Opinie

  1. Oskar Litwin ★★★☆☆

    Odwiedziliśmy restaurację wczoraj na obiedzie. Obsługa była wyjątkowo miła i uprzejma, co zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Porcje były odpowiedniej wielkości, a dania wyglądały apetycznie, jednak w smaku brakowało im wyrazistości – to raczej posiłki do zaspokojenia głodu niż do delektowania się każdym kęsem. Kurczak podany w daniach niestety wypadał bardzo słabo – jego smak i konsystencja odbierały charakter całej potrawie. Tagliatella czy Ravioli, mimo świeżego makaronu i włoskich składników (jak zapewnia obsługa), były prawie puste, przez co brakowało im tego, co w tym daniu najważniejsze – bogatego, aromatycznego nadzienia. Focaccia miała przyjemny aromat czosnku i soli, ale była płaska i sprawiała wrażenie podgrzewanej, a nie świeżo wypiekanej. Choć smakowała poprawnie, daleko jej do tradycyjnej włoskiej wersji. Podsumowując – atmosfera i obsługa na plus, jednak kuchnia wymaga dopracowania, zwłaszcza w kwestii ravioli, jakości mięsa w tagliatelle i świeżości pieczywa. Chętnie wrócę, aby sprawdzić, czy te zmiany zostaną wprowadzone, bo potencjał miejsca jest spory.

  2. Jakub Maternowski ★★★★☆

    Całkiem spokojne miejsce i warto tu zjeść. Pizza z gorgonzolą i orzechami pyszna a tortellini z kurczakiem też. Ceny na miejscu okazały się wyższe dlatego wrzucam menu

  3. Aneta Lo ★★★★☆

    Jedzenie było bardzo smaczne, pyszne, różnorodne makarony. Jedyny minus to, to, że poprosiłyśmy z koleżanką o dołożenie papryczki chilli do dwóch dań, w rachunku to uwzględnili, ale nic nie zostało dodane do potraw. Nie chodzi tu o kwestię 4 zł więcej, ale o to, że obsługa zapierała się, że na pewno dodali zamiast przyznać się do pomyłki. Trochę niesmak na koniec.

  1. Michał Fabjanski ★★★★★

    Bardzo dobra pizza, profesjonalna obsługa i ekspresowe zrealizowanie zamówienia. Duży wybór pizzy, ale można również znaleźć inne kuchnie. Miejsca w środku oraz ogródku, w tygodniu nie ma tłumów i nie trzeba rezerwować miejsca. Polecam na dobry obiadek lub kolację!

  2. Mikołaj Leszczyński ★★★★★

    Nie da się dać 4,5 gwiazdki więc nieco "górką" daję pelne 5 gwiazdek. Tym bardziej, że do jedzenia żadnych zastrzeżeń. Było świeżo i smacznie a to jest najważniejsze. Obsługa też dobrze się spisała - nie ma co do tego wątpliwości. Moim zdaniem miejsce na szybki obiad - niewielkie stoliczki, drewniane krzesełka. No tu jest po prostu przeciętnie. Nie ma tu żadnego elementu, który jakoś specjalnie wyróżniałby to miejsce. Jest natomiast czysto i przyjemnie więc nie mogę powiedzieć żeby było źle. Mocniejszą uwaga mogłaby dotyczyć łazienki - było czysto, jednak przydałoby się może niewielkie odświeżenie (oraz wymiana suszarki do rąk - ta zdecydowanie nie daje rady). Ceny? Powiedziałbym, że w normie. Ani za drogo ani za tanio. Ogólnie zatem idzie ocena jak najbardziej pozytywna.

  3. Оксана Щур ★★★★★

    Jedzenie było absolutnie wspaniałe - pyszne i przygotowane z najwyższą starannością. W szczególności polecam żeberka, które były przygotowane w Sous-vide i były bardzo miękkie i delikatne, odchodząc łatwo od kości. To naprawdę był wyjątkowy smak i doświadczenie. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że ta restauracja jest warta polecenia, zwłaszcza jeśli szukasz autentycznych włoskich smaków i przyjaznej atmosfery. Jeszcze raz dziękuję

  1. Grzegorz Filipek ★★★★☆

    Jedzenie dobre, ale bez jakiegoś specjalnego zachwytu. Menu powtarzalne, jak w wielu tego typu krakowskich restauracjach, czyli pizze, makarony i burgery, z polskimi akcentami w postaci pierogów i schabowego. Najbardziej smakowała nam zupa fasolowa z kurkami, dobry był również makaron penne z boczkiem i pizza z salami. Najsłabiej wypadło tagliatelle z krewetkami. Nie było złe, ale czegoś tu brakowało w smaku. Będąc w okolicy można wpaść na posiłek.

  2. Michał George (Georgi) ★★★★★

    Ukryta perełka. Zacznijmy od zupy. Fasolowo kurkowa :) bardzo smaczna przystawka u żony to krewetki z paluchami własnej roboty i też pozytywne zaskoczenie! Na drugie ja wziąłem kotleta a żona burgera kurczakowego. Kotleciki idealny nie myślałem nawet o doprawiania. Buraczki smaczne wszystko bdb. Burger żony miał bułkę własnej roboty z tego samego ciasta co pizza co było strzałem w 10. Do tego w środku produkty były równie wysokiej jakości! Np pomidor był malinowy! Sos super smaczny. Panierka kurczaka idealna. Całość podana szybko przez przemiła Panią kelnerkę. Dziękujemy za dobre jedzonko. Zostawiamy 5 gwiazdek! Ps i wszystko w przystępnych cenach!

  3. Bartix ★★★★☆

    Nazwa restauracji: Da Marco Data wizyty: 18.06.2022 Doświadczyłem tam przepysznej pizzy która miała intensywny smak pomidorów ale w połączeniu z chrupiącym ciastem, rozlewającym się serem i smakowicie wyglądającym salami oraz wyśmienitym! trunkiem zwanym Winem z lodem i pomarańczą. Zjeść można nie tylko w środku restauracji ale też i na zewnątrz gdzie w lecie jest bardzo przyjemnie. Obsługa była bardzo miła i w szybkim tempie dostarczyła danie. Chętnie odwiedzę to miejsce ponownie. Gorąco Polecam to miejsce jako wypad z przyjaciółmi, rodziną lub partnerem. ☺️

  1. Magda Pływaczewska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie. Może nie jest to wybitne jedzenie, ale na niedzielny niezobowiązujący obiad w sam raz. Duży plus za wegetariańskie i wegańskie makarony. Łosoś na szpinaku soczysty, a burger z bułką własnego wypieku godny polecenia. Może tylko drink Bellini mógłby być trochę lepszy. Dodatkowo pyszna kawa i miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Marco?

Da Marco znajduje się przy Mogilska 86, Grzegórzki, 31-546 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Marco?

Można skontaktować się z Da Marco pod numerem +48 123 462 338

Jak można dotrzeć do Da Marco?

Do Da Marco można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements