Przegląd katalogu
- 59 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 63% Ze zdjęciami
Znaleziono 59 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 59 wyników w Jastrzębie-Zdrójie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 25,206 opinii i ocen.
“Wiele atrakcyjnych artykułów w dobrych cenach”
“Bardzo miła obsługa, pszyjemna ekipa. Czysto. Wszystko jest dla każdego kto co potrzebuje.Dobry dojazd, duży parking. Polecam!❤️❤️❤️”
“Miła obsługa, duży zasób towarów.Polecam”
“Fantastyczny sklep. Bardzo dobrze wyposażony i uporządkowany market. Miła obsługa i ochrona. Bardzo duży i ciekawy asortyment. Super udane zakupy za każdym razem, byłem tam już nie raz i zawsze jestem mega zadowolony z zakupów. Polecam!!”
“Sklep ogrodniczy w zdroju Super obsługa panie i Pan bardzo uprzejme”
“Z powodu awarii auta trafiliśmy do hotelu o 2 w nocy. Przemiła obsługa, dostaliśmy sprawnie czyściutki i schludny pokój. Śniadanie było bardzo smaczne i z dobrej jakości składników, bez ciepłych dań. Własciciele dowiedziawszy się o naszej awarii zapropnowali kawę i ciasto gratis. Polecam!”
“Najlepszy sklep na świecie nie ma lepszego.”
“Fajna mają Wojanki polecam biedry”
“Buedronka jaka jest kazdy wie, ale czasami trafia sie fantastyczne roślinki w atrakcyjnej cenie”
“Pozdrawiam kasjerkę Justynę, dziękuję za przemiłą obsługę :)”
“Polecam ♥️. Doktor zbadał pieska od stóp do głów . Doradził i dał wybór wsrod leków jakie możemy stosować. Po paru dniach piesek goi się idealnie .”
“Polecam salon Psia Kraina, profesjonalne podejście do pupilów”
“Profesjonalna obsługa miłe panie sprzedawczynie oraz kasjerki polecają towar kasy nie przeładowane na sklepie czysto przejrzysto z koszykiem przejść nie ma problem miłe uśmiechnięte towarzystwo dzięki dobrej co teraz wyślij”
“Najlepsza obsługa w całym jastrzębie-zdrój”
“Kto nie był niech żałuję,boooooosko”
“Super biedronka. Czysto i przyjemnie. Wędliny i mięso na ladzie zawsze świeże. Obsługa bardzo miła i pomocna szczególnie Pani w czarnych włosach i okularach”
“Biedronka jak biedronka ma swoje minusy i robienie w niej zakupów nie zawsze należy do przyjemnych z kilku powodów,których nie zamierzam tu opisywać.Natomiast muszę wziąć w obronę Panie które tam pracują na kasie cały boży dzień w nieustannym tempie i wysłuchiwać zmierzłych w kółko marudzących i narzekających klientów!Ja rozumiem że to ich praca,ale expedientka też człowiek i współczuję im pracy w Biedronce,no a niestety ktoś to robić musi!Pozdrawiam i życzę tym wszystkim Paniom wytrwałości i cierpliwości!”
“Dobre zaopatrzenie, miła obsługa.”
“Mały ale duży asortyment, obsługa dla mnie bardzo miła i przyjazna. Polecam”
“Zawsze miła i uśmiechnięta obsługa. Miejsce tej Żabki jest strzałem w dziesiątkę.”
“Market nieżle zaopatrzony i bardzo miła obsługa .”
“Bardzo miłe i pomocne ekspedientki =)”
“Piesek zadowolony. Pełna profeska”