Opinie

  1. Kamil ★☆☆☆☆

    Kategorycznie odradzam, a wręcz przestrzegam. Piękna fasada na zewnątrz wabiąca klientów z uwagi na wystrój hotelu, a w środku najgorsza restauracja "Siódme wzgórze", w jakiej przyszło mi jeść. Byłem bywalcem wielu lokali w całej Polsce, serwujących droższe i tańsze dania (czasami tańsze nie znaczy gorsze). Ta "restauracja" bije wszystkie na głowę najbardziej fatalnym jedzeniem. Zamówiłem burger z frytkami -najgorszy burger jaki w życiu jadłem. Bułka sucha, zleżana, stara. Kotlety wołowe suche jak wiór - "well done" chyba aż do przesady... Inna rzecz, przy prośbie o stopień wysmażenia - zdziwienie kelnerki, wnioskować można po smaku tego mięsa, że kotlety były już gotowe i czekały na klienta (zimne). Plastry boczku spalone na wątpliwej jakości tłuszczu, chyba że leżały tyle czasu. Oczywiście zimne. Sos i sałata w burgerze bez komentarza. Nic ze sobą nie współgrało. Frytki niesmaczne, odgrzewane, ale chociaż lekko ciepłe. W burgerze sera ani jednego plastra nie uświadczy. Desery - sernik - katastrofalnie niedobry. Bita śmietana służąca za dekorację przy kilku owocach tak jakby... niezbyt świeża, delikatnie rzecz ujmując. Poziom cukru w tym serniku to level high. Szarlotka o dziwo smaczna. Napoje … odebrało mowę jaki cytrusowy kwasior. I gdybyśmy nie przyjechali głodni jak wilki to pewnie byśmy wyszli po jednym kęsie tych "wspaniałości". Czuję się oszukany. 180 zł bez paru groszy, rabat 20 zł po negatywnej ocenie jedzenia do kelnerki. Ceny nie krakowskie, a już warszawskie, a to przecież Sandomierz. Na koniec posiłku, pod wieczór i na następny dzień - silny ból brzucha, biegunka i urlop z pracy.

  2. Jolanta Kaczmarczyk ★★★★★

    Zamówiłam burgera z jelenia , mięso było dobrze wysmażone , ciekawa była sałatka z marynowanej dyni ( było to coś czego nie jadłam i w sumie mi smakowało :))

  3. marta cieloch ★★★★★

    Przepiękny widok z restauracji,bardzo mila obsługa do tego przepyszne dania, jedne z lepszych jakie mielismy okazję jeść gdziekolwiek,pięknie estetycznie podane.z przyjemnością wrócimy

  1. Michał Wydmuch ★★★★★

    Wszystko rozpływa się w ustach. Pyszny Sandacz i Żeberka ! Palony ser kozi, sałatka na ciepło z pekińskiej w sosie orientalnym petarda ! Kucharz zasługuje na medal ;)

  2. Marcin Z ★★★★☆

    Kuchnia na bardzo dobrym poziomie. Dania dobrze skomponowane i świetnie wykonane. Obsługa umiarkowanie profesjonalna i niespecjalnie zainteresowana gośćmi.

  3. Rafał Tomczak ★★★★★

    Bardzo sympatyczna miejscówka. Weekend majowy. Mało ludzi. Ładna zastawa. Jedzenie smaczne. Żeberka idealne. Hamburger z kurczaka w punkt chociaż sos miał być ostry a ledwo było go czuć. Kwestia gustu. Idealna obsługa. Restauracja znajduje się w hotelu 3 *** ,Mały Rzym, Dużo miejsca ładny taras i widok. Miejsce godne polecenia. Polecam. Z hotelu nie korzystałem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Siódme Wzgórze?

Siódme Wzgórze znajduje się przy Stefana Okrzei 9, 27-600 Sandomierz, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Siódme Wzgórze?

Można skontaktować się z Siódme Wzgórze pod numerem +48 156 498 877

Jak można dotrzeć do Siódme Wzgórze?

Do Siódme Wzgórze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements