Opinie

  1. Janek Piasecki ★★★★★

    Najlepsze miejsce jeśli chcesz poczuć prawdziwie włoski klimat i zjeść włoską pizzę. Nie tylko włoską ale i najlepszą jaką w życiu jadłem. Dlatego muszę polecić tą przepyszną knajpkę w centrum Skawiny. Mają również foccacie wypiekane na miejscu. Pizzerię w Krakowie nie mają za bardzo podjazdu. W skrócie: najlepsza pizza jaką jadłeś!

  2. Michał Szeląg ★★★★★

    Super miejsce na zjedzenie dobrej pizzy. Klimat włoskiej knajpy. Obsługa bardzo miła. Polecam!

  3. Monika Nurek ★★★★☆

    Mamy lokal w pobliżu parku, w środku jedna sala wzdłuż kuchni z 4 stolikami oraz ogródek letni. Czynne od środy do niedzieli od 14 w tyg. W ofercie pizza, kanapki włoskie, desery i napoje. My zjedliśmy na szybko tylko małą pizzę i to była jedna z najlepszych jakie jedliśmy. Pizza podana w całości, nie dzielą jej na kawałki, każdy dostaje talarz i sztućce. Ceny w mojej opinii są przystępne w stosunku do jakości posiłku. Deserów już nie było w tym dniu, dlatego wrócimy jeszcze żeby dalej testować. Obsługa miła, jest toaleta.

  1. Paola P. ★★★★★

    Pizza ogromna (opcja 60x40), prawdziwy włoski smak, świeże produkty, miła obsługa, przystępne ceny. Polecam!

  2. Łukasz M ★★★★★

    Mała Italia w Skawinie! Zamówiona Calabria była smaczna i bardzo soczysta. Na plus zaskoczył mnie jej rozmiar, bo była sporo większa niż typowa 32cm. Dodałbym jej jedynie płatków chilli skoro to według menu najpikantniejsza pozycja w karcie. Cornetto z pistacjami pyszne, chrupiące i mega świeże. Ogólnie czuć tutaj nacisk na świeżość i jakość składników. Chociaż nie jestem wielkim fanem słodkości to nie mogę doczekać sie kolejnej wizyty, żeby spróbować tym razem Cannoli i Tiramisu włoskiego szefa kuchni :) Polecałbym zainwestować w jakiś baner wystający ze ściany w stronę ulicy, bo przejeżdżałem tą uliczką od strony parku setki razy i nigdy ta pizzeria nie rzuciła mi się w oczy. Polecam i z chęcią będę testować kolejne pozycje w menu.

  3. Paweł Nowakiewicz ★★★★★

    Bardzo dobra pizza przygotowana przez Włocha. Ciasto na zakwasie. Można zamówić ogromna pizzę rodzinną. Polecam. Lokal w stylu takim sobie - ale to jest plus. Nacisk jest na jakość jedzenia a nie na wygląd.

  1. Krzysztof Mansz ★★★★★

    Pizza bardzo smaczna, raz przystanąłem podczas trasy rowerowej spróbować i wróciłem. Porcja 32 cm jest bardzo sycąca. Ciasto perfekcyjne, w Krakowie nigdy mi się nie zdarzyło zjeść pizzy z tak dobrym ciastem. Polecam każdemu kto jest w Skawinie przejazdem, bo okolicznym mieszkańcom nie musze polecać :)

  2. Pawel Kot ★★★★☆

    Generalnie nie jest źle, ciasto dobre, dobre włoskie napoje, chino czy soda. Liczyłem też na orginalne włoskie składniki na mojej pizzy capriciosie niestety nie było szynki cotto tylko polska wędzona szynka, która zdominowała smak pizzy, taki minus. Ciasto ciekawe w smaku i delikatne.

  3. Bartłomiej Banach ★★★★★

    Szczerze polecam pizzerię Bongiorno, która umie w placki neapolitańskie! Wśród beznadziei, której w Skawinie jest za dużo, jeśli chodzi o pizzę ( bo nie można nazwać czegoś co wygląda jak racuch pizzą) ta zdecydowanie wyróżnia się składnikami, ciastem. Bardzo dobra pizza w stylu neapolitańskim! Polecam serdecznie!

  1. Karola J ★★★★★

    Solidne 4 z plusem. Nie była to najlepsza neapolitańska pizza jaką jadłam, ale niewiele jej brakuje. Dobre składniki, ciasto cienkie, ale nie rozmoczone. Nawet capriciose dało się zjeść bez problemu bez użycia sztućców :) Cannoli również świetne, choć dla amatorów baardzo słodkich deserów- ale to nie wada, taka charakterystyka tego deseru - polecam łączyć z gorzką kawką. Sam lokal bardzo kameralny, wewnątrz 3 stoliki 4 osobowe. Polecam, ja na pewno wybiorę się jeszcze nie raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Buongiorno?

Buongiorno znajduje się przy 29 Listopada 2A, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Buongiorno?

Można skontaktować się z Buongiorno pod numerem +48 535 893 717

Jak można dotrzeć do Buongiorno?

Do Buongiorno można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements