Przybyliśmy we wcześniejszej porze dnia, w tygodniu, więc było bardzo spokojnie i relaksująco. Bardzo miła obsługa, super klimat. W czasie nieco ponad godzinę widzieliśmy jak sporo stałych bywaczy się przewijało, kawiarnia ma swoje unikalne życie. Myślę, że większość tych co narzeka to turyści oczekujący kolejnego wypolerowanego do utraty duszy szablonowego miejsca. My przybyliśmy dla charakteru, więc jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobre ciasto z brzoskwiniami i super oferta 20 zł za kawę i ciasto. Drinki też bardzo dobre i dokładnie sporządzone.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Kmita ★★★★★
-
Kinga Hapak ★★★★★
trunki mają takie se, ale sama miejscówka jest świetna - dobra muzyka, bez tłumów, przyjemnie i wygodnie. w dodatku nie trzeba wchodzić do ścisłego centrum, rzadko spotka się tu turystę. polecam serdecznie zmęczonym krakusom!
-
Damian Rudnik ★☆☆☆☆
Do dnia dzisiejszego byłem stałym klientem, Pani barmanka w czrnej czapecce i aparatem na zębach stworzyła atmosferę co najmniej niezręczną, polecam zająć się czymś innym bo Pani do pracy z ludźmi się nie nadaje i proszę nie wchodzić na kompetencje kolegi w okularach, który według Pani źle coś policzył, Pan w okularach za barem radził sobie dobrze w przeciwieństwie do Pani. 10.11.2025 to moja ostatnia wizyta tutaj.
-
Martyna Schönborn ★☆☆☆☆
Niestety pomimo dobrych opinii byliśmy zawiedzeni - głównie obsługą :( czekaliśmy na zamówienie, bo poinformowano nas na wejściu, że obsługa kończy wypalać papierosa. Do jedzonka nic pomimo informacji w menu i na tablicy. Zarezerwowaliśmy miejsce dla niepalących, a zaraz po północy okazało się że palić można wszędzie - również przez obsługę za barem :) klimat super, winko fajne, ale już raczej nie powtórzymy odwiedzin.
-
Emil Wiaderny ★★★★★
Smutny, nie uśmiechnięty barman, za to barmanka jest duszą tego lokalu, generalnie pozytywnie:) dobry wybór piw. Zdaniem ekipy najlepszy lany Guiness jaki mieli okazję pić.
-
Martyna ★★★☆☆
Kawiarnio-pub z ciekawym wystrojem i dużą przestrzenią. Miejsce samo w sobie bardzo fajne, ale obsługa nie zrobiła dobrego wrażenia. Brak znajomości tego, co mają w ofercie, niezbyt bogata oferta ciast - jedno, które już o godz. 12 było niedostępne. To miejsce zdecydowanie żyje wieczorami.
-
Piotr Żeleski ★★★★★
Absolutnie best Kawiarenka .... ok nie jestem bestronny ale pieknie ladnie stylowo fajnie przyjacielsko bardzo polecam ... miejsce szczegolne poniewaz zawsze cos sie tam dzieje zawsze jakis mily wieczor czy poezji czy koncert... naprawde warto
-
Daria 2155 ★★★★★
Śliczne bardzo nastrojowe miejsce, miła obsługa wspaniały klimat, dobre ceny. Polecam
-
A A-K ★★★★☆
Miejsce klimatyczne lecz wymagające odświeżenia. Po naprawie brudnych i zniszczonych poduszek oraz wysiedzianej tapicerki w kultowych szafach będzie "5" Grzane wino było lekko ciepłe, i kwaśne, a ostatni łyk to był chyba miód tylko nie pomieszany.
-
Kinga Grzesiak ★★☆☆☆
Klimat faktycznie świetny, ale jednak nie tylko o klimat chodzi. Grzane piwo podane chłodne, co jest przeciwieństwem grzanego piwa i niszczy jego ideę. Było przesłodzone i miało nasypane koło 20 goździków licząc na szybko, co uniemożliwiało komfortowe picie. Obsługa nie informuje że napój jest gotowy, trzeba samemu podejść do baru i zapytać, czy to już moje zamówienie. Przy rzeczach które są podawane od ręki, pewnie nie ma z tym problemu. Ale jeżeli na "grzane" piwo trzeba poczekać parę minut, to takie podejście jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cafe Szafe?
Cafe Szafe znajduje się przy Felicjanek 10, Stare Miasto, 31-104 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cafe Szafe?
Można skontaktować się z Cafe Szafe pod numerem +48 663 905 652
Jak można dotrzeć do Cafe Szafe?
Do Cafe Szafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku