Przegląd katalogu
- 51 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 51 wyników
Przeglądaj szpital dla zwierzat w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 51 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 23,830 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szpital dla zwierzat z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Tychy, Sosnowiec i innych.
“Profesjonalna obsługa , Pani doktor Katarzyna Koza bardzo miła wszystko wytlumaczyla bardzo zrozumiale , szybie badania , usg zrobione bardzo dokladnie , dopasowane leki trafna diagnoza , polecamy z Bafim”
“Uratowali naszego psa. Pies po wstrząsie, reanimowany przez narzeczonego, odzyskał świadomość i zaczął oddychać. Właściwie jedyny weterynarz który przyjął nas w sobotę po 21 godzinie. Bardzo kompetentny weterynarz, od razu wiedział co podać po naszym opisie sytuacji. Wszystko dokładnie tłumaczył. Jeśli macie nagły przypadek (nikomu nie życzę) ale z czystym sumieniem mogę polecić tą klinikę. Piesek dzisiaj ma już się dobrze, dziękujemy ❤️”
“Polecam Lux Vet w Skoczowie i Panią Kasię Czarny. Pani Kasia to weterynarz, któremu naprawdę można zaufać. Troszczy się o mojego pupila, wszystko dokładnie tłumaczy i dba, żeby zwierzak czuł się komfortowo. Polecam każdemu.”
“Kolejny raz polecam ,tą przychodnię. Kolejny raz uratowali naszą swinkę morską.( Bacardi )Swinka jest chora ,ma problemy ze stawami ,ale radzi sobie dobrze,ma apetyt,wychodzi z klatki jest kontaktowa. Dzieki tej przychodni .Pozdrawiamy Panią Małgorzatę i cały zespół”
“Pani weterynarz Paulina Chmielowska jest naprawdę godna polecenia. Miała świetne podejście do mojego pieska! Pełne spokoju i miłości do zwierząt. Dzięki temu wizyta nie była dla niego, aż tak stresująca jak zazwyczaj.”
“Wizyta przebiegła bardzo sprawnie (Konsultacja Ortopedyczna + RTG) W przyjemnej atmosferze, cena bardzo adekwatna do wykonanych zdjęć. Bardzo dobrze zrobione RTG. Będziemy już stałymi klientami placówki. Super ,że można umawiać się online na konkretną godzinę, bardzo to ułatwia nie trzeba czekać w kolejce z dużym psem i niepotrzebnie go stresować.”
“Od ponad 10 lat leczę moje przeróżne zwierzątka w tej klinice. Wiąże się to z różnymi problemami. Zawsze jesteśmy profesjonalnie i miło przyjęci. Panowie są pełni empatii do swoich pacjentów jak i właścicieli. Zawsze robią wszystko, żeby pomóc. Widać, że lekarze bardzo lubią to co robią i mają powołanie. Przeszłam kilka klinik ale IWA jest najlepsza i nie zamieniłabym jej na inną :)”
“Fantastyczna pani w recepcji, świetna pani weterynarz. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Pani weterynarz, która badała moje szczurki była bardzo cierpliwa i wyrozumiała, a przede wszystkim pomocna i życzliwa. Polecam każdemu to miejsce”
“Chciałabym podziękować za zaangażowanie w ratowanie zdrowia i życia naszego 1,5 rocznego goldena Lokiego. W innej przychodni zostaliśmy bardzo nieprofesjonalnie przyjeci. W Vetce pani doktor po zbadaniu pieska i zrobieniu badań powiedziala szczerze ze przypadek jest trudny,ale działamy. Po dlugim leczeniu piesek wrocil do zdrowia. Bardzo dziękujemy za zangazowanie.”
“Przyjechaliśmy z psem uprzedzając kilka minut wcześniej - dziwne zachowanie, piana z ust, ataki padaczki. Zostaliśmy przyjęci w ciągu 10 minut. Szybkie działanie, pierwsze badania, morfologia (absurdalnie szybko, zapomniałem z tego wszystkiego zapytać jak zaawansowane urządzenie mają, skoro wynik na kilkanaście parametrów krwi był od ręki - super) był RTG płuc, wywiad medyczny i wstępna diagnoza. Pies został na noc pod obserwacją. Z pozycji świadomości, że prawdopodobnie pożegnamy się z naszym przyjacielem tego samego wieczoru bo objawy były fatalne, kilkanaście godzin później wrócił z nami - ataków padaczki brak. Dobrane leki działają, plan co dalej - też jest. Piesek czuje się lepiej i wygląda na to, że jest mu dane przeżyć w komforcie jeszcze trochę czasu z rodziną. Cena pomimo całej nagłej sytuacji i poziomu zastosowanych usług była ulgą. Całkowicie polecam, profesjonalizm, skuteczność leczenia i zrozumienie sytuacji - wszystko na 5 gwiazdek (bo więcej google nie pozwala). Pomimo tego, że wiek i kondycja naszego pieska nie może niczego gwarantować, my i Bruno serdecznie dziękujemy za czas, który jeszcze dostaliśmy :)”
“Wspaniali ludzie Podchodzą do zwierząt z sercem Pani Anna jest aniołem Nasz pies Hugo uniknal operacji w wieku dwóch latek i tak mija rok za rokiem ,a on zdrowy Ostanio przywiozłam kotka znajdkę Wampirka ,któremu również nie odmówili pomocy Przeszedł badania ,wyleczony i poszedł do nowego kochającego domku. Jestescie wspaniali Bardzo bardzo dziekuje za okazaną pomoc dla znajdki Wampirka”
“Najlepszy weterynarz na śląsku! Pierwszy raz odwiedziliśmy to miejsce na nocnej wizycie. Nasza suczka od zawsze ciężko przechodziła cieczki, w innych miejscach zawsze słyszeliśmy, że to wina karmy lub "po prostu tak ma w trakcie cieczki". Dopiero w tym miejscu właściwie zdiagnozowali, że problemem była cysta na jajniku. Zdecydowaliśmy się na wykonanie zabiegu kastracji u veta w Silesii. Pomimo tego, że nie była to standardowa kastracja wszystko przebiegło pomyślnie. Szczególnie doceniamy, że zawsze możemy zadzwonić z "jeszcze jednym pytaniem". Nigdy nie poczuliśmy, że zostaliśmy sami z problemem lub nie należycie zaopiekowani. Jest to również pierwszy weterynarz w którym czuję, że mogę przyjechać do dowolnego weterynarza na wizytę i mój psiak będzie w dobrych rękach.”
“Super!. W pare godzin zorganizowana operacja usunięcia koszmarnego kamienia nazębnego u naszego dosyć już leciwego pieska. Pan doktor pierwsza klasa. Uprzejmy, życzliwy, wyrozumiały. Pies dostał jakby nowe życie a przynajmniej minus pare lat zycia. Dziękujemy”
“Byliśmy z naszym buldogiem na szczepieniach i kontroli. Cała wizyta przebiegła spokojnie, pies czuł się komfortowo, mimo że zazwyczaj nie znosi gabinetów weterynaryjnych. Wspaniała atmosfera i empatia.”
“5 gwiazdek to zdecydowanie za mało… Jesteśmy bardzo wdzięczni za walkę, profesjonalizm, wiedzę oraz podejście pełne empatii. Nasz 10-miesięczny szczeniak połknął żyłkę, która bardzo wyniszczyła pracę jego jelit. Dzięki opiece, wiedzy lekarzy oraz techników kliniki, nasz pupil żyje i cieszy się powrotem do domu! Decyzje były podejmowane bardzo szybko oraz trafnie. Przypadek był bardzo ciężki. Gdyby pies znalazł się w innym miejscu, prawdopodobnie nie byłoby go już z nami. Diagnoza ekspresowa, wyniki badań dostępne po kilkunastu minutach. Zyskałam do tego miejsca pełne zaufanie. Ratowanie życia oraz zdrowia jest tutaj priorytetem. Szczególne podziękowania dla Pani Justyny, która swój zawód wykonuje z powołania, ma ogromną wiedzę i chyba nie ma dla niej przypadków niemożliwych. Bardzo dziękuję, za wsparcie, ciągły kontakt z recepcją oraz lekarzem prowadzącym. Hugon zawsze miał to, co było mu na dany moment potrzebne; kroplówki, przetoczenie osocza, operacje, często zmieniane opatrunki, atencję. Mimo sytuacji zagrażającej życiu, pupil czuł się dobrze, nie był przestraszony, polubił personel, do dzisiaj cieszy się, gdy tam jest. Z całego serca dziękuję! Jestem wzruszona tym, jak zostaliśmy potraktowani. Jesteście niesamowici! ❤️”
“Bogu dziękować, że trafiliśmy w to miejsce. Nasze Psie Ciocie są wspaniałe, są kochane i oddane swojej pracy. Nasz piesek mimo młodego wieku ma już spory dorobek leczenia za sobą. To jedyne miejsce do którego się udaje i czuję się spokojna, zaopiekowana, doinformowana. Mój piesek czuje się dobrze w towarzystwie lekarzy, zawsze jest przytulony, traktowany z dużą czułością. Lekarze z Tauzen Wet - poprawili to co inny lekarz spartolił. O każdej porze jesteśmy przyjęci, czy to 9 rano czy 2 w nocy. Serdecznie dziękujemy za Waszą służbę i serce, które dajecie naszym skarbom. Jeśli zależy Państwu na zdrowiu i bezpieczeństwu Waszego pupila to to jest miejsce do którego warto zapamiętać adres. Pozdrawiamy nasze kochane Ciocie. Kira z rodziną”
“Doktor Jakub Migurski to prawdziwy anioł w lekarskim kitlu. Przez wiele lat walczył o życie mojego Gucia, dając z siebie wszystko – wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim serce. Nigdy się nie poddał, nawet wtedy, gdy sytuacja wydawała się beznadziejna. Dzięki jego opiece mój pies mógł przeżyć wiele pięknych, szczęśliwych lat, pełnych zabawy i miłości. Patrząc wstecz, wiem, że miałam szczęście trafić na kogoś, kto traktuje zwierzęta jak rodzinę i potrafi walczyć o nie z niezwykłą determinacją. Pomógł mi przejść przez ostatnią najtrudniejszą drogę i podjąć najcięższą decyzję o odejściu Gucia …… w spokoju, ciszy … jakby czas się na chwilę zatrzymał … Jestem wdzięczna z całego serca.”
“Pierwszy raz byłem z naszą Aidą (owczarek podhalański) ze zwichniętą łapką w nocy i zapłaciłem 1/3 tego co w dzień u pobliskiego weterynarza pół roku później. Dzisiaj dorwała się do czekolady i weterynarz bezpłatnie udzielił porady przez telefon, przeliczył co grozi psu i nie naciągał od razu na wizytę jak u innych. Dodatkowo, jak dzwoniłem powtórnie i nikt nie odbierał, to po chwili oddzwonili co się nie zdarza gdzieindziej. Polecam to miejsce, bardzo miła i fachowa obsługa.”
“Nie jestem w stanie wyrazić swojej wdzięczności słowami. W piątek byłam niemal pewna, że Stefan nie przeżyje weekendu. Klinikę polecił mi lekarz z innego miejsca, informując, że kot jest w ciężkim stanie i nie są w stanie zapewnić mu w ramach szpitala takiej opieki, jakiej potrzebuje. Zostaliśmy przyjęci natychmiast po przybyciu. Dostałam jasne informacje na temat tego, jakie zabiegi będą wykonywane i transparentną informację o kosztach. W trakcie hospitalizacji dostawałam informacje na temat stanu zdrowia Stefana, regularnie i zawsze o umówionej godzinie (wciąż podziwiam, że to nie uciekało, bo w niedzielę widziałam próbkę tego, co pewnie dzieje się przez cały weekend w Klinice). Ogromnie dziękuję - wszystkim lekarzom i technikom, każdemu z osobna, kto dbał o to małe, kudłate życie. Jesteście wspaniali! Muszę też odnieść się do negatywnych komentarzy, które tu widzę. Drodzy opiekunowie zwierząt - ilekroć prosicie o pomoc, szczególnie pilną, zastanówcie się, co jest w tej trudnej chwili ważne - to, czy lekarz będzie dla Was miły, czy to, że dołoży wszelkich starań, żeby uratować życie Waszego zwierzaka? Wsparcia i empatii powinniście szukać przede wszystkim u Waszych bliskich. To nie jest poradnia terapeutyczna, nie jest to też grupa wsparcia. To miejsce, w którym na pierwszym miejscu jest życie zwierząt i myślę, że warto to docenić i uszanować. Pamiętajcie, że lekarze są mocno obciążeni, często stają twarzą w twarz ze śmiercią, a ich pacjenci są szczególnie wymagający, bo nie powiedzą, co im dolega. Nie doświadczyłam w tym miejscu żadnego zachowania, które byłoby nie na miejscu. Wszystko odbyło się z kulturą i wzajemnym szacunkiem. Nie analizowałam tonu głosu lekarza, bo to naprawdę bez znaczenia, kiedy chodzi o życie mojego przyjaciela. I Wam też to polecam - skupić się na tym, co jest naprawdę ważne tu i teraz.”
“Weterynarz to tylko klasa, roboty uprzejme, w środku czysto i wygodnie, ceny przystępne, ogólnie polecam!”