Opinie

  1. Aga ★★★★★

    Byłam dziś na burgerze i był boski! Był soczysty bo zadbano o idealny stopień wysmażenia czyli medium bo o taki prosiłam. Bardzo fajnie, że tostujecie bułkę a nie wrzucacie jej na grilla bo dzięki temu jest chrupka ale nie jest tłusta. Polecam z całego serca burgera cheese and bacon!

  2. Shield Dragon ★★★★★

    Dziś odwiedziłem to miejsce pierwszy raz z moim chłopakiem. Bistro Wawelska oferuje pyszne sezonowe jedzenie a także napoje/alkohole które po prostu są same w sobie nieziemsko dobre. Obsługa dziewczyn jest na 5+. Na pewno tam wrócimy. Z czystym sumieniem polecam wpaść na pyszny obiadek lub kolację.

  3. Aleksandra Z ★★★★★

    Przede wszystkim smaczacznie, krótki czas oczekiwania na posiłek, estetycznie podane i bardzo sympatyczna obsługa. Polecam z całego serca❤️

  1. Jacek ★★★★★

    Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce na posiłek czy kawę z najbliższymi czy przyjaciółmi. Wybór był trochę przypadkowy ale miejsce i obsługa 3 maja popołudniu okazały się na znakomitym poziomie. Zdecydowanie polecam jeśli znajdziecie się w Krakowie albo zwyczajnie tam mieszkacie. Chętnie wrócimy.

  2. Kamil Kozik ★★★★★

    Lokal zdecydowanie zasługuje na tak wysoką średnią ocen. Pyszne jedzenie podane odpowiednio szybko, miła i profesjonalna obsługa i bardzo ciekawa opcja płacenia poprzez zeskanowanie kodu QR przy stoliku. Udało mi się bez problemu zaplanować wizytę poprzez rezerwację miejsca przez Facebooka oraz sprawdzenie menu i cen poprzez stronę restauracji. Jeżeli chodzi o wady, to stoliki dwuosobowe są raczej dość małe i może być przy nich trudno zmieścić większa liczbę dań na raz. Nie jest to jednak przesadnie uciążliwe.

  3. Katarzyna Ziętara ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce, przychodzę tutaj z całą rodziną w weekendy, a także jak tylko mogę to w tygodniu podczas spaceru po parku. Dania obiadowe przepyszne, mąż i syn uwielbiają pizzę z szynką i salami a ja z kolei sałatkę z karmelizowanym kozim serem oraz rozgrzewające zupy czy też fileta w ziołowej posypce ze szparagami, a także schab z jabłkami i purre z selera :) MNIAM . Czego by tutaj człowiek nie skosztował to jest zachwycony. Na deser to koniecznie kawa z szarlotką szczególnie teraz przy jesiennych promieniach słońca i mieniących się barwami liściach. Wawelska Bistro jest naszym ulubionym lokalem w Krakowie, idealna na każdą okazję. Zachęcam każdego by zatrzymał się tutaj,zjadł coś pysznego i spędził przyjemnie czas bez względu na porę roku :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro „Wawelska”?

Bistro „Wawelska” znajduje się przy Osiedle Złotego Wieku 51A, Mistrzejowice, 31-618 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro „Wawelska”?

Można skontaktować się z Bistro „Wawelska” pod numerem +48 123 465 353

Jak można dotrzeć do Bistro „Wawelska”?

Do Bistro „Wawelska” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements