Opinie

  1. Valeria Goncharuk ★★★★★

    Sushi są naprawdę przepyszne! Składniki super świeże i najwyższej jakości. Podanie wygląda przepięknie i estetycznie. Zamawiałam nawet tuż przed zamknięciem i nadal były mega smaczne – nie w każdym miejscu coś takiego dostaniesz. Nie pierwszy raz zamawiam i zawsze polecam znajomym, bo serio warto!

  2. Ира Ткаченко ★★★★★

    Bardzo smaczne sushi ❤️ Polecam!❣️

  3. Karina Chajnacka ★★★★★

    No nareszcie! W końcu znalazłam w Kielcach sushi, do których nie żałują dodawać sera Philadelphia. Dzięki temu sushi są bardzo delikatne, kremowe i pełne smaku. To jedyne miejsce, gdzie są dokładnie takie, jakie powinny być. Przynajmniej na tle konkurencji, która też często serwuje smaczne sushi, te z Sushiba naprawdę się wyróżniają.

  1. Roman P ★★★★★

    Bardzo szybka dostawa. Pyszne sushi, tempura dotarły cieple. Japońskie napoje z liczi bardzo mi smakowały. Świetne prezentowanie brandu, ładne naklejki, opakowania, ulotki z ofertami i zdrapka z prezentem na kolejne zamówienia. Polecam!

  2. D S ★★★★★

    Rewelacja - sushi smaczne, produkty wysokiej jakości i to czuć w każdej rolce. Bardzo miła Pani z obsługi. Zamówienie dowiezione na wskazaną godzinę,ładnie podane. Warto pochwalić bardzo ładnie zapakowane sushi na wynos oraz spoko ceny. Zdecydowanie polecam. Nie ostatnie nasze zamówienie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sushiba?

Sushiba znajduje się przy Seminaryjska, 25-372 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sushiba?

Można skontaktować się z Sushiba pod numerem +48 451 000 188

Jak można dotrzeć do Sushiba?

Do Sushiba można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements