Opinie

  1. Łukasz Podstawek ★★★★☆

    Miła obsługa i dobre jedzenie. Pokoje do odświeżenia.. lokalizacja dobra- blisko do sklepów. Ogólnie w porządku, tylko małe pokoje i łóżka jak dla dzieci

  2. Krzysztof Pięta ★★★★★

    To była przerwa w podróży służbowej, dość dużo jeżdżę po Polsce. I śmiało mogę polecić ten zajazd ,Miła obsługa, czyste pokoje i wygodne łóżka. Skromne,ale świeże i smaczne śniadanko. Gorąco polecam

  3. AGNIESZKA Duda ★★★★★

    Restauracja godna polecenia.Pyszne jedzenie .Żurek i krem z pomidorów bardzo dobre.Kluseczki z pieczenią i buraczkami petarda.Mięciutke aromatyczne mięsko.Obsługa na 100%.Pani kelnerka przemiła ,znająca się na swojej pracy.

  1. Adi B ★★★★★

    Polecam restaurację bardzo dobre domowe jedzenie. Ceny dania dnia 25 zl. Więc tanio za tak wyśmienite dawno zapomniane smaki domowe. Przemiła obsługa przy zamówieniu oraz obsługa kelnerska. Obiad podany na białych obrusach, sam wystroju restauracji godny polecenia. Warto wracać.

  2. Krzysztof Kuli ★★★★★

    Świetna jakość za tę cenę. Idealne miejsce na nocleg w trasie. Plusy - dobre jedzenie, ogródek w którym można posiedzieć, czyste pokoje, ubocze, Minusy - imprezy organizowane są na sali prowadzącej do ogródka, zamiast odgrodzić gości parawanem to trzeba dookoła budynku chodzić, brak karty alkoholi i drinków, obiad podaje się dwóm osób prawie jednocześnie a tutaj żona kończyła swój posiłek a ja dopiero dostałem. Ogólnie ok, polecam

  3. Joanna Bielawska ★★★★★

    Urokliwie. Cisza, spokój. Sielsko i anielsko. Pokoje o podwyższonym standardzie. Czysto, świeżo, przytulnie. Przepyszne jedzenie. Ogromne porcje. Śniadanie jako zestaw na zimno z warzywami i chlebkiem, szyneczką i serkiem pasztecikiem. A do tego paróweczki czy jajecznica na ciepło. Wszystko świeżutkie i smaczne. Obsługa bardzo miła. Zaproponowane menu z karty pychotka. Polecam bardzo biznesowo. W tygodniu cichutko. Relaks. Blisko do Kielc, Piotrkowa Trybunalaskiego czy kawałeczek do Radomia. Na moim gościu zagranicznym hotel wywarł pozytywne wrażenie. I lokalna mała atrakcja ruin zamku. Fantastyczne miejsce. A cena sztos. Godne polecenia.

  1. Sebastian Stepaniuk ★★★★★

    Zajechaliśmy tu w 4 osoby przez przypadek. Każdy zamówił co innego i każdy finalnie był zadowolony. Zestaw dnia - zupa ogórkowa oraz rybka z ziemniakami w porządku. Pierogi z kapustą i soczewicą również w porządku. Kurczak curry na dobrym poziomie. Tradycyjny devolay z frytkami i zestawem surówek również w porządku. Ceny na umiarkowanym poziomie co niewątpliwie jest plusem. Przy rozliczaniu nie było problemu z otrzymaniem faktury. Ogólne odczucia bardzo dobre. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zajazd Podzamcze Restauracja Pensjonat?

Zajazd Podzamcze Restauracja Pensjonat znajduje się przy Lipowa 10, 26-260 Fałków, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zajazd Podzamcze Restauracja Pensjonat?

Można skontaktować się z Zajazd Podzamcze Restauracja Pensjonat pod numerem +48 447 873 602

Jak można dotrzeć do Zajazd Podzamcze Restauracja Pensjonat?

Do Zajazd Podzamcze Restauracja Pensjonat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements