Opinie

  1. Jolanta Żwirek ★☆☆☆☆

    Omijałabym to miejsce szeroko. I jako klient, i jako pracownik. W moim odczuciu panuje tam bardzo specyficzna atmosfera, w której ciężko normalnie pracować i równie ciężko czuć się mile widzonym gościem. Moje doświadczenie wyglądało tak: jeśli zrobi się coś minimalnie inaczej, niż oczekuje kierownictwo, potrafi to wywołać naprawdę nerwową reakcję – nawet gdy sprawa jest drobna i nie ma większego wpływu na pracę. Jednocześnie sytuacje, które moim zdaniem wymagały poważnego potraktowania, były ignorowane albo odkładane. Wszystko zależało nie od problemu, tylko od tego, kto na niego zwrócił uwagę. Nowa osoba ma tam funkcjonować jak ktoś, kto „wszystko już umie”. Zero czasu na naukę, bardzo mało wyjaśnień, a jeśli pojawi się błąd – reakcja bywa nieprzyjemna i potrafi odbyć się przy innych. Nie każdy czuje się dobrze w takim stylu organizacji pracy i komunikacji. Kwestie zdrowia czy dyspozycyjności też są traktowane bardzo sztywno. W moim odczuciu liczy się przede wszystkim obecność i szybkie tempo, a nie to, czy człowiek ma warunki, żeby faktycznie dobrze pracować. Ogólnie – ja osobiście wyszłam stamtąd z wrażeniem, że niezależnie od starań ciężko tam poczuć, że robi się coś dobrze. Może ktoś odnajdzie się w takim trybie pracy i komunikacji, ale ja zdecydowanie nie polecam, ani jako miejsce pracy, ani jako wybór na spędzenie czasu przy jedzeniu.

  2. Magic Star ★☆☆☆☆

    Zamówienie pizzy tutaj to jakaś kpina. Pizza miała przyjść między 45 min a 1h. Przyszła po 1h 25 minut tylko dzięki mojej interwencji!! Oczywiście zimna co wiązało się z odgrzaniem jej w piekarniku. Zamówienie za ponad 160 zł, pizza zimna i niedobra. Sam lokal nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności brak zwrotu pieniędzy brak jakiegokolwiek kodu rabatowego albo chociaż nawet przeprosin. Zdecydowanie nie polecam!!

  3. patryk wabnic ★★★☆☆

    Zamowienie nie kompletne. Domowiony cheddar ktorego brak. Lokal praktycznie bez reakcji. Powtarza ze kolezanka z kuchni go dala, w smaku jak i wygladzie chedara brak. Dodaje zdjecia dla potwierdzenia. Oczywiście za chedar zaplacone dodatkowo.

  1. Sylwia Sylwia ★☆☆☆☆

    Już nie pierwszy raz dostaliśmy zimna czy surową pizze z tego lokalu na przestrzeni wielu lat, ale mimo tego dawaliśmy jeszcze szansę, bo kiedyś ta pizzeria była naprawdę fajna. Mieliśmy do niej jakiś sentyment, a pizze góralska uwielbiamy, pod warunkiem, że jest upieczona. Po zorientowaniu się, że dzisiejsza pizza jest surowa, zadzwoniliśmy do lokalu to wyjaśnić. Pan kierownik nie widząc tej pizzy twierdził, że pizza jest tak pieczona i tak ma wyglądać. A jeżeli będziemy zamawiać następnym razem to mamy wcześniej zadzwonić i poprosić, żeby była wypieczona, czyli jak nie zadzwonicie tylko zamówicie online to dostaniecie surową. To jest normalnie kpina. Dobrze wiemy jak ta pizza wygląda jak jest upieczona, bo parę dni temu też zamawialiśmy ONLINE identyczna i dostaliśmy dobra, normalna, upieczoną pizze. Gdyby była upieczona i taka jaka powinna być, to byśmy przecież nie dzwonili i nie składali reklamacji. Naszą "rekompensatą" za stracony czas, otrzymaną surową pizze przy spotkaniu ze znajomymi, narażeniu naszego i ich zdrowia , było oddanie nam połowy pieniędzy za oddanie połowy surowej pizzy, po którą przyjechał miły pan dostawca i ją zabrał. Sami oceńcie czy tak wygląda dobrze upieczona pizza i czy chcielibyście otrzymać takie zamówienie oraz czy tak powinna wyglądać obsługa klienta w takiej sytuacji. Jedno wiemy, to jest ostatnie zamówienie, które złożyliśmy w tym lokalu, szkoda czasu pieniędzy i zdrowia. Nie polecam !

  2. Ki. ★★☆☆☆

    Zamówiliśmy bułeczki BAO i Kapsalona. Bułeczki słodkie, raczej średnie. Kapsalon bardziej jak sałatka z frytkami. Może być. Kulinarna uczta to to nie jest, da się zjeść.

  3. Antonia Rodríguez ★☆☆☆☆

    Po raz kolejny czas oczekiwania z zadeklarowanych 45 minut wydłużył się do 70. Pizza letnia, przesunięta w kartonie aż się ciasto rozpołowiło. Dostawca nawet nie przeprosił, stwierdził nonszalancko, że trudno znaleźć miejsce do parkowania na osiedlu. Akurat my mieszkamy w takim miejscu, że problemu z dojazdem pod samą klatkę schodową nie ma. Pizza za 48,80 zł nie była warta tej ceny.

  1. Angelika Krzyżowska ★☆☆☆☆

    Pizza bardzo dobra ale po dzisiejszej jestem obrzydzona. Proszę zwolnić blondyna który robił dzisiaj pizzę albo zakupić siatki na włosy ponieważ za takimi smakami na pizzy nie przepadam :)))) (nie, to nie nitka sera)

  2. Nihej Panda ★☆☆☆☆

    Polecam nie gorąco wszystkim studentom. Pizza na miarę głodnych ludzi. Tylko jak na ten smak i jakość ceny zbyt wygórowane. To co zjadłem po otrzymaniu zamówienia nijak się ma do słów smaczna pizza. Żałuję że właśnie ta pizzerię wybrałem. Kiedyś mieli dobre jedzenie. A teraz zasługują na odznaczenie bylejakości. Bez smaku byle jakie. Tyle że upieczone i na cieście.

  3. Daniel Gęsiarz ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Czasy dobrej pizzy w Maxi pizzy minely. Poprosilismy o pizze dobrze wypieczona dostalismy podeszwe, jeszcze ciasto jakby jakies "sztuczne" koncentrat/proszek. W ramach reklamacji zaproponowali nam 20% na kolejna pizze, czyli normalnie tyle daja. Wiecej juz tam nie zamowie

  1. Natalia galus ★☆☆☆☆

    Po raz kolejny przy składaniu zamówienia zaznaczyłam, że mięso ma być mocno wysmażone, ponieważ już nie raz była sytuacja, że mięso było surowe . Jednak pomimo zwrocenia uwagi i zaznaczenia mięso w środku jest surowe. Zdjęcia nie wyrażają tego co jest widoczne na żywo. Niby burgery dobre, ale co z tego jak mięsko nie takie jak sobie życzysz...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MaxiPizza?

MaxiPizza znajduje się przy Katowicka 67, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MaxiPizza?

Można skontaktować się z MaxiPizza pod numerem +48 327 703 770

Jak można dotrzeć do MaxiPizza?

Do MaxiPizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements