Ocena z punktu widzenia wegetarianina: niestety tylko jedna opcja w menu bez mięsa. Przy czym sam stek z Dyni bardzo smaczny i sycący, ładnie podany. Niestety przy sporym stole z dużą ilością gości obsługa zawiodła. Menu było nie spójne i różne na różnych kartach w tym wersja angielska inna od polskiej. Kilka opcje w menu nie było, w tym deserów. Finalnie mój deser nawet nie dotarł na stół po dwóch zmianach zamówienia. Wybór piw też słaby i brak polskich opcji. Może następnym razem będzie lepiej.
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Krajewski ★★☆☆☆
-
noncyh ★★★★★
Rewelacyjne miejsce. Pyszne jedzenie, pięknie podane. Super obsluga nienachalna, profesjonalna. Przepięknie pomyślane miejsce, pięknie wykończone. Jest moc. Otoczenie i klimat zachęciły do spróbowania po raz pierwszy w życiu tatara. Który okazał się fenomenalny. My polecamy. I już wkrótce wrócimy.
-
CTM ★★★★★
Polecam!:) Gdybym miał wybrać lokal ze względu na połączenie smacznego jedzenia w klimatycznym miejscu to będzie właśnie to miejsce. Bylismy tu już kilka razy i pomimo ze jest to np. Niedziela i pora obiadowa, otrzymujemy szybko stolik, przyjemna obsluga i o dziwo bardzo szybko przygotowane tzw. Drugie danie:) jak dla mnie, mogłoby być na talerzu trochę tego jedzenia jednak... ale troszkę więcej. I tu można powiedzieć: "Zjadłem, było smaczne, ale bez problemu jeszcze bym coś wrzucił na ruszt" :) to jedyna uwaga;) ale w tym momencie wchodzi opcja zamówienia deseru. Miejsce zostało zrewitalizowane po dawnych ichniejszym barze. I Ciesze sie bardzo że zostały tutaj też zachowane dawne smaczki z poprzedniej epoki ale w połączeniu z obecnym eleganckim sznytem:) Mega wyglądają również tutejsze piękne "szklarnie" na imprezy, uroczystości Rodzinne itd. Napewno jeszcze tu wrocimy;)
-
Daniel Setla ★★★★★
Knajpa na 5tke. Ładny lokal, świetnie zagospodarowane otoczenie. Chyba najladniesze miejsce w Bielsku żeby wyskoczyć zjeść coś dobrego. Jedzenie bardzo dobre, rosół, pstrąg - zdecydowanie mogę polecić, co do reszty sprawdzę przy kolejnej wizycie. Zamówienia przy barze spoko, to że obsługa nie donosi dań trochę słabo,ale mimo to poziom zadawolenia dalej na 5tke.
-
Gabriela Rosegnal ★★★★★
Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie. Robiliśmy tutaj nasze przyjęcie weselne i zaglądamy tu regularnie. Smak dań na najwyższym poziomie, produkty najlepszej jakości, starannie selekcjonowane przez właściciela. Wyśmienita kawa i desery. Próbowaliśmy już chyba wszystkiego z karty. Jest to nasze miejsce numer 1 jeśli chodzi o atmosferę, miejsce i smak.
-
Tomasz Jojczyk ★★★★★
Wspaniale powstały z martwych po długim okresie zamknięcia lokal . Gustownie wyremontowany, z poczuciem artyzmu . Świetna muzyka , klimat . Fajne menu w rozsądnych cenach ,świetnie przyrządzane. Bardzo duży ogródek . Miło się siedzi . Polecam .
-
Wojciech Rosegnal ★★★★★
Przy drzwiach trafiamy na właściciela, uśmiechniętego, serdecznego i pokornie dumnego z tego miejsca. Na każdym kroku widać wysmakowany gust i wspaniałe połączenia faktur, kolorów i stylów. Wnętrza są po prostu obłędne, wchodząc czujemy zapach wypieków, które są robione na miejscu, gdzieś pomiędzy kredensami majaczy obraz ruchliwej kuchni, utrzymanej czysto i schludnie. Na zewnątrz zagospodarowanie terenu jest po prostu fenomenalne, pieczołowicie pielęgnowana zieleń i dobra aranżacja przestrzeni budzi zachwyt. Zjedliśmy jedynie śniadanie, choć to była bardzo dobra porcja pysznych kalorii. Na uwagę zasługuje chleb, zdaje się że również miejscowy. No nie da się przejść obojętnie wobec takiego miejsca. Arek wziął ruderę z najgorszych koszmarów post PRLowskiej spuścizny i uczynił z nij lokal godny nie tylko Warszawy czy Krakowa, ale bez wahania powiem, że Francji. No i muzyka... jazz delikatnie sączący się z głośników jest zwiewną i zmysłową chmurką otuloną cudowną beskidzką doliną. Tak. Będziemy tu wracać.
-
Labmatic Jakub ★★★★★
Super miejsce zrobione w super stylu, zachowany klimat pawilonu z lat 60tych. Pyszne jedzenie, polecam śledzia z sałatką ziemniaczana, fasolkę po bretońsku a na śniadanie jajka po hiszpańsku. Na zakąskę oliwki które są sprowadzane z małego gospodarstwa w Murcji :). Do picia przepyszne piwka czeskie np. Bernard w wersji alko lub nealko, i duzy wybór win. Ważną rzeczą jest to ze są otwarci do ostatniego klienta a nie jak pokazuje Google do 21. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pod Dębowcem - Piknik Bar?
Pod Dębowcem - Piknik Bar znajduje się przy aleja Armii Krajowej 290, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pod Dębowcem - Piknik Bar?
Można skontaktować się z Pod Dębowcem - Piknik Bar pod numerem +48 606 286 800
Jak można dotrzeć do Pod Dębowcem - Piknik Bar?
Do Pod Dębowcem - Piknik Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku