Przegląd katalogu
- 299 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 299 wyników
Przeglądaj dostawa pizzy w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 299 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 249,483 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera dostawa pizzy z miast takich jak Kraków, Skawina, Wieliczka, Kęty, Oświęcim i innych.
“Bardzo klimatyczne miejsce z pyszną pizzą. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jak będę miał okazję to przyjadę jeszcze raz. Ps. No i pizza wypiekana w piecu na węgiel/ drewno.”
“Dla mnie najlepsza pizza w Oświęcimiu. Ciasto idelanie wypieczone i dobre w smaku. Składniki na pizzy bez zastrzeżeń i oczywiście można sobie dobierać czy zmieniać. Trzy rodzaje wielkości (32, 40 i 50), więc każdy będzie zadowolony. 50 cm spokojnie wystarczy dla dwóch osób a nawet myślę, że i trzy osoby zaspokoją swój głód.”
“Byłam dziś z rodzicami, bardzo smaczne jedzenie, zarówno moja pizza funghi jak i ich schabowy z frytkami i surówkami. Do tego przemiła pani z obsługi.”
“Świetna, świetna! Pizza. Kupiła mnie od razu, ale po "setnym" przetestowaniu jest tylko lepiej. Przeciekawe ciasto, dobry spso pomidorowy i dobrej jakości składniki. Nie przeładowana. Świetne sosy. Dodatkowo ekspresowy dowóz i zawsze cieplutka pizza przywożona przez przemiłe osoby. Tak trzymać. Najlepsza pizza w Wieliczce.”
“Zamawiam stąd już kilkunasty raz i za każdym razem pizza jest po prostu idealna! Ciasto chrupiące, składniki świeże i zawsze na czas. Pełne 5 gwiazdek i zasłużona rekomendacja!”
“Pizza pyszna, treściwa, ciasto na tą chwilę Chyba już moje ulubione, muszę dodać że dostałam inna pizze na wynos przez pomyłkę, zgłaszając tą informację do lokalu przez telefon, spotkałam się z BARDZO profesjonalnym podejściem do tematu i w zamian rekompensaty została mi przywieziona dodatkowa pizza już ta właściwa. Za to ogromny plus i na pewno zyskali klienta :).”
“Bardzo polecam!!! Pyszna pizza i super realizacja urodzinowa! Dziękuje bardzo!”
“Pierwszą (i nie tylko) pizzę w życiu jadłem tutaj, lat temu trzydzieści mieszkając za dzieciaka na Prądniku Czerwonym... Po wielu latach odwiedziłem to miejsce i wystrój - niemal taki sam (i to komplement! Choć oczywiście nieco bardziej nowoczesne, ale te siodła przy barze - och, piękne!). Jedzenie - równie pyszne, a jeśli ktoś lubi mięsne i pikantne - Verdura to jest królowa, nie zapraszam do dyskusji ;) dla bezmięsnych też się dobra pizza znajdzie. Polecam serdecznie, bo jeśli takie miejsce trzyma się 30+ lat, to musi za tym iść jakość!”
“Rewelacyjna pizza, sympatyczna obsługa i umiarkowane ceny. Polecam”
“Obsługa sympatyczna i bardzo pozytywna ! To co Pan Alan tworzy i Pani Patrycja to czysta poezja ! Jadłem pizzę, makaron i owoce morze - palce lizać . Nigdy nie spotkałem restauracji na tak wysokim i różnorodnym poziomie kulinarnym. Z całego serca polecam :)!”
“Zdecydowanie polecam tę restaurację wszystkim, którzy szukają miejsca z doskonałą obsługą i pysznym jedzeniem. Pomimo tłumów i niektórych niewłaściwych zachowań gości, personel nadal potrafił stworzyć przyjemną atmosferę i zapewnić wysoką jakość obsługi.”
“Najpyszniejszy burger jakiego miałam okazję jeść. Mięsko wspaniałe, sosy i dodatki super ze soba współgrają. Wielkość odpowiednia, wręcz ciężko przejeść. Polecam”
“Rewelacyjna Restauracja na niedzielny obiad z rodziną (świetne jedzenie). Położona w ścisłym pobliżu odnowionego placu zabaw przy Galerii Kazimierz oraz zjawiskowej fontanny przy której w upalne dni bawią się dzieci (polecam zabrać strój kompielowy). W dniu dzisiejszym nasz stolik był obsługiwany przez Kelnera Pawła co podniosło rangę tego pobytu. Dawno nie miałem przyjemności bycia obsługiwanym przez tak dobrego Kelnera. Gdyby tacy ludzie pracowali w innych miejscach chciało by się tam wracać. Jego entuzjazm poszanowanie gości oraz timing sprawiły, że mieliśmy bardzo udany dzień. Polecam to miejsce na niedzielny wypad z rodziną do centrum Krakowa, potem przyjemny spacer Bulwarami Wiślanymi. Z pewnością tam wrócimy.”
“już któryś raz na dowóz zamawiam tą pizzę, za każdym razem tak samo dobra, duża ilość składników, pyszny sos czosnkowy, dziś pobili rekord pizza u mnie w 16 minut!!! polecam”
“Pizza dobra, Pan właściciel mega fajny człowiek ! Polecam serdecznie, najlepsza pizzeria w okolicy”
“Sos czosnkowy faktycznie słodki, taki se dla mnie, chłopaki mega mile 4x duża pizza dobra wszystkie cieplutkie. Ja polecam.”
“Bardzo smaczna pizza, duży wybór sosów, obsługa sprawna i sympatyczna. Nie oceniam klimatu, bo zamawiałam wyłącznie pizzę na wynos.”
“Pizza bardzo dobra. Dostawca z poczuciem humoru i dostawą przed czasem. Polecam.”
“Pizza poprawna a dostawa full profeska, Pan miły, grzeczny, elokwentny, zna języki. Do tego bardzo punktualny.”
“Bardzo dobre obiady dnia w dobrej cenie , obsługa na bardzo duży plus , lokal bardzo przyjemny , wrócimy na pewno ale że by kolorowo nie było i nie umniejszając oceny zwrócę uwagę na to że brakuje serwetek przy stole i frytki świeże ale prze solone , lepiej ich nie doprawiać a dołożyć solniczkę i przyprawy”
“Bardzo dobre pizzy. Dobre ciasto oraz składniki. Czas przygotowania bardzo krótki, przy odbiorze osobistym można płacić gotówką, kartą. Wszystko w porządku. Miła obsługa.”
“Na razie oceniam frytki i kebab. Najlepsze steakhouse jakie jadlam, trzykrotnie. Kebab duzy, swiezy, bardzo duzo miesa, ja wole wiecej warzyw, ale to moje preferencje ofc. Na minus czas oczekiwania, raczej dlugo przy pustym lokalu i gotowych skladnikach. Sos sredni raczej zbyt lagodny jak dla mnie, malo go troszke. Ogolnie mi snakowalo i bede jadala.”
“Wielokrotnie już korzystałem z usług tego bistro i zawsze jest wszystko fantastycznie! Jedzenie świeże i przepyszne. Dostawy są szybkie a same bistro bardzo przytulne. Polecam!”
“Bardzo polecamy świetne jedziecie smaczne i świeże dodatkowo zaskoczenie porcję bardzo duże w zasadzie nie do przejedzenia dodatkowo obsługa miła i bardzo kulturalna Polecam i na pewno tu wrócimy”
“Pyszne jedzenie, świetna atmosfera. Polecam na wszelkiego rodzaju wyjście towarzyskie.”
“Rewelacyjna pizza! Pierwszy raz zamówiłem z tej pizzerii i jestem mega zadowolony. Największa pizza, kompozycja własna, bardzo obfito nałożone składników, świetne ciasto. Do tego dostawa udała się nie w 50min, a niecałe 30. Zdecydowanie będę zamawiał tylko od Państwa :)”
“Latte kupione na miejscu okazało się świetnym wyborem.Delikatna kawa , idealnie spienione mleko i bardzo przyjemny smak.Podane schludnie i estetycznie , aż miło było usiąść na chwilę i po prostu się zrelaksować.Taki mały kawowy moment , który poprawia dzień.Polecam.”
“typowo polska pipca, potężna ilość sera, ciasto bardzo smaczne-ma potencjal, sosu na spód pizzy mogłoby być więcej, ceny troche wysokie; podsumowując: jak chcesz zjesc smaczną polską pizze to coś dla ciebie”
“Super pizzy duże i pyszne pizza w 30 min i jest pod moim domem tylko czasami nie dają sosu jak się poprosi”
“Polecam serdecznie! Pyszna pizza i nawet udało się załatwić urodzinowy napis dla solenizantki na pudełku ❤️”