Zamowiono kurczak w chrupiącej panierce. Polecam zmienić nazwę na plasterek szynki z kurczaka w panierce twardej jak kamień. Wszystkie plasterki szynki z kurczaka takie jak na zdjeciu
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Wiśniewski ★☆☆☆☆
-
Mykola Pavlovskyi ★☆☆☆☆
Dzisiaj zamówiłem udo w panierce czekałem mniej więcej 10 minut Dostałem swoje Dania i myślałem że się porzygam w panierce jako gratis dostałem muchę, nigdzie więcej , z pewnością nie polecam
-
Mateusz Gradziński ★☆☆☆☆
Podobnie jak inne oceny; niestety nie jest to żadna kulinarna podróż. Kurczak jest smażony w fryturze dwa razy co sprawia, ze kompletnie przesiąka tłuszczem a posiłek staje się ciężki dla żołądka i podniebienia. Ocena surowa, ale uczciwa.
-
Bartosz Mokrzycki ★☆☆☆☆
Ehhh… No nie jest to kulinarna podróż do Azji… Zupa pekińska dosłownie śmierdziała. Pad thai, a raczej danie które się kryje pod tą nazwą, tłusty i niedoprawiony. Czuć stary olej w każdym kęsie. Bleeee!
-
Mateusz O ★★★☆☆
Lokal czysty, obsługa sprawna. Jedzenie takie sobie - sałatka bez smaku, makaron rozgotowany, reszta dania mało aromatyczna. Zamówiłem wieprzowinę 5 smaków - w daniu znajdował się seler czego się nie spodziewałem, co moim zdaniem złe wpływa na smak dania. Poza tym - sos ostry przyzwoity, składniki wydawały się świeże. Ciężko mi polecić, na Śląsku są dużo lepsze miejscówki
-
Artur Turek ★★★★★
Hmmm... Pierwszy raz tam byłem. Poprzednie opinie nieco mnie zaskoczyły. Nie wiem jak było wcześniej. Zamówiłem smarzony makaron z krewetkami. Żadnych papierowych talerzy i plastikowych sztućców. Danie podane jak należy. Porcja mnie przerosła, była naprawdę duża. Danie naprawdę pyszne. Bardzo dobry makaron, taki jaki powinien być, świeża, chrupiąca surówka. Moim zdaniem lokal godny polecenia. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej Ok. Porcja wystarczająca. Polecam
-
Piotr Pietrowicz ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie i przystępne ceny!
-
Rafał Kadzimierz ★★☆☆☆
Bardzo przeciętnie. Ceny zdecydowanie za wysokie jak na jedzenie, które serwują. Obsługa średnia. Obsługa ostatnio zrobiła łaskę, że podgrzała kurczaka, którego podali ledwo ciepłego. Kiedyś było znacznie lepiej i smaczniej. Obecnie zostaje wiele do życzenia. Raczej nie polecam miejsca.
-
fan Lil Peepa ★★☆☆☆
No nie jest za dobrze!!! obrazki vs. rzeczywistość. Na obrazku kurczak z warzywami miał cudowne smakowite brokuły i kalafior ogółem warzywa :-( .w rzeczywistości ryż tłusty z mięsem trochę marchwi .naprawde za 21 zł I porcja mniejsza niż pół roku temu . Szkoda bo w grudniu miałam naprawdę kolorowe danie. A nie fet z ryżem.na miejscu lepsze porcje niż na wynos
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ha Long?
Ha Long znajduje się przy Chorzowska 19, 41-605 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ha Long?
Można skontaktować się z Ha Long pod numerem +48 729 633 070
Jak można dotrzeć do Ha Long?
Do Ha Long można dotrzeć, korzystając z poniższego linku