Opinie

  1. skodzinek ★☆☆☆☆

    Niedziela godzina 18:30, chciałem kupić frytki prosto z pieca na co Pani mówi że mają otwarte do 20:00 i już umyła piec i nie zrobi frytek.. kpina, niech już nie wpuszczają do środka, bo za półtorej godziny zamykają....

  2. Pink Rose ★☆☆☆☆

    Szkoda gadać chciałyśmy coś na ciepło nic nie było obsługa odmówiła zrobienia czegokolwiek na ciepło później chciałyśmy coś kupić tego samego dnia to była kartka zaraz wracam i te zaraz wracam trwało bardzo długo że aż zrezygnowałam z czekania aż otworzą pod koniec dnia podeszłam do sklepu w celu zakupu napoju niestety 22.53 komunikat od sprzedawcy że alkoholu już nie kupimy bo kasa nie przepuści finalnie trzy podejścia jednego dnia i niestety porażka nie polecam

  3. Klara xxx ★★★★★

    HD wypieczone z każdej strony bez pergaminu, nie jak w 99% żabek w pergaminie. Kiełbaski świeże, nie jak to ma miejsce w 80% żabek, które stosują praktykę ściągnąć wieczorem i wyłożyć na rano takie wysuszone. Polecam serdecznie ❤️ Miła obsługa!

  1. Sebastian Szymeczko ★☆☆☆☆

    Sobota 9 września. Porażka typ stoi w drzwiach wpuszcza ludzi osobno, chcesz coś na ciepło zapomnij tłumaczenie duży ruch mieli nie grzeja, byli w trojke na sklepie typ co opierał się o zamrażarkę ponoć pracownik to mógł stanąć za kasą i grzać jedzenie, dziewczyna ktora stała za kasą ponoć szefowa jeśli to prawda to jak wczoraj się zachowywala to porażka, ciekawe czy ma takie same podejście do każdego klienta. Skarga do centrali Żabki już poszła

  2. Nikita ★☆☆☆☆

    Ta żabka to jedna wielka Patologia, wczoraj o godzinie 19 odmówiono nam kupna czegokolwiek na ciepło, pani która podawała się za szefową a nią nie jest stwierdziła, ze mają za duży ruch by podawali cokolwiek na ciepło, druga sprawa dziewczyna pijąca alkohol pod sklepem, w takiej sytulacji powinno im zabrać konsesje, i Pan który stoi przed żabką i wpuszcza po jeden osobie bo rzekomo maja taki ruch ciekawe, nie polecam tej żabki i na pewno zostanie to zgłoszone dalej.

  3. Kris ★★★☆☆

    W porzadku szkoda że w tak zatłoczonej lokalizacji, same spaliny

  1. Sylwia ★★★☆☆

    Drogo ale na szybkie zakupy ok

  2. Speedi for Ekipa 12 ★★★★★

    Miła obsługa, towar zawsze tam gdzie powinien być. Świeże i dobre. Pozdrawiam

  3. Jolka 77 ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Czysto zawsze wesoło aż miło robi się zakupy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Wyzwolenia 2, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements