Opinie

  1. wojtek frydryszek ★★★★★

    Biedronka ach Biedronka moja ulubiona to jest Biedronka super duży wybór wszystko jest ładnie poukładane niczego nie brakuje obsługa na wypasie zawsze pomocni. Dobrze dobrze robią dobry przekaz leci pozdrawiam

  2. Ларіса Зубаль ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, pszyjemna ekipa. Czysto. Wszystko jest dla każdego kto co potrzebuje.Dobry dojazd, duży parking. Polecam!❤️❤️❤️

  3. Mariusz ★☆☆☆☆

    Trzymają tam jedną Panią na kasie o imieniu Monika. Jest to starsza Pani, krótkie blond włosy, która notorycznie nalicza na kasie klientom więcej niż kupili. Dzisiaj był mój trzeci raz, kiedy ta Pani naliczyła mi podwójnie a klientka przede mną również miała podobną sytuację. Proszę każdego o zwrócenie na to uwagi, sprawdzajcie paragon, zanim wyjdziecie ze sklepu. Ja oczywiście będę dalej tam uczęszczał i monitorował sytuację i jeśli będzie się to powtarzać, zgłoszę to tam gdzie trzeba.

  1. Alferd Watzlawik ★★★★★

    Tak nie jest drogo, a bardzo duży wybòr towaru.

  2. Kiepo Burak ★★★★★

    Najlepsza biedronka w Polsce. Aż trudno uwierzyć że się da. Ani jednej palety. Wszystko poukładane mimo świątecznej promocji. Panie o 21.50 z uśmiechem odpowiadają na pytania, chętnie pomagają i nie marudzą. Odwiedziłem kilka dziesiąt dyskontów w kropki i jest to JEDYNY gdzie obsługa błyskawicznie reguje na zatwierdzenie kasy samoobsługowej. Mimo 3 osobowej obsady.Ktoś powie że o tej godzinie nie ma ruchu i dlatego. Pokażcie mi Biedronke gdzie o tej godzinie wszystkie Panie są na sklepie a nie śmigają po magazynie.Polecam zakupy w tym konkretnym markecie.

  3. Laura Fischer ★★★★★

    Dzisiaj robiłam zakupy w tej Biedronce, bardzo miła,uprzejma i pomocna pani na kasie.Pani Marto bardzo dziękuje za miłą obsługe.POZDRAWIAM

  1. Daniel Stanley ★★☆☆☆

    Bardzo słaby sklep. Często widać bałagan, przeterminowane produkty lub zepsuty towar. Obsługa nie miła, choć daje 2 gwiazdki bo są 2 Panie bardzo uprzejme i pomocne, szkoda że reszta nie idzie za przykładem. Sporo do poprawy. Myślę że nowy kierownik lub jakiś plan motywacyjny dla pracowników coś by zmienił.

  2. Grzegorz Kajstura ★★☆☆☆

    Niższa ocena bo nie lubię nieuczciwych praktyk. Informacja o promocji wprowadza w błąd. Okazało się, że dotyczyła tylko ograniczonych produktów. Pewnie część klientów, w przedświątecznej gonitwie, nie zwróci uwagę, że promocja nie naliczyła się.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Niepodległości 180, 44-336 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements