Przegląd katalogu
- 1,596 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 77% Ze zdjęciami
Znaleziono 1596 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Świętokrzyskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,596 wyników w województwie Świętokrzyskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 611,226 opinii i ocen.
“Bardzo sympatyczna miejscówka. Weekend majowy. Mało ludzi. Ładna zastawa. Jedzenie smaczne. Żeberka idealne. Hamburger z kurczaka w punkt chociaż sos miał być ostry a ledwo było go czuć. Kwestia gustu. Idealna obsługa. Restauracja znajduje się w hotelu 3 *** ,Mały Rzym, Dużo miejsca ładny taras i widok. Miejsce godne polecenia. Polecam. Z hotelu nie korzystałem.”
“Restauracja godna polecenia! Potrawy, które zamówiliśmy, były bardzo ładnie podane, a ich smak zostanie z nami na długo! Mieliśmy wcześniejszą rezerwację,a kontakt z Panią menager był bardzo przejrzysty i przyjemny. Atmosfera w restauracji była bardzo miła, a obsługa na wysokim poziomie. Szczerze polecam tę restaurację, bo uważam że takie miejsca powinny być doceniane! Chętnie wrócimy tam jeszcze raz!”
“Bardzo przyjemne i ciepło urządzone miejsce. Zarówno pizza, jak i zupa krem z pieczonego ziemniaka - doskonałe. Świeże, pachnące i bardzo smaczne. Obsługa niezwykle miła i kulturalna. Szczerze polecam, bo czuć, że ludzie, którzy prowadzą to miejsce robia to z pasją i otwartym sercem, zarówno do swoich Gości, jak i do kuchni, którą im oferują.”
“Bardzo dobry Burger, dobra bułka, dużo warzyw, ilość sosów w punkt.”
“Jedzenie dobre, ale kawa słabiutka. Dobre miejsce do wyskoczenia ze znajomymi na piwko, duży ogródek z parasolami.”
“Bardzo miła obsługa, pyszna pizza. Polecam:)”
“Wszystko super jedzenie pyszne, świeże i obsługa przemiła byliśmy wczoraj tj.12.11.25 pan Krystian super miły i pomocny ale panie nie odbiegały miłe i bardzo ładne wystrój , poprostu jak to w hotelu ale czysto i przyjemnie polecamy”
“Jesteśmy tutaj już któryś raz z kolei, sushi standardowo trzyma wysoki poziom. Ramen - porcja naprawdę spora i sycąca. Kurczak w panierce równie wyśmienity. A do tego bardzo miła obsługa ☺️♥️ Na pewno wrócimy ! ✨”
“Jakość jedzenia w Imperio jest świetna, ceny niewygórowane, obsługa przemiła, a właściciel jest super sympatycznym gościem. Zajeżdżamy tutaj z dziećmi czasem na niedzielny posiłek, ale od czasu do czasu zamawiamy też dania solo. Mój faworyt: sandwich wołowina-kurczak to świetna kanapka w pizzowym cieście, wypełniona dużą ilością mięska i warzywami - czasami ciężko ją w pojedynkę pokonać nawet 120kg mężczyźnie :) Sałatki w Imperio ratują też życie na redukcji, jeśli się chce zjeść w miarę bez węglowodanów i nie chodzić głodnym przez resztę dnia.”
“Bardzo dobra pizza i dotego mega jest faktycznie największą w regionie. Obsługa też bardzo miła, dziewczyny mają podejście do klienta i wykonują swoją pracę z przyjemnością. Polecam”
“zupa + drugie 24zł (11.2025). Schabowy świeżo smażony. Smacznie, świeżo. cóż chcieć więcej...”
“Bardzo smaczna pizza, sporo dodatków. Cienkie ciasto z chrupiącymi brzegami. Ciekawe połączenia smaków. Dodatkowo na plus możliwość zamówienia pizzy pół na pół, czyli dwie różne połówki. Do pizzy oliwa w różnych smakach. Miła obsługa, przystępne ceny.”
“Serdecznie polecam się wybrać na pizzę do tego lokalu. Pizza bardzo dobra cienkie ciasto, odpowiednia ilość składników, świeże i dobrej jakości składniki. Ciekaw propozycję w menu, gorąco jeszcze raz polecam spróbowania pizzy w tym miejscu.”
“Restauracja Pod Młynem to naprawdę świetne miejsce! Jedzenie jest przepyszne, porcje są bardzo duże i solidne. Shoarma była smaczna. Kotlet schabowy również bardzo dobry i duża porcja. Obsługa miła, a dania podane szybko. Na pewno wrócę i polecam każdemu!”
“Bardzo fajne miejsce, ciut na uboczu. Łatwo przegapić a naprawdę warto wejść. Świetna pizza na dobrym cienkim cieście. Ser to ser a nie jakaś mielonko-serowo-ciapa. Widać z miejsca zalew. Bardzo duży wybór alkoholi i drinków a do tego miła, młoda obsługa. Trochę musieliśmy czekać na pizzę ale akurat trafiliśmy gdy było dużo ludzi. Ogólnie na duży plus.”
“Bardzo dobra pizza .ciasto pyszne mięciutkie;) polecam”
“Bardzo smacznie – makaron z krewetkami delikatnie pikantny i aromatyczny, a pizza z ’ndują i burratą też super. Do tego sympatyczna obsługa.”
“Jedna z lepszych pizzy jakie jadlam a bylo ich wiele i w różnych miejscach, świeże składniki pyszne ciasto dobrze doprawione sympatyczna obsługa szybka realizacja zamówienia polecam wszystkim smakoszom pizzy.”
“Świetne miejsce, najlepsze kołacze i bardzo miła pani z obsługi.”
“Jedzenie bardzo dobre, w ogóle nie trzeba czekać na jedzenie, jest wydawane od ręki, a cena idealna do porcji. Jedliśmy tam wiele razy bo bardzo nam smakuje i polecam z całego serca.”
“Bardzo fajny punkt, obsługa uprzejma, można późną porą zakupić nabiał i inne chłodzone produkty jak wędliny. Czysto, schludnie, w toaletach zawsze wszystko jest. Ceny jak to na stacji paliw. Myjnię bezdotykową radzę omijać, poza tym wszystko super.”
“Pyszne domowe obiady. Bardzo smaczne jedzenie. Zjadłem zupę ogórkowa oraz pyzy z mięsem. Każde danie bardzo dobre i w przyzwoitej cenie. Gorąco polecam odwiedzić to miejsce.”
“Restauracja trochę na uboczu, ale świetne miejsce na przerwę w trasie i smaczny posiłek. Restauracja znajduje się w Hotelu S7, pod budynkiem duży parking. W środku całkiem przyjemny klimat choć trochę surowy. Dania które spróbowaliśmy były naprawdę smaczne i bardzo ładnie podane. Sympatyczna obsługa, więc czego chcieć więcej. Polecam i dziękuję za smaczny posiłek.”
“Jesteśmy tu pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Oprócz bardzo miłej obsługi i fajnej luźnej atmosfery to jednak smak potraw jest tym czynnikiem który sprawi że tu wrócimy. Moja shoarma przepyszna w ilości idealnej dla zaspokojenia dużego głodu. Żony makaron z krewetkami bardzo smaczny i też w dużej ilości. Polecam bo WARTO.”
“Sushi są naprawdę przepyszne! Składniki super świeże i najwyższej jakości. Podanie wygląda przepięknie i estetycznie. Zamawiałam nawet tuż przed zamknięciem i nadal były mega smaczne – nie w każdym miejscu coś takiego dostaniesz. Nie pierwszy raz zamawiam i zawsze polecam znajomym, bo serio warto!”
“Kolejna wizyta , już 3 w tym miejscu . Focaccia Verde fantastyczna , pizza 4 sery jak zwykle trzymała poziom ( lekka różnica w konsystencji nakrapianego sera parmezanu..) Obsługa na bardzo dobrym poziomie i obeznana w menu . Tym razem obsługiwał nas Maks ( Max) i też stanął na wysokości zadania . Polecam każdemu”
“Bardzo sympatyczne miejsce , piłam tylko herbatę zimową ale chętnie wrócę na naleśniki . Herbata bardzo pyszna polecam ! Fajny klimat lokalu , i miła obsługa .”
“Super miejsce i jako hotel i jako restauracja. Bardzo miła i sympatyczna obsługa.”
“Jedzenie smaczne. Ceny przystępne. Obsługa przemiła. Tylko wpadać i zajadać.”
“Kebab genialny! Mięso kraftowe z płatów chudej wołowiny świetnie zamarynowane, miękkie i mega smaczne. Surówki świeże i soczyste. Całość podana jak kulinarne dzieło sztuki, szczególnie widoczne w wersji w bułce. Próbowałem już w tortilli, picie i bułce, więc do zaliczenia pozostał kebab obiadowy czyli na talerzu. Lokal przyjemny, czyściutki i gotowy do spędzania czasu w większym gronie na nieziemskim jedzonku i sportowych emocjach w związku z zamontowaniem dużego ekranu wraz z rzutnikiem. Zimne browarki dostępne na miejscu, również w wersji 0.0% Obsługa kompetentna i przemiła. Duży parking i przyjemny ogródek na zewnątrz. Cóż chcieć więcej. Pozdro dla całej ekipy!”