Przegląd katalogu
- 52 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 52 wyników
Przeglądaj restaurant w Świętochłowicu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 52 wyników w Świętochłowicu, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 27,723 opinii i ocen.
“Bardzo polecamy Restauracje Ramzes Koryta mięsne rewelacja mięso bardzo delikatne soczyste bardzo dobrze doprawione… mmm niebo w gębie zamawiajcie polecam z całego serca i smakujcie”
“Wspaniały kunszt gastronomiczny, mięsiwo zacne, sałata niczym z czarnoziemskich urodzajów. Jeżdżę do tej mobilnej restauracji z Gdyni, do której muszę dopłynąć z wyspy Bornholm. Zależy od rejsu, niekiedy nie jest mi dane zdążyć uraczyć się posiłkiem w Kebab u Pajdy Świętochłowice, natomiast sam widok miejsca, w którym pokochałem jedzenie powoduje, że me serce bije szybciej. Dziękuję za to miejsce Właścicielom, Pracownikom, Radnym Miasta Świętochłowice oraz jego Włodarzowi, dzięki którym, za sprawą odpowiednich uchwał tego miejsca nie byłoby na mapie Świata, a miejscem tym są wspomniane Świętochłowice, które, co ważne, ustrój miejski uzyskały z dniem 1 stycznia 1940 roku na mocy ustawy Sejmu Śląskiego z 10 lipca 1939 roku, zaś z powodu okupacji niemieckiej wprowadzono go w życie dopiero z dniem 1 stycznia 1947 roku. Bardzo prosiłbym o rozważenie przez Państwa Właścicieli otwarcia oddziału Państwa przedsiębiorstwa na promie na relacji Gdynia-Bornholm. Wtedy byłoby mi łatwiej, bowiem teraz z uwagi na to, że wspomniana podróż do Świętochłowic zajmuje mi tyle czasu, nie jestem w stanie zajmować się moją hodowlą trzody chlewnej. Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się o moim ulubionym miejscu na Ziemi. Komentarz czy jak to się tutaj nazywa, pozwoliłem sobie dodać z konta w sieci Internet należącego do mojego wnuka, gdyż ja posiadam jedynie telefon stacjonarny marki RWT-TELKOM, który, jak to wnuk twierdzi, opcji wyrażenia takowej opinii nie posiada. Przy okazji pragnę pozdrowić rodzinę ze Szczecina, Radomia, Berlina oraz Rio de Janeiro. Dziękuję i pozdrawiam, Zygmunt.”
“Jeśli nastawisz się na klimat z lat 80-tych XX wieku, to nie pożałujesz. Pyszna pizza, ładnie przyrządzona, niedługi czas oczekiwania no i czeskie piwo Litovel, które na głowę bije polskie koncerniaki (Tyskie, Lech, Żywiec itp.). Jedna uwaga: Dobrze by zrobiła (przede wszystkim napiwkowo :-) ) rezygnacja z samoobsługi na rzecz profesjonalnego kelnerstwa.”
“Bardzo przyjemny kebab, jadlem amerykanskiego z frytkami. Jedyna wada, ktora niestety dotyczy wiekszosci kebabow. SOS. Jakies gotowce zaslodzone i są niedobre po prostu. Preferuje zwykly jogurt czosnek, czy cokolwiek co nie ma cukru. Ale ujdzie. 4,5*, a ze sie nie da to zaokragle w gore.”
“najlepszy kebab w mieście! zawsze chętnie wracam do Desh Kebab z narzeczony, zawsze pyszne świeże mięso, kebab wypchany po brzegi, ser wyczuwalny, ciągnący się, otwarte od poniedziałku do niedzieli do późnych godzin, polecam kebaba w picie!”
“Rewelacyjne miejsce dla fanów żużla :) Pyszny zimny Litovel, super atmosfera. Pani Ania - Cudowna osoba.”
“Bardzo dobre, świeże i gorące jedzenie. Czekaliśmy prawie 2 godzinki na dostawę ale to chyba dobry znak, jedzonko przyjechało bardzo gorące, porcje były bardzo duże i wszystko było smaczne.”
“Najlepsza pizzeria. Jedzenie smaczne, świeże i miła obsługa. Nie mieszkamy od kilku lat w Świętochłowicach ale nadal reguralnie odwiedzamy nasza ulubiona pizzerie.Polecam”
“Hmmm... Pierwszy raz tam byłem. Poprzednie opinie nieco mnie zaskoczyły. Nie wiem jak było wcześniej. Zamówiłem smarzony makaron z krewetkami. Żadnych papierowych talerzy i plastikowych sztućców. Danie podane jak należy. Porcja mnie przerosła, była naprawdę duża. Danie naprawdę pyszne. Bardzo dobry makaron, taki jaki powinien być, świeża, chrupiąca surówka. Moim zdaniem lokal godny polecenia. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej Ok. Porcja wystarczająca. Polecam”
“Bardzo miły i profesjonalny personel z doświadczeniem, bardzo dobre zaopatrzenie sklepu i dbają o czystość.”
“Dobre miejsce do wypicia ciepłej herbaty w przyjemnym gronie”
“Żabka Żabce nierówna. Niby to samo, a czasami całkiem inne podejście sprzedawcy do klienta. Towar lepiej poukładany w regałach. Asortyment czasami inny. Wszystko zależy od franczyzobiorcy. Moja wizyta w tej Żabce była udana. Polecam”
“Piękna sprzedawczyni. Miła, uśmiechnięta, kulturalna, ładnie ubrana.”
“HD wypieczone z każdej strony bez pergaminu, nie jak w 99% żabek w pergaminie. Kiełbaski świeże, nie jak to ma miejsce w 80% żabek, które stosują praktykę ściągnąć wieczorem i wyłożyć na rano takie wysuszone. Polecam serdecznie ❤️ Miła obsługa!”
“Po zmianie właściciela zmiany tylko na plus. Paliwo ok, na stacji czysto. Polecam”
“Sklep bardzo przyjemny – w końcu czysty i dobrze zorganizowany, a nie jak w Biedronce, gdzie czasem trudno się przecisnąć między paletami. Pracownicy, jeśli tylko mają chwilę między obsługą klientów, zawsze chętnie pomogą. A co do opinii poniżej – panie Bartoszu Szymański, jest przynajmniej jeden plus wśród tych minusów: w lodówce nie jebie rybą! Z wyrazami szacunku”
“super zabka!!! zawsze pelny asortyment, bardzo polecam❤️❤️”