Przegląd katalogu
- 1,124 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 1124 wyników
Przeglądaj zoologiczny w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,124 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 181,794 opinii i ocen.
“Jeżeli kupować ryby to tylko u tego Pana. Ryby zdrowe, w świetnej kondycji a obsługa na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem.”
“Obowiązkowy przystanek dla każdego rowerzysty”
“Zdarzyło mi się zostawić mojego psa już dwa razy pod opieką w tym hotelu i jestem zadowolona. Cena przystępna, a właściciel bardzo charyzmatyczny i widać, że bardzo kocha pracę ze zwierzętami. Piesek wychodził na spacery i myślę, że sam też był zadowolony”
“Polecam z całego serca zawsze miła i fachowa obsługa”
“Moi milusińscy są pacjentami doktora od lat. Dużo zawdzięczamy Panu doktorowi. Pan jest bardzo fachowy i ma podejście do zwierząt. Od razu widać że jego praca jest podyktowana wielką sympatią do zwierząt i prawdziwą pasją.”
“Polecam to miejsce do odwiedzenia. Miła Pani właścicielka ciekawie opowiada o zwierzętach. Łatwo znaleźć to miejsce, blisko Białegostoku, dobry dojazd.”
“Odwiedziłem ostatnio Alpaki Samsony z moją rodziną, zobaczycie tu mnóstwo alpak, chyba ze 100! Właściciele są bardzo mili i dużo wiedzą o tym co robią. Opowiedzieli nam o nich różne ciekawostki. Najbardziej niesamowite było to, że właścicielka zna imię każdej alpaki! Alpaki są bardzo przyjazne i można je głaskać i karmić. Polecam wizytę w Alpaki Samsony wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tych fajnych zwierzętach i miło spędzić czas.”
“Bardzo miłe pracowniczki, widać, że kochają psy”
“To już nasza kolejna wizyta z dodo i jesteśmy bardzo zadowoleni :) nasz misio też, super podejście do zwierzaka i wszystko równiutko obcięte”
“Wspaniała weterynarz, kotek miał świetną opiekę i plan leczenia”
“Duży wybór produktów miła atmosfera I obsługa”
“Świetne podejście do zwierząt, profesjonalne i pełne empatii.”
“Polecam bardzo!!!! Miejsce bardzo przyjazne zwierzakom!”
“Z całego serca polecam doktor Ulę. To bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Całym sercem podchodzi do swoich pacjentów. Jest bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy. Nie odesłała nas z pieskiem jak niektórzy lekarze z Łomży tylko zajeła się diagnozowaniem trudnego przypadku. Pełen profesjonalizm.”
“Zorganizowałam w Pustelni event dla znajomych i był to strzał w 10! Otoczenie natury i bliskość do miasta do niezwykle atuty Pustelni. Przmili właściciele to kolejny plus tego miejsca. Polecam!”
“Gorąco polecam :) przemiła i profesjonalna obsługa a także wysokiej jakości towar w dobrych cenach.”
“Dzisiaj byłem z dziećmi na prawdę warto i polecam wszystkim i bardzo dobra cenapolecam”
“Pani Marta czarodziejka nawet z pospolitego pchlarza w godzinę wyczaruje księciunia godnego pałacu Buckingham. Metamorfoza jest niewyobrażalna, w zasadzie po wyjsciu od pani Marty pies wstydzi się wyglądu swego pana. Serdecznie nie polecam, ponieważ, kto raz spróbuje będzie chciał rychło wrócić, a ja będę musiał ustawiać sie w coraz dłuższej kolejce. Po prostu 10/10.”
“Mimo trudnego początku sprawa z odwołaną wizytą została załatwiona w miły sposób. Jestem zadowolona ze strzyżenia pieska. Piesek chyba tez zadowolony :) polecam !”
“Serdecznie polecam studio "Bajka". To była nasza pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia. Sierść mojego psa jest błyszcząca, po pozostałościach ze spacerów w lesie nie ma śladu (rzepy etc.), siersc przy uszach zostala tak przycieta, aby zapewnić dobrą wentylację. Pies nie był zestresowany wizytą i po niej, więc wiem, że był świetnie zaopiekowany. Dodatkowo, Panie są przemiłe!”
“Ilość gwiazdek świadczy o wszystkim!”
“Polecam! Pani super zajęła się naszym 4 miesięcznym Samoyedem. Po skołtunionym piesku nie ma już śladu!”
“Polecam, jestem zadowolony jako stały klient”
“Pani bardzo sympatyczna i mój piesek polubił to miejsce :) jesteśmy zadowoleni z jakości strzyżenia :) polecam”
“Wspaniała osoba tworzy wspaniałe miejsce. Karolina to istny anioł z doświadczeniem i pięknym podejściem do zwierzęta. ❤️❤️❤️”
“Fajna klinika szybko i sprawnie.”
“Moje odkrycie ostatnich lat. Idealne miejsce dla miłośników zwierząt. Teren zadbany, zwierzęta zsocjalizowane i bezpieczne nawet dla małych dzieci. Obsługa serdeczna. Polecam, bo naprawdę warto odwiedzić to miejsce”
“Wszystko cudownie. Sielsko, anielsko, towarzysko, przyrodniczo... Muchy też są...”