Kiedyś bardzo dobre jedzenie i obsługa teraz wielkie rozczarowanie. Ohydny! „Hamburger”, który był „gotowanym” niedogotowanym, surowym, zepsutym i śmierdzącym; kawałkiem kurczaka(bez przypraw i panierki) Naciąga mnie na samą myśl… Nie mówię- kwaśnica spoko, chlebek b. Dobry. Pani nasrana, kelnerka, jakby była Magda Gessler pomału, grzecznie proszę o skontrolowanie naszym piw ponieważ nie potrafi domyć kufli i jedno piwo było całe w „fusach” jak przy zepsutym mleko. Oburzona, odwróciła się na pięcie i poszła. Zero poszanowania do klientów- wmawia mi, że to piwo pszeniczne(dobrze że nie działa gumy bo by pasowała miną do tych Karyn z osiedla) Ogólnie jedno wielkie nieporozumienie. Takie fajne miejsce a taka niechęć pozostała…
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Kowalczyk ★☆☆☆☆
-
Damian Jurowicz ★★★★★
Fajna, klimatyczna miejscówka poza centrum, dość cicho i spokojnie, jedzenie konkretne, porcje spore, wszystko bardzo dobre, ceny bardzo przystępne, dużo stolików w ogródku na świeżym powietrzu. Miejsce warte odwiedzenia.
-
Magdalena ★★★★★
Grochówka pyszna od wielu lat tak samo smakuje, bez problemu można poprosić i 1 porcje na pół i obsługa nalewa do dwóch klimatycznych misek. Pstrąg wyborny, schabowy również , bez problemu można wejść z psami, jest też miska na wodę dla nich. Bardzo klimatyczne miejsce , byliśmy tydzień temu, jutro znowu będziemy.
-
Ania P. ★☆☆☆☆
Zachęceni zdjęciami klimatycznego wnętrza jechaliśmy 10 km i na miejscu pierwsze rozczarowanie - restauracja, tylko z nazwy, okazała się ogródkiem z samoobsługą po drugiej stronie ulicy. Szkoda, że informacja o tym nigdzie nie jest zamieszczona. Menu jak w przydrożnym barze, do tego rozpisane na papieowych tackach umieszczonych na belkach wiaty. Dwa małe schabowe, smażone na oleju słabej jakości- jeden z przepieczoną, drugi niedopieczoną bardzo grubą panierką i mrożonymi frytkami z woreczka. Jedna gwiazdka za surówki. Nie polecamy
-
animeq PL ★★★★★
Dobra miejscówka na lunch czy obiad, zawsze znajdzie się stolik, miła obsługa. Jest wybór dań zarówno zup jak i drugiego (kilka rodzajów mięs, można zmieniać dodatki), porcje są OK. Z mojej strony polecam zupę czosnkową :)
-
Sławomir Jędruch ★★★★★
Gazdówka to restauracja i po drugiej stronie ulicy miejsce sezonowe w ogrodzie, proste, swojskie. Jest to bardzo blisko rzeki Wisła, trasy rowerowej. Wpadamy tam przede wszystkim na pyszną grochówkę z kotła. Miska z chlebem za 14zł. Poza tym inne dania obiadowe bardzo dobre. Polecam
-
Lucyna Szczurowska ★☆☆☆☆
Coś okropnego jeść tak nie dobre żarcie nawet pies nie wiem czy by to zjadł, szaszłyki to koło szaszłyków nawet nie stały tak tłustej substancji jeszcze nie jadłam,tam tylko cebula była,surówki to niech se Sami zjedzą,kawa to z lat 80 jak w Kogel Mogel,frytki z zamrażarki tragedia, kawę za 6 zł.w KFC można kupić i obiecuje że o niebo lepsza a tu nie dość że w szklance z koszyczkiem coś okropnego.Nie polecam tego miejsca choćby ktoś był bardzo głodny.Tragedia!!!!!!!!!¡!!!!
-
Jan S ★★★★☆
Można powiedzieć dobre jedzenie Jadłem już pstrąga ostatnio mintaja i wszystko na bardzo dobrym poziomie dodatkowo atutem jest parę samochodów parking oczywiście bezpłatny I co ważne od centrum Ustronia jakieś 3 km i ceny znacznie niższe niż w centrum to też na Plus Szkoda że w poniedziałek nieczynne Oczywiście jak chcecie dobrze zjeść to warto podjechać
-
Krzysztof Nyks ★★★★★
Bardzo dobre jedzonko zupy czy drugie dania ciepłe wszystko ze smakiem doprawione i podane w miarę szybko. Polecam
-
Angelika Wojciechowska ★★☆☆☆
Niestety ale nie jestem w stanie polecić tego miejsca... Hamburger Max, koło hamburgera nie leżał. Rosół zwyczajnie śmierdział. Kotlet jak kotlet, zwyczajny... Placek po węgiersku o dziwo z całego zamówienia był naprawdę dobry. Jeśli komuś nie zależy na smaku, można wstąpić. Porcje spore, ceny dobre.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gazdówka F.H.U. gastroMonia?
Gazdówka F.H.U. gastroMonia znajduje się przy Skoczowska 110, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gazdówka F.H.U. gastroMonia?
Można skontaktować się z Gazdówka F.H.U. gastroMonia pod numerem +48 695 791 816
Jak można dotrzeć do Gazdówka F.H.U. gastroMonia?
Do Gazdówka F.H.U. gastroMonia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku