Wizyta tutaj to było świetne doświadczenie dla naszych kubków smakowych. Dawno nie jadłem tak dobrego jedzenia w restauracji, serio. Ocena i opinie jak najbardziej odwzorowują jakość dań, obsługi i klimat lokalu. Zaryzykowałem zamawiając udko z gęsi i okazało się, że był to strzał w 10. Świetnie przyrządzone, mięso mega delikatne a skórka wraz z przyprawami i sosem obłędna. Jest tutaj kącik dla dzieci co w naszym przypadku jest dużym plusem. Klimat, wystrój jak i obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Będąc w Pszczynie obowiązkowo polecam odwiedzić ten lokal.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Stępień ★★★★★
-
Żaneta Lewandowska ★★★★★
Do restauracji trafiliśmy przez przypadek będąc w Czechowicach , mimo że odległość była warto się udać . Restauracja znajduje się na Starym Mieście, niesamowity klimat , muzyka ze starych lat teraz koncerty jedzenie , naprawdę bardzie smaczne , zamówiliśmy kilka dań i wszystkie restauracje , stek idealnie wysmażony , dostatki rewelacja, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam! Jeśli kiedyś będę w okolicy napewno odwiedzę to miejsce aaaaa żurek pierwsza klasa , nawet ja która nie jada żurku posmakowałam i było wato
-
Anna Stor ★★★★★
Restaurację Międzywojenną w Pszczynie odwiedziliśmy niedawno i muszę przyznać, że była to kulinarna uczta na najwyższym poziomie. Choć wystrój nie do końca trafił w mój gust – raczej klasyczny, stonowany, niezbyt w moim stylu – to jednak całe wrażenie zdecydowanie wynagradzało jedzenie. Na przystawkę spróbowaliśmy żurku – był doskonały: gęsty, wyrazisty, doprawiony idealnie. Zupa rakowa z kolei była łagodniejsza, delikatna w smaku, ale mimo to bardzo smaczna. Dania główne również nie zawiodły. Polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowym oraz puszyste kluski – całość skomponowana harmonijnie, aromatyczna i naprawdę pyszna. Na szczególne wyróżnienie zasługują jednak gołąbki z dziczyzną – prawdziwa uczta dla podniebienia, wyjątkowe połączenie smaków. Obsługa miła i profesjonalna, a całościowy klimat miejsca sprzyja spokojnemu, eleganckiemu posiłkowi. Ogólna ocena? Zasłużone 5!
-
Szymon Musioł ★★★★☆
Restauracja znajduje się w samym centrum Pszczyny - bardzo dogodna lokalizacja. Od progu wita nas całkiem interesujący wystrój. Lokal nie jest bardzo duży, oferuje natomiast sporo miejsca w ogródku na zewnątrz. Zamówiłem rosół oraz tradycyjną śląską roladę z kluskami i modrą kapustą. Jeśli chodzi o rosół to był bardzo aromatyczny i smaczny. Brak było w nim dodatku, ot czysty rosół z makaronem. (EDIT: za odpowiedzią restauracji - rosół był z menu dziecięcego dlatego nie było w nim dodatków) Drugie danie było dość nierównomierne. Wszystko wyglądało wspaniale, ale ze smakiem już gorzej. Najlepiej w zestawieniu wypadała rolada. Była bardzo miękka i smaczna. Kluski takie sobie, wydawały się trochę zbyt mączne, tak jakby proporcje składników były nieco zaburzone. Kapusta była podawana na zimno i to mnie trochę negatywnie zaskoczyło. Myślę, że na ciepło stanowiłaby dużo lepszy dodatek. Brakowało jej jednak przypraw, tak jakby w ogóle zapomniano o soli, była bez smaku. Ogólnie lokal oceniam pozytywnie, dużym plusem jest menu dziecięce, szczególnie kluski z sosem, szczerze mówiąc to rzadko zdarza się taka pozycja, a przy małym dziecku to często bardzo dobry wybór. Jak jakość dań zostanie podciągnięta to będzie to lokal na 5. Póki co 4. Ceny dość wysokie, nie wiem czy była tam już podwyżka inflacyjna czy nie, jeśli tak to ok, jeśli nie to potem będzie drogo.
-
Tomasz Z. ★★★★★
Do Międzywojennej trafiliśmy po małym rozeznaniu w lokalnym rynku - zachęceni opiniami. Wybór bardzo dobry ponieważ zostaliśmy poczęstowani bardzo smacznym jedzeniem. Chłodnik bardzo dobry - choć jak dla mnie mógł by mieć jeszcze parę stopni mniej. Mięsa smaczne i dobrze zrobione. Plus za chrzanowe purèe które faktycznie było chrzanowe a nie tylko lekko udawało że ma coś wspólnego z tym ostrym w smaku korzeniem. Polecam z czystym sumieniem - szczególnie że oprócz dobrego jedzenia lokal ma swój urok i warto przekonać się o tym na własnej skór... na języku ;) P. S. Dawno nie jadłem tak dobrego chleba!
-
Kfiotek ★★★★★
Bardzo klimatyczna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem. Na karcie znajduje się niewiele pozycji, dzięki czemu można przypuszczać, że dania są świeżo serwowane. Zamówione przez nas propozycje były doskonale doprawione i bardzo smakowite. Składały się z produktów wysokiej jakości. Obsługa sprawna i bardzo uprzejma. Ceny dostosowane do jakości serwowanych dań. Polecam
-
Przemo ★★★★★
Byliśmy tam dzisiaj na obiedzie i muszę powiedzieć że jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w tej restauracji, wszystko było dopięte na ostatni guzik począwszy od obsługi która jest na wysokim poziomie aż do samego obiadu które było bardzo dobre, duże porcje i przystępne ceny, super czekadełko naprawdę pyszny pasztet i pasta, fajna atmosfera i muzyka tam naprawdę można się poczuć jak w czasach miedzywojennych to pierwsza nasza wizyta ale napewno nie ostatnia i myślę że jak dalej utrzymają taki poziom to klientów tam nie zabraknie. Pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Międzywojenna?
Międzywojenna znajduje się przy Rynek 3, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Międzywojenna?
Można skontaktować się z Międzywojenna pod numerem +48 322 100 195
Jak można dotrzeć do Międzywojenna?
Do Międzywojenna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku