Miejsce piękne, klimatyczne. Jedzenie smaczne, zamówiliśmy talerz kopenhaski, sernik i szarlotkę., herbatę zimową. Wszystko dobre, poprawne, natomiast flat white podany w małej filiżance jak na cappuccino. Obsługa fatalna, większość w karcie niedostępna, wszystko bardzo długo trwa. Szkoda że miejsce z takim potencjałem traci l ze względu na obsługę.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Martynkiewicz ★★★☆☆
-
Pauline ★☆☆☆☆
Sałatka absolutnie niejadalna. Ocet balsamicznym w takiej ilości jakby miał zasłonić nieświeże składniki. Nawet na 1 gwiazdkę jedzenie nie zasługuje. W cenie ponad 45 zł za coś takiego to żart! Szkoda, bo klimat ogródka wydawał się fajny.
-
Krzysztof Walencik ★★★★☆
Urokliwe miejsce w samym centrum Krakowa W środku lokalu jest niewiele miejsca, dlatego raczej nie sprawdzi się na duże grupy, ale idealnie nadaje się na spotkania jeden na jeden. Największym atutem jest jednak rozległy ogród oraz przestronne patio, gdzie znajduje się mnóstwo krzeseł. To naprawdę świetne miejsce, żeby odpocząć od miejskiego zgiełku. Minusem jest jednak brak możliwości dzielenia rachunku :(
-
Laura ★★★☆☆
Kawiarnia jest ukryta i sprawia wrażenie miejsca dla wtajemniczonych. Jest spokojnie, a atmosfera w ogrodzie jest naprawdę sielankowa. Tym gorsze jest to, że obsługa sprawia wrażenie bardzo zniechęconej, bo zepsuła nam nastrój od samego początku. Można się tylko zdenerwować na tak niezainteresowanych, ani starających się, ani pomocnych kelnerów!!! Byliśmy we dwoje i szukaliśmy miejsca. Obsługa stała obok nas i zareagowała dopiero, gdy zapytaliśmy. Wtedy odpowiedziała: „Hmmm, będzie ciężko” i odwróciła się od nas, po czym odeszła. Można czekać w nieskończoność na stolik, jeśli samemu się nie zadziała (mimo że kilka stolików było wolnych). Menu dostaliśmy dopiero po tym, jak zawołaliśmy kelnera (trochę to trwało). Dwóch z trzech kelnerów chodziło z niezadowoloną miną i było nieuprzejmych, co naprawdę psuje piękną atmosferę i bardzo obniża wartość kawiarni. Jakość jedzenia jest dobra, a porcje są uczciwe. Uważam, że to wielka szkoda – przy milszej obsłudze to miejsce zyskałoby naprawdę dużo. Wydaje się też, że nikogo nie interesuje poprawa tego problemu. Jest już wiele opinii, które mówią to samo, a najwyraźniej nic się nie zmieniło. Bardzo, bardzo szkoda! Mam nadzieję, że kierownictwo weźmie sobie do serca tę konstruktywną krytykę i coś zmieni. Pozdrawiam serdecznie
-
Miki Vira ★★★★★
Chodzę tam dość często. Zazwyczaj jest super, ostatnio za to kelnerki były bardzo zabiegane i na kelnerkę trzeba było bardzo długo czekać. Następnie napoje (herbata i dwa piwka w butelkach) wyszły po 25minutach. Trochę długo. Szkoda, bo akurat rekomendowałam to miejsce koleżankom. Mam trochę żal, ale na pewno dam jeszcze szansę. :)
-
Wiktoria R ★☆☆☆☆
Po wejściu pan z obsługi siedzący za barem na telefonie przewrócił oczami, nie odpowiedział na dzień dobry ani późniejsze do widzenia. Na stolikach były brudne talerze, mimo że nie było już żadnych klientów, więc był czas na ich posprzątanie. Czułam się tam jak intruz więc opuściłam lokal, ponieważ nie chciałam jeść śniadania w takiej atmosferze.
-
Dorota Siergiejewicz ★★★★★
Przepiękna, klimatyczna kawiarnia, otoczona pięknym ogrodem, ukryta pomiędzy kamienicami Krakowa. Koniecznie trzeba odwiedzić to klimatyczne miejsce
-
Anaela ★★★★☆
Jestem absolutnie pod wrażeniem klimatu ogródka (niestety nie było mnie w środku). Ciasta były bardzo smaczne (sernik z dyni wygrał wszystko), byłam trochę zawiedziona lemoniadą Mohito, dla mnie była to woda o posmaku cytryny i mięty niestety. Poza tym obsługa była fenomenalna.
-
Olga Odrobina ★★★★☆
Cudowny ogródek, którego z zewnątrz bym się nie spodziewała! Nadaje klimat temu miejscu. Jeśli chodzi o kawę będzie dobra. Obwarzanek z kurczakiem w porządku, ale niczym mnie nie urzekł. Sernik niesłodki i generalnie bez smaku. Suflet czekoladowy bardzo smaczny, dobrze się komponuje z dodatkiem owoców i sosów, jednak jak na cenę 15 zł to porcja baaaaardzo maleńka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Meho Cafe - Bar & Garden?
Meho Cafe - Bar & Garden znajduje się przy Krupnicza 26, Stare Miasto, 31-123 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Meho Cafe - Bar & Garden?
Można skontaktować się z Meho Cafe - Bar & Garden pod numerem +48 600 480 049
Jak można dotrzeć do Meho Cafe - Bar & Garden?
Do Meho Cafe - Bar & Garden można dotrzeć, korzystając z poniższego linku