Czysto, schludnie i przemiła obsługa. Jako kawoszowi brakowało mi jedynie dzbanka żeby zrobić poranną kawę. Ale jest blisko BP ;) Polecam:)
Zdjęcia
Opinie
-
Rav P ★★★★★
-
kadeceusz kazus ★★☆☆☆
Po pierwsze to nie hotel a zwykły przydrożny motel, obiekt kiepskiej jakości pamietający czasy minione, pokoje małe, brak podstawowych na te czasy standardów, upał, brak klimy, lodówki na napoje. Prysznic niby jest ale w kabinie nie działa deszczownica. Za taką cenę można spędzić noc w dużo wyższym standardzie ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu. Absolutnie nie dopłacajcie do śniadania, dwa plasterki wędliny i masełko jak za komuny o wymiarach 2-2cm, to żenada, jak byśmy mieli je na kartki? Głośno od ulicy, pokoje udostępniane przejezdnym turystom w nocy (albo i nie tylko turystom), którzy jak wiadomo wszystkich wokół budzą swoim wejściem, a ściany bardzo cienkie. Nie polecam, generalnie pomyłka.
-
Jacek Jenziołowski ★★★★☆
Pokoje czyste, przestronne choć wystrój stylistycznie zewsząd. Obsługa bez zarzutów. Blisko granicy więc na nocleg w długiej podróży spoko. Mały minus za drogie śniadanie (40zł) od osoby. Myślę że połowa tego byłaby w zupełności ok. Na szczęście można wybrać opcję bez śniadania. Obok różne sieciówki w których można sobie coś kupić na ząb.
-
Józef Jezierski ★★★★★
Cisza spokojnie, to coś co w hotelach bardzo cenie i tutaj tego doświadczyłem. Mili właściciele i rodzinna atmosfera. Pokoik czysty i pachnący. Byłem w podróży rowerem, więc zaproponowano mi bezpiecznie przechowanie roweru na noc. Bylem pierwszy raz w życiu w Jastrzębiu ale jeśli wrócę to Czarny Rycerz tez będzie na mojej trasie :)
-
Krzysiek Pasternak ★★★★★
Super obsługa.Czyste pokoje.Hotel przyjazny dla rodzin z dziecmi.Godny polecenia!!
-
Monika Adamczewska ★★★★★
Bez problemu udało się zarezerwować pokój w nocy. Czysto schludnie i blisko trasy. Bardzo dziękujemy recepcjonistce, która w nocy zauważyła, że zostawiliśmy włączone światła w samochodzie i nas poinformowała :)
-
Katarzyna Dziedzic ★★★★★
Z powodu awarii auta trafiliśmy do hotelu o 2 w nocy. Przemiła obsługa, dostaliśmy sprawnie czyściutki i schludny pokój. Śniadanie było bardzo smaczne i z dobrej jakości składników, bez ciepłych dań. Własciciele dowiedziawszy się o naszej awarii zapropnowali kawę i ciasto gratis. Polecam!
-
Ania ★★★☆☆
Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Duży parking przed hotelem, cicha i spokojna okolica, pokoje czyste i schludne. Plusem dla mnie był pokój do ktorego przez cały dzień słońce nie miało dostępu co sprawilo ze w pokoju nie bylo duszno. Niedaleko hotelu znajduję się duży sklep oraz stacja benzynowa. Ogromnym minusem jest brak prywatności i spokoju w hotelowym pokoju. W dzień nie było to problemem, jednak w nocy było to dość uciążliwe, tym bardziej że podczas mojego pobytu goscie hotelowi nie zwracali uwagi na ciszę nocną, bylo słychać każdy ruch na korytarzu, każdą rozmowę oraz wrzaski dzieci, na które rodzice pomimo ciszy nocnej nie reagowali. Dla osób chcacych odpocząć i ceniacych sobie spokój moim zdaniem ten hotel nie będzie odpowiednim miejscem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Czarny Rycerz?
Hotel Czarny Rycerz znajduje się przy Wodzisławska 5, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Czarny Rycerz?
Można skontaktować się z Hotel Czarny Rycerz pod numerem +48 733 210 400
Jak można dotrzeć do Hotel Czarny Rycerz?
Do Hotel Czarny Rycerz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku