia preferencji. Gorąco polecam :D”
“Często zamawiam w tej burgerowni i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Jedzenie zawsze dociera szybko, a burgery są świeże i naprawdę smaczne. Szczególnie polecam krążki cebulowe – chrupiące, złociste i idealnie doprawione, świetnie pasują jako dodatek do burgera. Zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc na zamówienie!”
“Doskonała pizza. Zamówione przez telefon jedzenie dotarło dużo szybciej niż sie spodziewaliśmy i było pyszne. Zamówiliśmy trzy różne rodzaje pizzy i nie potrafię powiedzieć który był smaczniejszy. Wszystkie zniknęły w mgnieniu oka. Nawet zdjęć nie zdążyliśmy zrobić przed napoczęciem pizzy. Pachniała oszałamiająco.”
“Najlepsza Pizzeria na Ruczaju, miły personel i świetna atmosfera, dziękuję Wam za cały trud który wkładacie w Waszą pracę.”
“Bezdyskusyjnie najlepsze jedzenie w Krakowie, zaraz po gwiazdkowej restauracji. Makaron z demi-glace to od lat danie na poziomie światowym. Zazwyczaj jest mała kolejka do wejścia, ale istotnie - warto zaczekać.”
“Warto było przyjechać z drugiej strony Krakowa. Przepyszne burgery plus frytki z sosem czosnkowym i wyszłyśmy objedzone i szczęśliwe. Do tego grzane wino plus szarlotka i wieczór od razu był lepszy:) Wyrazy uznania dla pani kelnerki za fantastyczną pamięć i przemiłą obsługę”
“Bardzo udana sałatka z pstrągiem, ziemniakami i zieloną fasolką, do tego sos z nutką orzechową. Ciekawe połączenie. Danie przez wędzonego pstrąga dość słone, ale ogólnie na 5 za oryginalny skład. Warto sporówać. Trochę brakowało mi pieczywa lub grzanki, ale mozna było domówić focaccie. Przemiła Pani kelnerka.”
“Byłam dziś na burgerze i był boski! Był soczysty bo zadbano o idealny stopień wysmażenia czyli medium bo o taki prosiłam. Bardzo fajnie, że tostujecie bułkę a nie wrzucacie jej na grilla bo dzięki temu jest chrupka ale nie jest tłusta. Polecam z całego serca burgera cheese and bacon!”
“Bardzo dobra pizza! Jedyne zastrzeżenie to fakt że ciasto jest rozkręcane wałkiem przez co jest płaskie na rantach i się przez to przypala. Cena dość wysoka ale dobrej jakości składniki ją rekompensują.”
“Świetna pizza. Bardzo dobre, chrupiące ciasto. Świeże składniki. Sos gratis przy własnej kompozycji. Polecam.”
“Ciekawe miejsce, z pięknym wystrojem i miłą obsługą. W środku tygodnia wieczorem nie ma zbyt dużo gości, jest spokojnie i rodzinnie, można spokojnie pogadać.. Jedzenie bardzo smaczne, kelnerka upewnia się na jaką ostrość dania ma się ochotę. Polecam.”
“Najlepsze miejsce jeśli chcesz poczuć prawdziwie włoski klimat i zjeść włoską pizzę. Nie tylko włoską ale i najlepszą jaką w życiu jadłem. Dlatego muszę polecić tą przepyszną knajpkę w centrum Skawiny. Mają również foccacie wypiekane na miejscu. Pizzerię w Krakowie nie mają za bardzo podjazdu. W skrócie: najlepsza pizza jaką jadłeś!”
“Świetna obsługa, najlepsza pizza w okolicy!! byliśmy wczoraj, bardzo polecam, wracamy tu conajmniej raz w tygodniu”
“Dobra pizza! Raczej na wynos lub konsumpcji na stojąca przy fajnym stoliku STOP. Polecam :)”
“Pyszne jedzenie na włoskich produktach :) Przemiła obsługa i bardzo dobra kawką . Bardzo miły gest , że do rachunku dostaliśmy pyszne ciasteczko . Bardzo przyjemny kącik dla dzieci z pizzą:)”
“Teraz, to stare El plato pizza na duży plus choć już nie neapoletana. Oryginalne włoskie składniki.”
“Jadłem już w swoim życiu wiele pizz, ale tak dobrych jak mają w Life jeszcze nigdy !!!. Jak ktoś piszę ceny umiarkowane to chyba żartuje . Te ceny są bardzo małe w porównaniu z jakością tych dań !!!. Powiem krótko tak powinna smakować pizza,z oliwą, a nie spaprana wstrętnym keczupem !! wszelkie inne pizze które jadałem u konkurencji to "wyroby pizzopodobne" !!! Super klimat i obsługa. Warto ruszyć sie za miasto....”
“Wpadliśmy po drodze, ale wszystko super! Bardzo smaczne jedzenie, duże porcję, wszystko super doprawione, pyszna lemoniada, w pobliżu duży parking.”