Pizza absolutnie obrzydliwa. Nawet na imprezie po alkoholu nie dało się tego zjeść. Podłe składniki, spód przypalony.
Zdjęcia
Opinie
-
Emil ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Stanek ★☆☆☆☆
Kiedyś dobra pizzeria. Teraz? Obsługa fatalna. Zaczęło się od pomylonego zamówienia ok wyjaśnione i dostarczone właściwe z mocnym wypieczeniem. Raz ok w porządku wypadek przy pracy dużo zamówień itp. A dzisiaj? Dostawa grubo przed czasem podanym w zamówieniu. Zawsze zamawiane godzinę do dwóch przed dostawą. Zaproponowano dostawę o godzinie podanej w zamówieniu podziękowałem i anulowałem zamówienie. Skąd pewność że przywiozą świeżą a nie podgrzaną? Brak.
-
Waldemar Lewinski ★★★★★
Pizza zgw*łciła moje podniebienie. Mega ciacho i super składniki. Dochodząc do samego lokalu, ma się wrażenie, że wchodzimy do samego serca slumsów w Neapolu, w którym jedyne co dostaniesz, to wyrok albo kosę w nerkę, aczkolwiek niech Was to nie zmyli, ponieważ to jest pizza na dowóz i do odbioru, a co za tym idzie, to nie jest lokal, choć prowizoryczne ławeczki niczym w Wilkowyjach, pozwalają na relaks i konsumpcję. Obsługa na poziomie. Pozwolili zrobić siku w prywatnym kibelku dla personelu i zostawić pudełko po pizzy, którego nie miałem gdzie wyrzucić. Generalnie ekipa Panów taka, że jakbym nie był żonaty, a oni nie byli w pracy, to skonsumowałbym z nimi nie tylko pizzę, ale również i wszelkie płyny rozweselające. Generalnie wszystko git.
-
Michał (Mortiiss) ★★★★★
Szybka dostawa, bardzo dobra cena biorąc pod uwagę jakość i ilość wykorzystanych składników. Pizza naprawdę smaczna, dobrze wypieczona. Jedynie ciasto mogło by być minimalnie cieńsze ale to już kwestia preferencji. Gorąco polecam :D
-
Sławomir ★★★★★
Przepyszna pyszna we włoskim stylu i bardzo uprzejma obsługa. Trudno znaleźć w tej okolicy lepszą. Na prawdę nie żałują składników na cieście i myślę, że każdy będzie zadowolony. Jakość i smak ciasta są wyjątkowe. Jedyny minus, to okolica, w której znajduje się lokal, ale w gruncie rzeczy jest on nastawiony na dowóz. Ważne, że na miejscu jest miejsce, żeby usiąść, ale nie jest to typowy ogródek restauracyjny. Tak czy inaczej polecam wszystkim, a właścicielom życzę rozwoju biznesu!
-
Krzysztof Król ★★☆☆☆
Do tej pory to była najlepsza pizza w okolicy. Do tej pory. Po dziś się przestaliśmy lubić. - pizza dotarła 30 min po terminie zamówienia, który i tak był już długi i wynosił 1.5h, - obie pizzę przypalone z czego jedna dość konkretnie. - zamawiałem dodatkowo gorgonzolę na jednej z pizz i jej nie dostałem, ale na paragonie była. - na pytanie dostawcy czy w ogóle będzie ciepła, bo przecież przywiózł pół godziny po czasie dostałem odpowiedz, że "no ciepła, a jak w ogóle chce ciepła to muszę sobie przyjechać i wziąć z odbiorem osobistym". Vesuviana, serio bardzo lubiłem te Wasz placki i zamawiałem często. Ale na razie dam sobie spokój :( Mam nadzieję, że mieliście po prostu gorszy dzień. ...pizza właśnie grzeje się w piekarniku.
-
Klamra ★★★★★
Zasada jest prosta. Jeśli jest dobra margherita, to znaczy, że wszystko jest tam dobre. I tak jest w Vesuvianie. Smakowo to jest w ogóle rzadko spotykane, żeby pizza była na tak wysokim poziomie. Niech was nie zmyli lokalizacja. Ziomki są nastawieni na dowóz, ale na miejscu też można zjeść, w warunkach polowych. I ja to uważam za plus. Niespotykany nigdzie klimat, bez nadęcia, można pogadać z ekipą. Krótko mówiąc, nie tylko najlepsza pizza w Krakowie, ale konkretna ekipa i niestandardowe miejsce, które mi bardzo odpowiada :) Baaardzo polecam!
-
Jola Broda ★★★☆☆
Zamówiłam za namową znajomych, lubię neapolitańską pizzę. Duże rozczarowanie. Pizza składała się z ogromnej ilości dodatków i śladowej ilości sera, który był praktycznie niewyczuwlany. Ciasto smaczne, ale zdominowane przez dodatki. I mimo że szynka, oliwki, karczochy i pieczarki były naprawdę dobrej jakości, to całość nie miała nic wspólnego z pizzą neapolitańską. Nie daję jednej gwiazdki tylko ze względu na wysoką jakość dodatków (ale nie sera, bo praktycznie go nie było). Składniki powinny być zatopione w serze, a nie spadać z pizzy.
-
Adrian Wajda ★★★★★
Preferuję dania pikantne i zamówione calzone w wersji na ostro (dolce piccante) spełniło moje wymagania. Ciasto rozpływało się w ustach, a sam sos pomidorowy przepyszny. Myślę, że menu jest dosyć szerokie więc opcja jedzenia z dostawą jest tutaj dosyć dobra. Do dostawy i obsługi nie mam zastrzeżeń. Rekomenduję tą pizzerię za włoski smak i wysokiej jakości składniki. Chętnie tu wrócę !
-
Robert Pazik ★★★★★
Smaczne to za mało powiedzieć. Wczoraj postanowiliśmy dać szansę włoskiej pizzerii na dowóz w okolicy i zamówiliśmy 3 sztuki pizz dla całej rodziny (2 razy Capricciossa i dla młodszej córki wegetarianki Vegana). Zamówienie zostało złożone telefonicznie w porze lunchowej bo pomyśleliśmy, że to dobra opcja na niedzielny obiad. Po ok. 45 minutach pizze do nas dotarły. Jeszcze gorące, fajnie wypieczone, o wyjątkowym smaku i oryginalnym opakowaniu. Jak najbardziej na plus. Jak ktoś chce się przenieść smakowo do Włoch skąd pochodzi pizza Napoletana to tutaj znajdziecie dobry adres.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vesuviana Pizza?
Vesuviana Pizza znajduje się przy Gromadzka 46, Podgórze, 30-719 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vesuviana Pizza?
Można skontaktować się z Vesuviana Pizza pod numerem +48 666 911 878
Jak można dotrzeć do Vesuviana Pizza?
Do Vesuviana Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku