Wspaniały kunszt gastronomiczny, mięsiwo zacne, sałata niczym z czarnoziemskich urodzajów. Jeżdżę do tej mobilnej restauracji z Gdyni, do której muszę dopłynąć z wyspy Bornholm. Zależy od rejsu, niekiedy nie jest mi dane zdążyć uraczyć się posiłkiem w Kebab u Pajdy Świętochłowice, natomiast sam widok miejsca, w którym pokochałem jedzenie powoduje, że me serce bije szybciej. Dziękuję za to miejsce Właścicielom, Pracownikom, Radnym Miasta Świętochłowice oraz jego Włodarzowi, dzięki którym, za sprawą odpowiednich uchwał tego miejsca nie byłoby na mapie Świata, a miejscem tym są wspomniane Świętochłowice, które, co ważne, ustrój miejski uzyskały z dniem 1 stycznia 1940 roku na mocy ustawy Sejmu Śląskiego z 10 lipca 1939 roku, zaś z powodu okupacji niemieckiej wprowadzono go w życie dopiero z dniem 1 stycznia 1947 roku. Bardzo prosiłbym o rozważenie przez Państwa Właścicieli otwarcia oddziału Państwa przedsiębiorstwa na promie na relacji Gdynia-Bornholm. Wtedy byłoby mi łatwiej, bowiem teraz z uwagi na to, że wspomniana podróż do Świętochłowic zajmuje mi tyle czasu, nie jestem w stanie zajmować się moją hodowlą trzody chlewnej. Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się o moim ulubionym miejscu na Ziemi. Komentarz czy jak to się tutaj nazywa, pozwoliłem sobie dodać z konta w sieci Internet należącego do mojego wnuka, gdyż ja posiadam jedynie telefon stacjonarny marki RWT-TELKOM, który, jak to wnuk twierdzi, opcji wyrażenia takowej opinii nie posiada. Przy okazji pragnę pozdrowić rodzinę ze Szczecina, Radomia, Berlina oraz Rio de Janeiro. Dziękuję i pozdrawiam, Zygmunt.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz ★★★★★
-
jankes0o ★★☆☆☆
3 raz i ostatni, za 1 razem zamówiłem z dostawą 5 kebabów,koledzy myśleli że zamówiłem wegetariańskie,2 raz z podwójnym mięsem. Gdyby nie” podwójne to była by chyba sama sałatka..teraz 3 raz i mięsa może z 4 małe plasterki…dałbym 1 gwiazdkę ale druga gwiazdka za sos czosnkowy, tutaj nawet wegetarianin nie wyczuł by mięsa…
-
Daniel ★★★☆☆
Witam, dwa kebaby ostatnio- jeden duży w bułce a mały w cieście.. Ten mały w cieście jak sama nazwa dosłownie był tak mały że w sumie to był naleśnik.... ile tam było gram mięsa> 70? Lepiej, ale jednak znowu przyczepię się do ilości samego mięsa.... duży bułka... warzywa smaczne tyle dobrego no i szanowni państwo, dwie młode dziewczyny a telefonu nie odbierają '' a nie chce mi się'' :) oraz ich prywatne sprawy poruszane przy gościach.
-
Adrian Garbas ★★☆☆☆
Witam. Drugi raz odwiedzam Piaśniki i niestety 3 razu nie będzie za pierwszym razem zamówiłem kebab duży w cieście z frytkami i dostałem spalonego gniota mówię spoko zdarza się dziś zamówiłem dużego w cieście z frytkami i i małe ciasto samo mięso i ten duży to powinien się nazywać tost kebabowy bo był taki ubogi i cieki szkoda że zdjęcie zrobiłem w połowie bo byście padli ze śmiechu za to mały kebab z samym mięsem był większy od dużego z frytkami żenada i wstyd powinniście pojechać do Rudy Śląskiej pod plaze tam to się aż wylewa z tych kebabów dlatego może tam od otwarcia do zamknięcia jest ful ludzi a na piaśnikach prawie nul dwie gwiazdki tylko za to że smaku się na szczęście nie różnił od plazy.
-
Justyna Dyrcz ★★★★☆
Kebab dobry mięso Świeże sos łagodny pyszny bułka ok ale niestety jedno ale , zimny , był by mega pyszny jak by nie to że był ledwo delikatnie cieply co mi trochę zepsuło smak ale ogólnie jak komuś to nie przeszkadza to całościowo polecam bo smak bardzo dobry
-
Wiktoria Jokiel ★☆☆☆☆
Dnia 14 lipca roku chciałam zamówić kebaba o godzinie 20:56, pani kasjerka miała już wszystko policzone i nie sprzedała mi kebaba. JEŻELI MACIE OTWARTE DO 21 to sprzedawajcie kebaby do 21!! To jest brak szacunku do klienta. Ciekawe też jest to że dwa tygodnie wcześniej kiedy zamawiałem kebaba dużego wraz z moim kolegą który zamawiał małego kebaba, rozmiary były identyczne. Po zapytaniu się pani z rzęsami wielkimi jak to mięso co się kręci z tyłu dlaczego nasze kebaby są identyczne jeżeli chodzi o rozmiar, dostałam odpowiedź że w dużym kebabie jest i tak więcej mięsa a jeżeli chodzi o tortille to one nie mają znaczenia. Pani w doklejanych rzęsach dodała jeszcze że ona nie patrzy na to jakie tortille bierze.Jakoś w innych pajdach na przykład w Katowicach widać różnicę. Bardzo niemiła obsługa i nierównomierne rozmiary kebabów. Proszę to poprawić
-
Jack Kcaj ★★☆☆☆
W moim zamowieniu pomylono sos :( Mialy byc z sosem czosnkowym a otrzymalem z sosem ostrym :( Co do samaego kebaba to dodatki zagrzane, mieso ok.Sos ostry.Forma zawiniecia tez moglaby byc lepsza.Kebab przy koncowce sie rozpadal.
-
Asiek Elwira ★★★☆☆
Dostawa to jakiś dramat- połowa zapiekanki na opakowaniu także dostałam tylko bułkę. Dostawca z glovo nie ma zielonego pojęcia jak przewozić jedzenie. Reszta ok
-
Bożydar Nowakowski ★★☆☆☆
Kolejny raz gdy próbuje kebab u Pajdy tylko tym razem w innym miejscu. Na wstępie już lekka gorycz spowodowana podniesieniem cen od razu o 3 zł dla każdej kebabowej pozycji. Dzisiaj możliwa tylko opcja mięsa wołowego, pozostałe kule dopiero zostały założone. Kebab otrzymałem szybko, po 5 min ze względu na brak ludzi (oczywiście poza trzema pracownikami w budce). Za 25 zł duża bułka nie zawiodła ilością, ale już ze smakiem było troszkę gorzej. O ile nie zaprzeczę świeżości dania, o tyle mogę stwierdzić że jest ono bardzo jałowe. Mięso konsystencja pasztetowa, w ogóle nie przyprawione, a na dodatek nie tyle zimne co niezbyt ciepłe przez co ciężko się to jadło. Tak przemielone że ciężej było ugryźć znajdujące się tam kawałki warzyw. Sama bułka niezbyt podpieczona, miękka bez efektu chrupkości. Ogólnie niemiłe zaskoczenie ze strony dobrze mi znanej sieciówki. Nie był to najgorszy kebab jaki jadłem, ale nie wiem czy bym powrócił w to samo miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kebab U Pajdy?
Kebab U Pajdy znajduje się przy Chorzowska 19, 41-605 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kebab U Pajdy?
Można skontaktować się z Kebab U Pajdy pod numerem +48 883 634 303
Jak można dotrzeć do Kebab U Pajdy?
Do Kebab U Pajdy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku