Opinie

  1. Mateusz O ★★★★☆

    Birgerownia na uboczu, knajpa czysta, obsługa okej. Red habanero - mięso krwiste dobrze przygotowane, dodatki swierze, bułka miękka. Frytki chrupiące. Trzeba uważać na to co mówi obsługa - przedstawiono mi poziom 5 ostrości jako coś na prawdę ostrego dlatego zamówiłem poziom 4 (rekomendowany dla pierwszorazowych gości) - w ogóle nie czuć jakiejkolwiek ostrości. Ogólna opinia - niczym nie wyróżniające się miejsce, poprawna burgerownia.

  2. Magdalena eS ★★★★★

    Moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta w tym miejscu :) Zaczynając od przemiłej i cierpliwej obsługi po przepyszne burgery. Mój burger to red habanero i co ciekawe można określić stopień ostrości co jest na plus (pokusiłam się na 3 w skali 0-5) dla mnie idealnie :) dodatkowo mamy do wyboru stopień wysmażenia co dla mnie akurat powinno być standardem każdej burgerowni. Samo mięso zbite dobrze wysmażone tak jak lubię, warzywka standardowe pyszna miękka podpieczona bułka i ten ostry sos. Smaczne! Ponieważ były jeszcze inne ciekawe pozycje w menu to oczywiście tam wrócę ale na ten moment po pierwszym razie bardzo polecam to miejsce! Dorzucam zdjęcie mojego burgera z frytkami oraz sezonowego burgera koleżanki z kurczakiem i sosem bazyliowym dizajnersko podanym. Sos bazyliowy bajka!

  3. Dawid ★★★★★

    Przepyszne burgery, wręcz idealne, polecam każdemu bardzo gorąco :) Czuć każdy jeden składnik, mięso mniam - można wybrać stopień wysmażenia, sosy wyśmienite - w ostrym burgerze można było wybrać stopień ostrości od 1 do 5, bułeczka pyszna. Zachęcam szefostwo do zatrudnienia jednej kelnerki więcej bo przemiła Pani w biegu dziś pracowała, żeby każdy był zadowolony - zasługuje na podwyżkę ;)

  1. Bruno Hajdysek ★★★★★

    Burgerownia na 5. Miło i przytulnie. Burgery wielkościowo odpowiednie by sie najeść. Bułka jak i składniki świeże. Mięso bardzo dobre smażone na ogniu a nie w jak niektórych miejscach na grzanej blasze. Sos habanero, lekko ostry, słodki. Na miejscu oprócz burgerów mamy desery, pancakes z różnymi dodatkami, piwo, grzane wino. Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

  2. Anna B ★★★★★

    Najlepsze burgery jakie jadłam! Wołowina soczysta, świeża, po prostu baaardzo smaczna! Konkretna porcja dodatków, możliwość modyfikacji zamówienia włącznie ze stopniem ostrości sosu, doborem bułki i stopniem wysmażenia mięsa. Jedliśmy burgery Red Habanero, Szwajcarski i El Paso. Lubię ostre burgery z dużą ilością warzyw, więc Red Habanero to dla mnie burger w pełni kompletny, El Paso - wołowina, boczek i chorizo dla miłośników dużej ilości mięsa perfect! Szwajcarski to taki sezonowy burger, bardziej wymyślny, równie smaczny (z plackiem ziemniaczanym, podwójnym serem). Ceny też na plus! Polecam z czystym sumieniem! :) Na pewno jeszcze tu wrócę!

  3. Lukasz Hodowaniec ★★★★★

    Burgerownia godna polecenia. W ofercie kilka naprawdę ciekawych burgerów, steki i naleśniki. Wino grzane pierwsza klasa, nie żaden "grzaniec" Mięso do burgerów dobrej jakości, składniki Świerże. Frytki do burgera trzeba domówić osobno, ale kosztują tylko 3 zł. Lokal ciepły i przytulny. Są miejsca do parkowania, lecz tylko kilka. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Red Habanero?

Red Habanero znajduje się przy 1 Maja 61, Halemba, 41-706 Ruda Śląska, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Red Habanero?

Można skontaktować się z Red Habanero pod numerem +48 791 737 737

Jak można dotrzeć do Red Habanero?

Do Red Habanero można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements