Bardzo przyjemny kebab, jadlem amerykanskiego z frytkami. Jedyna wada, ktora niestety dotyczy wiekszosci kebabow. SOS. Jakies gotowce zaslodzone i są niedobre po prostu. Preferuje zwykly jogurt czosnek, czy cokolwiek co nie ma cukru. Ale ujdzie. 4,5*, a ze sie nie da to zaokragle w gore.
Zdjęcia
Opinie
-
Arek Gejming ★★★★★
-
BOMBUŚ ★★★★★
Świetny kebab! Mięso dobrze doprawione, świeże dodatki i wszystko podane bardzo szybko. Obsługa niezwykle miła i uprzejma, a pracownicy świetnie posługują się językiem polskim, co sprawia, że zamawianie jest bezproblemowe.
-
Bartek Mastalirz ★☆☆☆☆
Kebabowiec poszedł rozmawiać przez telefon stojąc przy opiekaczu, aktywnie patrzył jak grillują się te dwa biedne kebaby. Kebab reklamuje się "Tasty of India" (tak, literówka jest w szyldzie). Bardziej Tasty of Węgiel... Porażka
-
Tomasz Halik ★★★★☆
Kebab ok. Sporo mięsa, nie tonie w sosach, warzywa są chyba tylko po to żeby coś chrupnęło pod zębem od czasu do czasu ;) Na zdjęciach wersja mega.
-
Borys Warecki ★★★★☆
No co tu dużo mówić, kebab smaczny a co najważniejsze w dzisiejszej dobie bardzo tani. Mięso bardzo smaczne i dobrze doprawione nie jest to najtańsza kula mocy ale też nie jest jakaś najlepsza, sosy czosnkowo ostry bardzo dobrze wyważony nie przelany ani za mało. Frytki były bardzo dobre nie śmierdziały i nie były sflaczałe. Jedynym minusem jest to że w lokalu jest dosyć chłodno przez ciągle otwarte drzwi. Obsługa bardzo miła, szczerze polecam
-
Jakub Marcinowski ★★☆☆☆
Kebab jest „okay” da się zjeść na głodnego. Mięsa sporo ale ewidentnie nie jest dobrej jakości. Mało przyprawione i ogólnie bez smaku. „Sałatka” jest ale w porównaniu do znanych sieciówek to tak jakby jej nie było. Sosy niby własnej roboty ale dość słabe smak 3/10. Ogólnie odradzam chyba że nie ma wyboru
-
Anna Wilk ★★★★★
Już któryś raz zamawiamy ale dopiero dzisiejsza wizyta wymusiła na mnie dodanie tej opinii. Zawsze było smacznie ale Pani która obsługuje zasługuje na wszystkie gwiazdki świata. Świetne podejście, zrozumienie dla moich fanaberii żywieniowych, wspaniałe opowiadanie o daniach... czułam się jak w bardzo dobrej restauracji a nie w zwykłym kebabie. Ten kebab naprawdę jest wart polecenia.
-
Luki ★★★★★
Bardzo dobry kebab!!! Mięso fajne duże kawałki i do tego to ono jest dominujące w potrawie. Wziąłem „duża miskę”, potrafię w siebie włożyć jedzenia ale tego nie pokonałem :). Frytki super. Wisienką na torcie są własne sosy i to czuć od razu! Wielki szacunek!!! Jak następnym razem będę jechał na południe, to na pewno odwiedzę ponownie!
-
Radek Siejda ★★★★★
Bardzo sympatyczna i mila obsluga. Pani naprawde mila. Zaskoczenie niepozorna budka a kebab pychosza. Chyba najlepsze mieso inne niz w inny budach na plus. Bardzo cieple
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KARIM KEBAB?
KARIM KEBAB znajduje się przy Bytomska 12, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KARIM KEBAB?
Można skontaktować się z KARIM KEBAB pod numerem +48 660 570 722
Jak można dotrzeć do KARIM KEBAB?
Do KARIM KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku