Restauracja ma bardzo miłą i profesjonalną obsługę, niestety jedzenie azjatyckie nie miało nic wspólnego z tą kuchnią, ryż smażony był gotowany i jedynie zeszklony, kurczak w nim był z udka kurczaka (!), czuć było jedynie sos tamaryndowca, pad thai w smaku nie miał nic wspólnego z pad thaiem, było w nim bardzo dużo zeszklonej cienkiej cebuli, sztuczny jasny sos tamaryndowca zupełnie nie taki jaki powinien być, tofu było wędzone (!), przez co był posmak spalenizny, zupa tom yum również zepsuta przez tofu wędzone, ilość zieleniny, w zupie makaron ryżowy (?), przez co nie wiedziałam co to jest, jedyne co się zgadzało w smaku to mleko kokosowe. Wystawiam jednak 5* ze względu na profesjonalną obsługę, kelner nie doliczył tego do rachunku. Prawdopodobnie inne dania z kuchni polskiej byłyby bardzo dobre.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra ★★★★★
-
Goga “Goga” Goga ★★★★★
Wszystko super jedzenie pyszne, świeże i obsługa przemiła byliśmy wczoraj tj.12.11.25 pan Krystian super miły i pomocny ale panie nie odbiegały miłe i bardzo ładne wystrój , poprostu jak to w hotelu ale czysto i przyjemnie polecamy
-
Maciej Szwajkowski ★★★★★
Jedna z najlepszych restauracji w Busku Zdroju (a odwiedziliśmy wiele z nich). Nowoczesny i przytulny wystrój, dobrze skomponowana karta, smaczne i ładnie podane jedzenie. Atrakcyjny wygląd potraw nie wyklucza tu (jak w wielu "autorskich" kuchniach) dużych i bardzo sycących porcji. Ukoronowaniem bardzo dobrego wrażenia i satysfakcji z naszej wizyty był bardzo miły i profesjonalny kelner. Jedyny, bardzo drobny minus to problem z dodzwonieniem się żeby dokonać rezerwacji, bo początkowo nikt nie odbierał na obu numerach telefonów (ale udało się po jakimś dłuższym czasie i wtedy było już profesjonalnie). Podsumowując - polecam!
-
Yarek ★★★★☆
To ciekawa pozycja jak na restauracje . Troszkę na uboczu ale w domu sanatoryjnym z bardzo dobrą kuchnią ale leniwa kelnerka . Braliśmy kurczaka i pstrąga i było przepyszne ale jak tylko kelnerka przyniosła nam danie poprosiłem o sól bo nie było to usłyszałem że o tam leżę niech pan sobie przyniesie . Na rachunek czekałem i czekałem , skoczyłem do baru by się przypomnieć i już zaraz ktoś podejdzie usłyszałem i znowu do baru i tam zapłaciłem . Dziwne bardzo bo jedzenie naprawdę pychota ale kelnerka psuje wszytko . Polecam z własną siłą o jak zjesz leć zapłacić nie czekaj bo się nie doczekasz :)
-
Iwona Lach ★★★★★
Jedzenie przepyszne. Wszystko świeże i bardzo smaczne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedyny minus to bardzo mocna klimatyzacja, dzięki temu że była piękna pogoda mogliśmy zjeść na zewnątrz.
-
Marcin Po3 ★★★☆☆
Byliśmy jedynymi gośćmi na sali a mimo to trzeba było samemu iść po menu. Dania dla trzech osób podane z odstępami czasowymi (trzecia osoba czekała ok 5 minut w czasie gdy pozostali już jedli). W lokalu zbyt mocna klima, która powoduje zbyt szybkie wychłodzenie potraw. Mimo prośby, nawiew nie został zmniejszony. Wystrój tragiczny - dołujący, nudny, wręcz szpetny. Jedzenie smaczne, choć sos do placków miał twarde mięso, porcje spore. Niestety ryba zdążyła wystygnąć z powodu nawiewu. Cenowo dość dobrze. Czas oczekiwania na jedzenie ok 25 minut więc dobrze.
-
Marcin Początek ★★★☆☆
Byliśmy jedynymi gośćmi na sali a mimo to trzeba było samemu iść po menu. Dania dla trzech osób podane z odstępami czasowymi (trzecia osoba czekała ok 5 minut w czasie gdy pozostali już jedli). W lokalu zbyt mocna klima, która powoduje zbyt szybkie wychłodzenie potraw. Mimo prośby, nawiew nie został zmniejszony. Wystrój tragiczny - dołujący, nudny, wręcz szpetny. Jedzenie smaczne, choć sos do placków miał twarde mięso, porcje spore. Niestety ryba zdążyła wystygnąć z powodu nawiewu. Cenowo dość dobrze. Czas oczekiwania na jedzenie ok 25 minut więc dobrze.
-
Aleksandra Gajewska-Iżycka ★★★★★
Profesjonalna i dyskretna obsługa. Jedzenie bardzo dobre, duże porcje. Super podany tatar z masą dodatków. Robione na miejscu bułki do burgera Cezar przepyszne! Nie było problemu, by zjeść posiłek w obecności malucha w wózku. Brak informacji o przewijaku w toaletach.
-
Mateusz Ficu ★★★★★
Krótkie menu = dopracowane i pyszne dania. Jeden z lepszych żurków jakie jadłem w życiu. Miła obsługa. Mały minus za małą ilość sosu w sałatce do burgera, która była niedoprawiona (ale służyła bardziej jako dekoracja niż część dania). Gorąco polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja "Autorska"?
Restauracja "Autorska" znajduje się przy Profesora Józefa Wacława Grotta 35, 28-100 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja "Autorska"?
Można skontaktować się z Restauracja "Autorska" pod numerem +48 413 067 079
Jak można dotrzeć do Restauracja "Autorska"?
Do Restauracja "Autorska" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku