Międzywojenna
“Do restauracji trafiliśmy przez przypadek będąc w Czechowicach , mimo że odległość była warto się udać . Restauracja znajduje się na Starym Mieście, niesamowity klimat , muzyka ze starych lat teraz koncerty jedzenie , naprawdę bardzie smaczne , zamówiliśmy kilka dań i wszystkie restauracje , stek idealnie wysmażony , dostatki rewelacja, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam! Jeśli kiedyś będę w okolicy napewno odwiedzę to miejsce aaaaa żurek pierwsza klasa , nawet ja która nie jada żurku posmakowałam i było wato”