Cudowna sałatka grecka i placek po węgiersku wszystko świeże i smaczne gorąco polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Zachariasz ★★★★★
-
Julia Związek ★★★☆☆
Zamawiałam przez pyszne.pl wiec nie wiem czy to wina kuriera czy restauracji, ale czas oczekiwania był okropnie długi. Bułeczki, bo właśnie je zamówiłam, przyjechały spalone, ser cały wypłynął przez co bułeczki były po prostu suche. Plus za to, ze jedzenie przyszło ciepłe, jednak nie wiem czy zamówiłabym coś ponownie z tej restauracji.
-
MAREK REIMAN ★☆☆☆☆
Jedzenie zamówiłem z myślą że bułeczki z szynka i serem będą jak normalne a tu wszystkie spalone nawet szynka była spalona do tego zamówiłem pizze z sosem czoskowym to kolejna tragedia sos to sama śmietana bez czosnku , składniki na pizzy to chyba ktoś bardzo żałował miało być salami a znalazłem jeden kawałeczek. Nie polecam tej pizzeri. Parę lat do tyłu była jedna z najlepszych a teraz jest tragedia.
-
Marzena K ★☆☆☆☆
Niestety pogorszyło się a była to nasza ulubiona pizzeria. Przy tych cenach to pizza powinna być na wypasie ale niestety oszczędzają na dodatkach, są tylko pośrodku i w niewielkich ilościach. Ciasto cienkie, rwie się, spalone po bokach bo z samym sosem. Przykro mi że tak muszę napisać ale niestety tak jest. Weźcie to poprawcie bo stracicie klientów, tą resztkę, która wam jeszcze została :-( Kiedyś pizza była jak na załączonym zdjęciu, czy te czasy wrócą???
-
Bob Bilder ★☆☆☆☆
Zamówiłem 2 bagietki Jedną z tuńczykiem drugą z kurczakiem Masakra bułka jak z plasteliny a dodatki których nie było zawalone serem do przesady Dno
-
Piotr ★☆☆☆☆
Masakra długi czas oczekiwania 3godz na zamówienie czekać a jeszcze do tego innym razem po 18 i nikt nie odbiera ie polecam.
-
Patryk pe ★☆☆☆☆
Bułeczki spalone od góry w środku surowe … Poza tym czas oczekiwania wydłużony o 20 min.
-
Patryk Pliszka ★★★★★
Dowóz szybszy niż zakładano. Pizza bardzo dobra. Z czystym sumieniem polecam!
-
Sandra Krupa ★☆☆☆☆
Jadałam w tej restauracji z moją rodziną aż do dzisiaj, zamówiłam pizzę Dubaj bez cebuli i kukurydzy, spotkała mnie i mojego partnera nie mila nie spodzianka. W jego kawałku był w włos i w moim. I dla nas to jest totalna już porażka.... Miejsce polecam ale oficjalnie tylko na piwko albo soczek jedzenia nie polecam z niespodzianką.
-
Krzysztof Helm ★★☆☆☆
Świetne miejsce, miła obsługa pomimo panujących upałów. Pizza -niestety bardzo słaba, wręcz dramatyczna. Wszystko zalane serem, ciasto ugotowane. Nie polecam. Na piwo owszem można się wybrać, ale dobra pizza to zdecydowanie nie pod tym adresem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Amigos?
Pizzeria Amigos znajduje się przy Heleny Modrzejewskiej 3, 41-703 Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Amigos?
Można skontaktować się z Pizzeria Amigos pod numerem +48 322 445 663
Jak można dotrzeć do Pizzeria Amigos?
Do Pizzeria Amigos można dotrzeć, korzystając z poniższego linku