Opinie

  1. Nina ★☆☆☆☆

    Proponuję zaktualizować godziny otwarcia. W google pisze, że w niedzielę jest otwarte, a tak naprawdę jest zamknięte. Wprowadza to w błąd.

  2. Adrian Bogus ★☆☆☆☆

    Jak chcesz się przenieść do PRL to zapraszam do stokrotki na turystycznej,wieczne kolejki

  3. Antoni Nierobiś ★★★☆☆

    Ciasnota, brak przetworów z warzyw i owoców, mało sałatek i surówek oraz pieczywa tradycyjnego wypieku, za dużo niezdrowych napojów gazowanych, brak dobrej garmażerii i pieczonych chudych boczków, pieczonych golonek.Wiele artykułów spożywczych i napojów nie powinno mieć kontaktu z plastikiem.Mięsa mają w sobie glutaminian sodu oraz konserwanty typu E-*** rakotwórcze. Czekolady są mydłowate a ciastka niektóre choć pięknie zapakowane jakby perfumowane o nienaturalnym zapachu i smaku, wyczuwa się ślady chemii i konserwantów o mdłości nietrudno.

  1. A P ★☆☆☆☆

    Szczyt bezczelności. Oszukują klienta. Zakup bułki z wypieku ktora kosztuje mnie nie 1 zł a nabijają pod Droższą. Następna sytuacja kupując chleb za 5,80 mleko 2,30 i 2 bułki tez za mnie niz 1zl cena 12 zł . Szkoda ze dziecko nie wzięło paragonu by było wiadomo ile za bułki policzyli bo wychodzi na to ze kajzerka z wypieku kosztowała 2,50szt . Nie ładne tak oszukiwać dzieci. Nie pozdrawiam. Nastepnym razem zglosze to w odpowiednie miejsce .

  2. Elektromen83 ★★★☆☆

    Sklep może z dość dużym asortymentem zaopatrzenia aczkolwiek jak na swoje wymiary dostępnej przestrzeni jest tam po prostu ciasno. Cenowo do zaakceptowania, Personel w porządku. Generalnie w ogólnej ocenie wypada dobrze.

  3. Regina Maria Kozłowska ★★★☆☆

    To sklep,do którego nieustannie zaglądam,choć razi mnie jego niefunkcjonalne urządzenie,ciasnota,lekki bałagan jednym słowem...Ale...warzywa i owoce piękne i dość dużo promocji, nabiał w bogatym wyborze i częste promocje i przeceny, a ja uwielbiam wszystko,co z mleka...Duży wybór herbat i innych napojów instant...Dobre niektóre wędliny...Można tu dostać tanią sloninke, co już nigdzie nie kupisz; a czym okrasisz kluseczki? Swieze mięso natomiast wolę z Lewiatana,bo nie jest przesuszone... Dziewczyny z obsługi się uwijaja i nadzwyczaj grzeczne,ale towaru masa, a przejścia wąskie, więc mają problem... Ale i tak sklepik pod domem i zawsze otwarty,gdy czegoś potrzeba...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Turystyczna 37a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements