Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj restaurant w Ustrońie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w Ustrońie, Śląskie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 103,944 opinii i ocen.
“Pozytywne zaskoczenie, zapiekanka, piwko/kofola, smakowity deserek, wszystko w bardzo uczciwych cenach i z miła obsługą. Chętnie wrócimy!”
“Bardzo duże porcje, przy czym cena jest w pełni zrozumiała. Szybko podane, bardzo smaczne i nie konbinowane”
“To jedna z tych restauracji, do których chętnie się wraca – zarówno na romantyczną kolację, jak i na wieczór w gronie przyjaciół. Klimatyczne wnętrze, nastrojowa muzyka i niezwykle życzliwa obsługa sprawiają, że już od progu czuć tu wyjątkową atmosferę. Kulinarne doznania zaczęły się od makaronu carbonara, który zachwycił swoją perfekcją. Sos kremowy, dobrze wyważony – aksamitnie otulał al dente ugotowany makaron. Smak był niemal idealny – wyraźnie wyczuwalna głębia i doskonałe doprawienie, bez zbędnej ciężkości. Porcja w sam raz – sycąca, ale nie przytłaczająca. Następnie spróbowałem pizzy prosciutto – cienkie, dobrze wypieczone ciasto z chrupiącymi brzegami, prawdopodobnie domowy sos pomidorowy, który miał przyjemnie wyważoną kwasowość i głęboki smak. Do tego wysokiej jakości szynka i ser – świetnie komponujące się w spójną, harmonijną całość. Całość dopełnił aksamitny, własnej produkcji sos czosnkowy, który wyróżniał się delikatną, jogurtową bazą i idealnie wyważonym smakiem. Ceny są stosunkowo wysokie.”
“Świetne miejsce dla miłośników sushi! W Sushi Lim każde danie to małe dzieło sztuki, świeże składniki, idealnie zbalansowane smaki i piękna prezentacja. Obsługa bardzo miła i pomocna, chętnie doradza w wyborze. Wystrój lokalu nowoczesny, ale przytulny idealny zarówno na szybki lunch, jak i spokojną kolację. Ceny adekwatne do jakości. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu, kto ceni sobie dobrą kuchnię japońską!”
“Bardzo fajne miejsce na odpoczynek oraz zjedzenie czegoś dobrego. My akurat zamowilismy zupę czosnkowa (wyborna w zimowa pore), miód pitny grzany - bardzo dobry, pieczone udko z gęsi oraz grilowany kurczak ze szpinakiem. Udko troszke gumowate, ale do zjedzenia, kluski chyba mało dosolone w wodzie. Dania smaczne i godne polecenia. Panie kelnerki bardzo miłe, lokal i toalety czyste. Miejsce z suoer widokami na góry.”
“Zapiekanki u Kariny... Jestem mega zaskoczona. Zapiekanki baaardzo duże,pełno świeżych składników. Pan z obsługi bardzo miły. Zamówiliśmy też hamburgery,też były przepyszne. Frytki bardzo duża porcja z serem którego Pan nie żałował. Klimat luźny co bardzo nam odpowiadało. Fajne miejsce na przekąskę po spacerze także szczerze polecam. Dla dwóch dorosłych i troje dzieci pojedliśmy mega.”
“Często pojawiamy się w Ustroniu i zawsze przechodziliśmy obok, myśleliśmy, że to tak naprawdę taki mały bar orientalny. Myliliśmy się. W środku jest kilka większych i jedzenie. Naprawdę bardzo dobre. Każdemu smakowało. Porcje spore. Na pewno jeszcze zawitamy.”
“Bardzo klimatyczne miejsce, super klimat, pyszne jedzenie i grzane winko. Toalety czyste, mila obsluga, darmowy parking, polecam goraco!”
“Przypadkowo napotkaliśmy to miejsce i nie żałuje ze tam wjechałem . Bardzo dobre jedzenie,miła obsługa i zaciszne miejsce . Czego chcieć więcej”
“Pyszne jedzenie a porcje ogromne , planowaliśmy lody po obiedzie ale po tych porcjach jedzenia nie było już szans aby jeszcze coś zmieścić, polecam i pozdrawiam obsługę. Do zobaczenia wkrótce.”
“Super miejsce, Pani bardzo uprzejma i miła. Naprawdę obsługa na wysokim poziomie, a jedzonko bardzo dobre! Pizza i herbatka super”
“Żabka jak zabka. Miło, szybko. Sklep na niedzielę idealny.”
“Polecam ! Zawsze jedzenie ciepłe i pyszne ! Obsługa zawsze miła i zadowolona !”
“Byliśmy tam po spacerku na Równice. Bardzo szybko podane jedzenie bez sekudny zwłoki. Zamówiliśmy Burger z Szarpanej oraz żeberka! Naprawdę jedno z lepszych żeberek jakie jedliśmy w zyciu ! Ceny optymalne. Szkoda że na pierwszy rzut oka lepiej nie widać co tu sie "podaje". Polecam Serdecznie dla niezdecydowanych !”
“Serdecznie polecam Hospode u Kubusia. Jedzenie tak dobre, że pojawiliśmy się tam dwa razy. Przepyszne zupy w szczególności czosnkowa, serowa oraz cebulowa. Drugie dania również mogę szczerze polecić. Pyszny gulasz wołowy z knedlikiem, kotlet pod pierzynką z frytkami. Pierogi także zachwycaja swoim smakiem - my wybraliśmy te z mięsem oraz z bryndzą i wędzonym serem. W tym okresie dostępna jest przepyszna zimowa herbata z mnóstwem dodatków. A to wszystko w bardzo przystepnych cenach.”
“Bardzo dobre jedzenie , gorące a nie podgrzane. Duże porcje .”
“Najlepsza pizza w okolicy od Wisły do Skoczowa, warto na nią przyjechać, odpowiednio wypieczona, dobre włoskie składniki. Makarony są ok ale bez rewelacji. Piąta gwiazdka za miłą obsługę.”
“Przepyszne jedzenie i kapitalne miejsce. Świetna obsługa, bardzo dobre ceny i fajny klimat.”
“Warte odwiedzenia miejsce. Klimatycznie i smacznie. Polecam”
“Dobra miejscówka na lunch czy obiad, zawsze znajdzie się stolik, miła obsługa. Jest wybór dań zarówno zup jak i drugiego (kilka rodzajów mięs, można zmieniać dodatki), porcje są OK. Z mojej strony polecam zupę czosnkową :)”
“Świetna lokalizacja, przyjemna atmosfera. Bardzo Wysoka jakość, poziom jedzenia. Bardzo atrakcyjnie ułożone na talerzu. Uprzejma i bardzo uprzejma obsługa. Tolle Lage, angenehme Atmosphäre. Sehr hohe Qualität und Niveau des Essens. Sehr ansprechend auf dem Teller angerichtet. Höflicher und sehr höflicher Service.”
“Dobry sklep na szybkie zakupy. Hot dogi świetne. Polecam”
“Powiem szczerze że nie spodziewałem się niczego po prostu wpadliśmy z kolegami przyjazdem coś zjeść, a tutaj baaardzo pozytywne zaskoczenie. Bardzo smacznie, bardzo szybko, bardzo miło i świetna cena, czego chcieć więcej?”
“Serwują tutaj smaczne jedzenie. Można tu zjeść, między innymi, smaczne placki ziemniaczane pieczone w tradycyjny sposób - czyli na blasze. Ja zamówiłem sobie placki z gulaszem a moja żona z sosem grzybowym. Obydwa te dania były wyśmienite. Oferują w tym miejscu również laną Kofolę. Byliśmy tutaj wczesnym popołudniem, w tygodniu - było bardzo spokojnie.”
“Sympatyczne miejsce z miłą obsługą i dobrym jedzeniem. Czysta toaleta dla klientów. Bardzo mały, ale darmowy parking dla klientów.”
“Po raz pierwszy miałam okazję być w Skalnym Młynie krótko po otwarciu. Była to wówczas impreza branżowa. Wszystko było w porządku, jedzenie smaczne w sporych ilościach. Od tego momentu upłynęło wiele czasu i jakoś nie było mi po drodze. Tak się jednak wydarzyło, że miałam okazję ostatnio uczestniczyć w imprezie urodzinowej i nie mogłam wyjść z podziwu nad serwowanymi smakami. Przepyszny rosół z kluseczkami, rolada faszerowana warzywami i obłędne sałatki. Ale jak to mówią jaskółka wiosny nie czyni. Na powtórkę nie musiałam długo czekać bo zaraz kolejnego dnia - niedzielny obiad. I tym razem bez zawodu - zamówione dania bardzo dobre, genialne. Wszyscy przy stole byli zadowoleni ze swojego wyboru. Pomimo tego, że była niedziela, na piętrze odbywała się impreza a sala była pełna czas oczekiwania nie przekroczył 1/2 h. I taki stan rzeczy niezmiernie polecam. Oby tak dalej. Brawo dla kucharza i obsługi sali.”
“Bardzo fajne miejsce. Codziennie wieczorem muzyka na żywo do 22. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa miła także z czystym sumieniem polecam.”
“Bardzo pyszne ziemniaki, zamówiliśmy z żoną ziemniak ze szpinakiem oraz fetą normalnie palce lizać. Miła obsługa oraz krótki czasz oczekiwania . Polecam.”
“Mam bardzo miłe wspomnienia z tym miejscem, bywam tu już od paru lat i widać że lokal ten się ciągle ulepsza. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa sympatyczna w szczególności Pan kelner.”
“Gorąco polecam naleśnikarnię.Nalesniki na słodko i słono. Jest możliwość zakupu pół porcji.Mila obsługa, duży ogródek.”