Hotel Czarny Rycerz
“Z powodu awarii auta trafiliśmy do hotelu o 2 w nocy. Przemiła obsługa, dostaliśmy sprawnie czyściutki i schludny pokój. Śniadanie było bardzo smaczne i z dobrej jakości składników, bez ciepłych dań. Własciciele dowiedziawszy się o naszej awarii zapropnowali kawę i ciasto gratis. Polecam!”