Opinie

  1. Rafał Żuberek ★★★☆☆

    Wybrałem się z dziewczyną na pizze, ze względu na opinie w internecie. Szczerze nie wiem dlaczego, jest tyle samych pozytywów na 5 gwiazdek. Pizza bez smaku, ciasto niedoprawione, ogólnie cena = jakość. Podsumowując tania pizza zapychacz.

  2. Adamon ★★★★★

    Super smaczna pizza. Szybko odbiór, bardzo gorąca. Składników sporo. Nikt nie żałuje składników. Dwa sosy gratis do dużej pizzy, a jakie smaczne mniam mniam. Pomidorowy bardzo zaskakujący dobry trochę jak z chińczyka, dobrze komponuje się.

  3. Justyna ★★★★★

    Świetna i pomocna Pani obsługująca. Pizza na dobrze dopieczonym cieście, sos pomidorowy wyśmienity, ser dobrej jakości. Burgery olbrzymie, solidny kawał mięsna, bardzo smaczny sos

  1. JG “JGSystem” System ★★★★★

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ To nie była pizza. To było przeżycie! Jestem absolutnie zachwycony! Tak smacznej, soczystej i idealnie wypieczonej pizzy nie jadłem od bardzo dawna. Ciasto miękkie w środku, chrupiące z zewnątrz, składniki świeże i aromatyczne, a rozmiar? Imponujący! Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe – od smaku, przez wygląd, aż po atmosferę w lokalu. Jeśli szukasz miejsca, gdzie pizza to nie tylko jedzenie, ale kulinarna przygoda – to właśnie tu. Z całego serca polecam!

  2. Tomasz Łuc ★★★★★

    Re we la cja!!! Nie spodziewałem się tak znakomitej pizzy w tak dość nie oczekiwanym miejscu przy trasie , poprostu kosmos , olbrzymia ilość składników na pizzy poprostu wprawiła mnie w osłupienie, pizza pyszna , świetnie wypieczona , cienkie ciasto , podkład pieczatkowy to magia, w różnych miejscach na świecie jadałem pizze ale tak dobrej to chyba nigdzie , polecam na 100%

  3. Krzysztof Krycia ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, duży wybór, krótki czas oczekiwania na pizzę, lokal bardzo czysty, pizza bardzo smaczna. Polecam.

  1. Grzegorz Janus ★☆☆☆☆

    Odwiedziłem dziś ten lokal z rodziną, wzięliśmy pizze oraz napój na miejscu- nie dostaliśmy szklanek, musiałem o nie prosić panią za barem która była bardzo napuszona i obrażona na cały świat... Poza tym zostało kilka kawałków które chcieliśmy zabrać do domu- nie dość że ta sama napuszona Pani zarzyczyla sobie 2 złote za karton na wynos to jeszcze miała problem zeby nam to jakoś zapakować. Będąc w lokalu zauważyłem że inaczej się traktuje klientów nowych( takich jak ja) a inaczej swoich. Dzisiejszego dnia dla tych którzy sporzywali pizzę na miejscu była promocja na lody, znajomych napuszona pani o tym poinformowała nas nie, zaproponowała im też kawę herbate... Na ścianach pajęczyny, na stolikach kurz oraz okruchy a byliśmy jednym z pierwszych klientów. Podsumowując pizza w smaku srednia dużo sera mało składników, lokal brudny oraz obsługa wręcz nie miła...nie polecam...

  2. Kamil Noswak ★★☆☆☆

    Po raz kolejny na pizzy brakowało składnika (pizza była własną kompozycja składników), zamiast ogórka kiszonego dostaliśmy konserwowy... Zamiast zadzwonić i nas uprzedzić ze brakuje im składników to dostaliśmy 1 dodatkowy sos, który nie rekompensuję 2 wyczekiwanych skladników

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria u Łysego?

Pizzeria u Łysego znajduje się przy 26-004 Huta Nowa, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria u Łysego?

Można skontaktować się z Pizzeria u Łysego pod numerem +48 413 402 614

Jak można dotrzeć do Pizzeria u Łysego?

Do Pizzeria u Łysego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements